Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок о наличии подсобного хозяйства"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 декабря 2008 года № А-9/550. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 января 2009 года № 3299. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 2 апреля 2010 года № а-4/103
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 02.04.2010 № а-4/103
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги «Выдача справок о наличии подсобного хозяйства».
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования
Аким области                                А. Рау
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 11 декабря 2008 года
№ A-9/550
Стандарт
оказания государственной услуги
«Выдача справок о наличии подсобного хозяйства»
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок о наличии подсобного хозяйства (далее по тексту - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
4. Государственная услуга оказывается государственными учреждениями «Отделами сельского хозяйства районов, городов Кокшетау и Степногорск» (далее по тексту - Отделы), «Аппаратами акимов  поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» (далее по тексту- Аппараты). Полное наименование Отделов и Аппаратов, место оказания услуг, электронный адрес и веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги является выдачи справки о наличии подсобного хозяйства.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - заявители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:

"Қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру" мемелекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 желтоқсандағы № А-9/550 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 19 қаңтарда № 3299 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 2 сәуірдегі № а-4/103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.04.02 № а-4/103 қаулысымен
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына, "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған "Қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары К.М. Отаровка жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                         А. Рау
Ақмола облысы әкімдігінің
2008 жылғы 11 желтоқсандағы
№ А-9/550 қаулысымен
бекітілген
Қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметін көрсету стандарты 1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру жөнінде мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызметтер "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет "Аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалаларының ауыл шаруашылығы бөлімдерінде" (бұдан әрі – Бөлімдер), "Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтар әкімдерінің аппараттарында" (бұдан әрі - Аппараттар) мемлекеттік мекемелерімен көрсетіледі. Бөлімдердің, Аппараттардың толық атауы, қызметті көрсету орыны, электрондық мекен-жайы және веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету қосалқы шаруашылық бар екендігі туралы анықтама беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - өтініш беруші) көрсетіледі.
7. Уақыт бойынша мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі мерзім шектеулі:

1) срок оказания государственной услуги с момента подачи заявления с документами - в течение 15 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении  документов, как результат оказания государственной услуги не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах, информационных стендах Отделов и Аппаратов.
Адреса и веб-сайты Отделов и Аппаратов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту. Стандарт оказания государственной услуги как источник информации опубликовывается в областных газетах «Арқа ажары», Акмолинская правда».
10.Государственная услуга предоставляется ежедневно с 09.00 до 18.00 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается Отделами и Аппаратами по месту жительства заявителя. Помещения Отделов и Аппаратов имеют залы ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, обеспечена безопасность и приемлемые условия для людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявителю необходимо представить следующие документы:
заявление;
копия удостоверения личности заявителя.
13. Заявление для получения государственной услуги составляется в произвольной форме.
14. Заявления и документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются в Отдел или Аппарат по месту жительства заявителя. Адреса и веб-сайты Отделов и Аппаратов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
15. Подтверждением сдачи заявителем необходимых документов для получения государственной услуги является отрывной талон с указанием даты и времени регистрации, фамилии и инициалов специалиста, принявшего документы.
16. Способ доставки результата оказания государственной услуги - личное посещение заявителя в Отдел или Аппарат по месту жительства. Адреса и веб-сайты Отделов и Аппаратов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие документов, указанных в пункте 12 настоящего Стандарта.
3. Принципы работ
18. Деятельность Отделов и Аппаратов основывается на следующих
принципах:

