О внесении изменения в решение маслихата города Астаны N 48/8-IV от 30 января 2008 года "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане на 2008 год"
Решение маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года N 78/14-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны от 13 мая 2008 года N 534. Утратило силу постановлением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 202/31-IV
Сноска. Утратило силу постановлением маслихата города Астаны  от 31.03.2009 N 202/31-IV
В соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", подпунктом 6) статьи 19 пунктом 4 статьи 101 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года "Об утверждении базовых и предельных ставок платы за эмиссии в окружающую среду", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны N 48/8-IV от 30 января 2008 года "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Астане на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 марта 2008 года за N 489, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 31 от 6 марта 2008 года, N 34 от 13 марта 2008 года, "Вечерняя Астана" N 26 от 6 марта 2008 года, N 28 от 13 марта 2008 года) следующее изменение:
в приложении к указанному решению в строке "зола и золошлаки 4 " цифру "78" заменить цифрой "18,1".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                     С. Богатырев
Секретарь
маслихата города Астаны                     В. Редкокашин

Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 48/8-IV "2008 жылға арналған Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 78/14-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 13 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 534 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 202/31-IV шешімімен
Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.03.31 N 202/31-IV шешімімен
__________________________________
Қолданушылардың назарына!!!
Шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы»"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 462-бабына , 2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 19-бабының 6) тармақшасына, 101-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақының базалық және шекті ставкаларын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 48/8-IV "2008 жылға арналған Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 3 наурызда N 489 тіркелген, 2008 жылғы 6 наурызда N 31, 2008 жылғы 13 наурызда N 34 "Астана хабары", 2008 жылғы 6 наурызда N 26, 2008 жылғы 13 наурызда N 28 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешімге қосымшадағы "күл және күлшлактар 4 " жолындағы "78" саны "18,1" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді және 2008 жылғы 1 қаңтарда туындаған қатынастарға қолданылады.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы                                 С. Богатырев
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                                         В. Редкокашин