1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі құжаттармен өтінішті тапсырған сәттен бастап - 15 күнтізбелік күн ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақытының ұзақтығы шамамен 40 минуттан аспайды;
3) құжаттарды алу кезінде кезекте күтудің ең шектеулі уақыты, мемлекеттік қызмет көрсету мерзімінде сияқты шамамен 40 минут.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін жүргізіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Бөлімдердің және Аппараттардың ақпарат стендтерінде және веб-сайттарында орналастырылған. Бөлімдердің және Аппараттардың мекен-жайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты ақпарат көзі ретінде облыстық "Арқа ажары", "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланады.
10. Мемлекеттік қызмет сағат 13.00-ден бастап сағат 14.00-ге дейінгі түскі үзілісі мен сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда күн сайын сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын-ала жазусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты орны бойынша Бөлімдердің және Аппараттардың көрсетіледі. Бөлімдердің және Аппараттардың жайларында күту залы, құжаттарды толтыруға арналған орындар бар, қажетті құжаттар мен оларды толтыру үлгісі келтірілген стендтермен жарақтандырылған, мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін лайықты жағдайлар жасалып, қауіпсіздіктері қамтамасыз етілген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Өтініш беруші мемлекеттік қызмет алу үшін келесі құжаттарды ұсынады:
өтініш;
өтініш берушінің жеке куәлігінің көшірмесі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін өтінімдер еркін үлгіде толтырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттармен өтінішті өтініш берушінің тұрғылықты орны бойынша Бөлімге немесе Аппаратқа тапсырылады. Бөлімдердің және Аппараттардың мекен-жайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берушімен қажетті құжаттар тапсырылғандығын тіркеу күні мен уақыты, құжаттарды қабылдап алған маманның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон растайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін жеткізу тәсілі - тұрғылықты орны бойынша Бөлімге немесе Аппаратқа өтініш берушінің жеке келуі. Бөлімдердің және Аппараттардың мекен-жайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту немесе тоқтата тұру үшін осы Стандарттың 12-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынбағаны негізі деп табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлімдердің және Аппараттардың қызметі келесі қағидаларға негізделеді:

1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) законность;
3) вежливость;
4) предоставление полной и исчерпывающей информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Отделов и Аппаратов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить у начальников либо заместителей начальников Отделов, акимов поселка, аула(села), аульного (сельского) округа. Адреса электронной почты, номера телефонов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются в Отделы и Аппараты, государственные учреждения «Аппараты акимов районов, городов Кокшетау и Степногорска», контактные данные которых указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту, государственное учреждение «Управление сельского хозяйства Акмолинской области» (далее - Управление). Наименования государственных органов, адреса электронной почты, должностные лица, которым подается жалоба, указаны в пункте 24 настоящего Стандарта.
23.Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием срока и места получения ответа на поданную  жалобу, а также контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Контактные данные начальников Отделов, Управления и их заместителей, акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов, акимов районов, городов Кокшетау и Степногорска, вышестоящей организации:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефон, графики приема граждан начальниками Отделов и их заместителей указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
2) юридический адрес, телефон, графики приема граждан акимами поселка, аула(села), аульного (сельского) округа указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
3) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефон, графики приема граждан акимами районов, городов Кокшетау и Степногорска указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
4) государственное учреждение «Управление сельского хозяйства Акмолинской области» 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая, 89, кабинет 303, веб-сайт www.akmo.kz , адрес электронной почты akm_shu_disp@mail.kz , телефон 8(7162) 25-83-34.
График приема:
начальник Управления - пятница с 14.00 до 16.00 часов; заместитель начальника Управления – четверг с 15.00 до 18.00 часов; заместитель начальника Управления - cреда с 15.00 до 18.00 часов.

1) адамның конституциялық құқығы мен бостандығын сақтау;
2) заңдылық;
3) сыпайылық;
4) толық және дәйекті ақпарат ұсыну;
5) құпиялық пен ақпараттың сақталуы;
6) өтініш берушінің белгіленген мерзім ішінде ала алмаған құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыстың нәтижелері
19. Өтініш берушілерге мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері  осы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапасы мен қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін Бөлімдердің және Аппараттардың қызметі бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен қол жетімділік көрсеткіштерінің мақсатты мәні арнайы құрылған жұмыс тобымен жыл сайын бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі бойынша түсініктемені және шағым дайындауға жәрдемді Бөлімдердің бастықтарынан немесе олардың орынбасарларынан, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдерінен алуға болады. Электрондық поштаның мекен-жайлары, телефон нөмірлері осы Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген.
22. Шағымдар байланыс деректері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген Бөлімдерге және Аппараттарға, "Аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалалары әкімдерінің аппараттары" мемлекеттік мекемелеріне, "Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - Басқарма) беріледі. Мемлекеттік органдардың атаулары, электрондық поштаның мекен-жайлары, атына шағым берілетін лауазымды тұлғалар осы Стандарттың 24- тармағында көрсетілген.
23. Өтініш берушіге берілген шағымға жауапты алу мерзімі мен орны және оның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды тұлғалардың байланыс деректері көрсетілген талон шағымның қабылданғанын растайды.
6. Байланыс ақпараты
24. Бөлімдердің, Басқармалардың, жоғары тұрған ұйымдардың бастықтары мен олардың орынбасарларының, аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалалары әкімдерінің, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдерінің байланыс деректері:
1) Бөлімдердің бастықтарының және олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестесі, веб-сайты, электрондық пошта адресі, заңды мекенжайы, телефоны осы Стандартқа 1-қосымшада көрсетілген;
2) кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдерінің заңды мекен-жайы, телефоны, қабылдау кестесі осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген;
3) аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалалар әкімдерінің веб-сайты, электрондық поштасының мекен-жайы, заңды мекен-жайы, телефоны, қабылдау кестесі осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген;
4) "Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89, 303 кабинет, веб-сайт www.akmo.kz , электрондық пошта адресі akm_shu_disp@mail.kz , телефон 8(7162) 25-83-34.
Қабылдау кестесі:
Басқарма бастығы - жұма сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін;
Басқарма бастығының орынбасары –бейсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін;
Басқарма бастығының орынбасары –сәрсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін.

5) акимат Акмолинской области, город Кокшетау, улица Абая, 83, веб-сайт www.akmo.kz.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении «Управление сельского хозяйства Акмолинской области».
Приложение 1
к стандарту оказания государственной услуги
«Выдача справок о наличии подсобного хозяйства»
Контактные данные районных (городских) отделов
сельского хозяйства Акмолинской области
п/п
Наименование районных
(городских)
отделов сельского хозяйства
Юридический адрес, время приема начальников Отделов и их заместителей
Контактный телефон
Электронный адрес,
веб-сайт
1
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства Аккольского района»
Аккольский район,
город Акколь, улица Нурмагамбетова,83.
График приема граждан: вторник
с 10.00 до 12.00  часов
8-(71638)-2-08-30
Cr.akkol@mail.ru
2
Государственное учреждение «Отдел
сельского хозяйства  Аршалынского  района»
Аршалынский район,
село Аршалы, улица Ташенова,47.
График приема граждан: среда

5) Ақмола облысының әкімдігі, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83, веб-сайт  www.akmo.kz.
25. Өтініш беруші мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты "Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінен қосымша ақпарат алуына болады.
Қосалқы шаруашылығының бар екендігі
туралы анықтама беру" мемлекеттік
қызметін көрсету стандартын бекіту
туралы 1-қосымша
Ақмола облысының аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөлімдерінің байланыс деректері
Р/с№
Аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөлімдерінің атаулары Заңды мекенжайы,
қабылдау уақыты  Бөлімдердің
бастықтары мен олардың
орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері
Байланыс телефоны Электрондық мекенжай,
веб-сайт
1
"Ақкөл ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы, Нұрмагамбетов көшесі, 83.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 10.00-ден 12.00–ге дейін
8-(71638)-2-08-30
Cr.akkol@mail.ru
2
"Аршалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Аршалы селосы,  Ташенов көшесі,47. Азаматтарды қабылдау кестесі:

8 (716 37)
2-14-63
2-15-36
sh@mail.kz
14
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства  Сандыктауского  района»
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ленина,117.График приема граждан: пятница с 10.00 до 13.00 часов
8 (716 40) 9-17-45
9-15-06
Svetlana_-ob12@mail.ru , Selhoz_sand@mail.ru
15
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства  Целиноградского  района»
Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина,14.
График приема граждан: вторник, пятница, с 10.00 до 13.00 часов
8 (71651)
30-00-20
30-08-37
Armanio84@bk.ru
16
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства  Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Лермонтова,13.
График приема граждан:ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв: с 13.00 до 14.00 часов
8 ( 716-31)
2-15-82
2-14-04
Shortan_rsho@mail.kz
17
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства Щучинского района»
Щучинский район, город Щучинск, улица Набережная, 84. График приема граждан:пятница с 15.00 до 17.00 часов
8(71636)
4-24-72
4-36-32
Akm_shu_rshu@mail.kz
18
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства города Степногорска»
город Степногорск, 4 микрорайон. График приема граждан: среда с 14.00 до 17.00 часов

8(716 37)
2-14-63
2-15-36
SH@mail.kzsh@mail.kz
14
"Сандықтау ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Сандыктау ауданы, Балкашино селосы, Ленин көшесі,117. Азаматтарды қабылдау кестесі:
жұма, сағат 10.00 –ден 13.00 -ге дейін
8(716 40) 9-17-45
9-15-06
Svetlana_-ob12@mail.ru
Selhoz_sand@mail.ru
15
"Целиноград ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Целиноград қаласы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі,14. Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, жұма сағат 10.00 –ден 13.00 -ге дейін
8(71651)
30-00-20
30-08-37
Armanio84@bk.ru
16
"Шортанды ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,  Шортанды кенті, Лермонтов көшесі,13.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(716-31)2-15-82
2-14-04
Shortan_rsho@mail.kz
17
"Щучье ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы, Щучинск қаласы, Набережная көшесі, 84.
Азаматтарды қабылдау кестесі: жұма сағат 15.00 –ден 17.00 -ге дейін
8(71636)
4-24-72
4-36-32
Akm_shu_rshu@mail.kz
18
"Степногорск қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
4-ықшам ауданы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі,
сағат 10.00 –ден 13.00 -ге дейін

8 (716 45)
61-9-08
Selhozotdel_step@mail.ru
19
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства  города Кокшетау»
город Кокшетау, улица Абая, 142.
График приема граждан: среда с 10.00 до 13.00 часов
8 (7162)
76-27-58
Kokshe_selhoz@mail.kz
Контактные данные аппаратов акимов поселков, аулов(сел),аульных (сельских) округов Акмолинской области
п/п
Наименование аппаратов акимов поселков,аулов(сел),аульных(сельских) округов
Юридический адрес, время приема акимами поселков, аулов(сел), аульных (сельских) округов
Контактный телефон
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Акколь Аккольского района»
Аккольский район,город Акколь,улица Нурмагамбетова, 83.
График приема граждан:

8(716 45)
61-9-08
Selhozotdel_step@mail.ru
19
"Көкшетау қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 142.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі, сағат  10.00 –ден 13.00 -ге дейін
8(7162)
76-27-58
Kokshe_selhoz@mail.kz
Ақмола облысының кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдері аппараттарының байланыс деректері
р/с
Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдері аппараттарының атаулары Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдерінің заңды мекен-жайы, қабылдау уақыты Байла
ныс  телефо
ны
1
"Ақкөл ауданы Ақкөл қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов көшесі, 83.
Азаматтарды қабылдау кестесі:

вторник, четверг с 16.00 до 18.00 часов
8(71638)
2-32-48,
2-10-94
2
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Азат Аккольского района»
Аккольский район,
аул Азат.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница с 10.00 до 12.00 часов
8(71638)
3-51-44
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Богенбай Аккольского района»
Аккольский район,
село Богенбай.
График приема граждан:
вторник, четверг, пятница
с 10.00 до 12.00 часов
8(71638)
4-94-54
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район,
аул Енбек.
График приема граждан:
вторник, среда, четвергс 15.00 до 17.00 часов
8(71638)
3-71-01
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район,
аул Жалгызкарагай.
График приема граждан:
вторник, среда, четверг
с 9.00 до 11.00 часов
8(71638)
3-21-66
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Искровского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район,
село Искра.
График приема граждан:
вторник, среда, четверг
с 10.00 до 12.00 часов
8(71638)
3-41-90
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район,
село Кенес.
График приема граждан:
вторник с 10.00 до 12.00 часов,
пятница с 15.00 до 17.00 часов
8(71638)
3-81-43
8
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кырык-Кудук Аккольского района»
Аккольский район,
село Кырык-Кудук.
График приема граждан:
вторник с 9.00 до 18.00 часов,
пятница с 14.00 до 18.00 часов
8(71638)
4-55-23
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Минского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район,
село Минское.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 10.00 до 12.00 часов
8(71638)
3-74-23
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район,
село Наумовка.
График приема граждан:
вторник с 10.00 до 11.00 часов, пятница с 11.00 до 12.00 часов
8(71638)
3-23-34
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район,
село Новорыбинка.
График приема граждан:
вторник с 9.00 до 11.00 часов
8(71638)3-32-94
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район,
село Урюпинка.
График приема граждан:
вторник, четверг, пятница

сейсенбі, бейсенбісағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71638)2-32-48,
2-10-94
2
"Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Азат ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71638)
3-51-44
3
"Ақкөл ауданы Бөгенбай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Бөгенбай селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71638)
4-94-54
4
"Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Еңбек ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71638)
3-71-01
5
"Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Жалғызқарағай ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71638)
3-21-66
6
"Ақкөл ауданы Искра селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Искра селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71638)
3-41-90
7
"Ақкөл ауданы Кеңес селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,Кеңес селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін, жұма сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71638)3-81-43
8
"Ақкөл ауданы Қырық-Құдық селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Қырық-Құдық селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, жұма
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71638)4-55-23
9
"Ақкөл ауданы Минское селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Минское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:сейсенбі, жұма сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71638)3-74-23
10
"Ақкөл ауданы Наумовка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Наумовка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі
сағат 10.00-ден 11.00-ге дейін,жұма сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
8(71638)3-23-34
11
"Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Новорыбинка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:сейсенбі,
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71638)3-32-94
12
"Ақкөл ауданы Урюпина селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Урюпинка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:

с 10.00 до 12.00 часов
8(71638)
3-15-35
13
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»
Аршалынский район,
поселок Аршалы,
улица Ташенова, 34.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 9.00 до 13.00 часов
8(71644)
2-25-98,
2-15-64
14
Государственное учреждение
«Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Акбулак,
улица Комсомольская.
График приема граждан:
среда, пятница
с 10.00 до 12.00 часов
8(71644)
2-43-34,
2-44-18,
2-44-09
15
Государственное учреждение
«Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
станция Анар,
улица Вокзальная, 2. График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 11.00 часов
8(71644)
2-56-26
16
Государственное учреждение
«Аппарат акима аульного округа Арнасай Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Арнасай.
График приема граждан:
станция Бабатай - вторник
с 9.00 до 13.00 часов,
аул Арнасай - четверг
с 9.00 до 13.00 часов
8(71644)
2-53-492-54-27
17
Государственное учреждение
«Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район
село Берсуат.
График приема граждан:
вторник
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71644)
2-55-34
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Булаксай.
График приема граждан:
суббота
с 9.00 до 12.00 часов
8(71644)
2-57-34
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Волгодоновка,
улица Центральная, 9 График приема граждан:
понедельник, четверг

сейсенбі, бейсенбі, жұма сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71638)3-15-35
13
"Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Аршалы кенті,
Тәшенов көшесі, 34.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71644)2-25-98,2-15-64
14
"Аршалы ауданы Ақбұлақ селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Ақбұлақ ауылы,
Комсомол көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71644)2-43-34,2-44-18,2-44-09
15
"Аршалы ауданы Анар селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Анар станциясы,
Вокзал көшесі, 2.Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71644)2-56-26
16
"Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Арнасай ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
Бабатай станциясында-
сейсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін,
Арнасай ауылында –
бейсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71644)2-53-49,2-54-27
17
"Аршалы ауданы Берсуат селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Берсуат селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71644)2-55-34
18
"Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Бұлақсай ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71644)2-57-34
19
"Аршалы ауданы Волгодоновка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Волгодоновка селосы,
Центральная көшесі, 9 Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, бейсенбі

с 10.00 до 13.00 часов
8(71644)
2-34-89,
2-34-34
20
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек Жолы Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Жибек жолы,
микрорайон дом 4.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 11.00 часов
8(71644)
2-32-34,
2-30-01
21
Государственное учреждение
«Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Ижевское,
улица Мира, 17.
График приема граждан:
вторник с 9.00 до 12.00 часов,
четверг с 15.00 до 17.00 часов, пятница с 9.00 до 12.00 часов
8(71644)
2-42-14,
2-42-34
22
Государственное учреждение
«Аппарат акима  Константиновского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Константиновка.
график приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 11.00 часов
8(71644)
2-31-34,
2-62-55
23
Государственное учреждение
«Аппарат акима Михайловского селького округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Михайловка,
улица Абая, 15.
График приема граждан:
вторник, пятница с 10.00 до 12.00 часов, с 15.00 до 16.00 часов, четверг с 10.00 до 12.00 часов
8(71644)
2-36-34
24
Государственное учреждение
«Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Сараба.
График приема граждан:
суббота с 8.00 до 12.00 часов
8(71644)
2-46-10
25
Государственное учреждение
«Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Турген.
График приема граждан:
среда с 9.00 до 13.00 часов
8(71644)
2-52-34,
2-51-61
26
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-24-79
27
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,село Бесбидаик,
улица Аль-Фараби, 50.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-64-98
28
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Зеленое.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-67-73
29
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Жалтыр, улица Ленина, 2. График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-19-10
30
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарсуатского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Жарсуат
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-73-53
31
Государственное учреждение «Аппарат акима Кайнарского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Кайнар.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-71-81
32
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Каменка.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-51-35
33
Государственное учреждение «Аппарат акима Камышенского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Камышенка,
улица Советская, 25.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-54-35
34
Государственное учреждение «Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
станция Колутон,
улица Советская, 23.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-43-24
35
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Жанатурмыс.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-84-86
36
Государственное учреждение «Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Петровка.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-53-35
37
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новочеркасское,
улица Школьная.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-65-35
38
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новый Колутон.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-47-23
39
Государственное учреждение «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Первомайка,
улица Октябрьская.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-93-75
40
Государственное учреждение «Аппарат акима Староколутонского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Старый Колутон,
улица Войтенко.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-46-41
41
Государственное учреждение «Аппарат акима Узункольского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Узунколь.
График приема граждан:
ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71641)
2-71-35
42
Государственное учреждение «Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района»
Атбасарский район,
город Атбасар.
улица Валиханова, 9.
График приема граждан:
вторник с 10.00 до 12.00 часов
8(71643)
2-44-22,
4-16-32
43
Государственное учреждение «Аппарат акима Адырского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
станция Адыр.
График приема граждан:
среда, четверг
с 14.00 до 17.00 часов
8(71643)
7-12-34
44
Государственное учреждение «Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Борисовка.
График приема граждан:
вторник с 14.00 до 17.00 часов
8(71643)
9-04-68
9-03-35
45
Государственное учреждение «Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
аул Есенгельды.
График приема граждан:
понедельник, суббота
с 10.00 до 12.00 часов
8(71643)
7-83-35
46
Государственное учреждение «Аппарат акима Каражарского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Каражар.
График приема граждан:
понедельник, среда
с 9.00 до 18.00 часов
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71643)
9-33-30
47
Государственное учреждение «Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Шуйское.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 14.00 до 17.00 часов
8(71643)
9-93-90

сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71644)2-34-89,2-34-34
20
"Аршалы ауданы
Жібек жолы ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Жібек жолы ауылы,Шағынаудан 4 үй.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71644)2-32-34,2-30-01
21
"Аршалы ауданы Ижевское селолық
округ әкімінің аппараты" мемлекеттік
Аршалы ауданы,
Ижевское селосы,
Мир көшесі, 17.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден
12.00-ге дейін, бейсенбі
сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін,
жұма сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71644)2-42-14,2-42-34
22
"Аршалы ауданы Константиновка
селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,Константиновка селосы. Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71644)2-31-34,2-62-55
23
"Аршалы ауданы Михайловка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Михайловка селосы,
Абай көшесі,15.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін,бейсенбі,
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71644)2-36-34
24
"Аршалы ауданы Сараба селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Сараба селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:сенбі,
сағат 8.00-ден 12.00-ге дейін
8(71644)2-46-10
25
"Аршалы ауданы Түрген ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Түрген ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71644)2-52-34,2-51-61
26
"Астрахан ауданы  Астрахан селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Астраханка селосы,
Әл-Фараби көшесі, 50.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-24-79
27
"Астрахан ауданы  Бесбидайық селолық округ  әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Бесбидайық селосы,
Әл-Фараби көшесі, 50.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-64-98
28
"Астрахан ауданы  Есіл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Зеленое селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-67-73
29
"Астрахан ауданы  Жалтыр селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Жалтыр селосы,
Ленин көшесі, 2.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641
2-19-10
30
"Астрахан ауданы  Жарсуат селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Жарсуат селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-73-53
31
"Астрахан ауданы  Қайнар селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Қайнар селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге  дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-71-81
32
"Астрахан ауданы  Каменка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Каменка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге  дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-51-35
33
"Астрахан ауданы  Камышенка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Камышенка селосы,
Советская көшесі, 25.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге  дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-54-35
34
"Астрахан ауданы  Колутон селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Колутон станциясы,
Советская көшесі, 23.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге  дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-43-24
35
"Астрахан ауданы  Қызылжар селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Жаңатұрмыс селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-84-86
36
"Астрахан ауданы  Николаевка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Петровка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-53-35
37
"Астрахан ауданы  Новочеркасское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Новочеркасское селосы,
Школьная көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-65-35
38
"Астрахан ауданы  Острогорское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Новый Колутон селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге  дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-47-23
39
"Астрахан ауданы  Первомайка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Первомайка селосы,
Октябрь көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-93-75
40
"Астрахан ауданы  Старый Колутон селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Старый Колутон селосы,
Войтенко көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге  дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-46-41
41
"Астрахан ауданы  Ұзынкөл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Ұзынкөл селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641)2-71-35
42
"Атбасар ауданы  Атбасар қаласы округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Атбасар қаласы,
Уәлиханов көшесі, 9.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71643)2-44-22,4-16-32
43
"Атбасар ауданы  Адыр селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Адыр станциясы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:сәрсенбі, бейсенбі
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71643)7-12-34
44
"Атбасар ауданы Борисовка селосы округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Борисовка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71643)9-04-68,9-03-35
45
"Атбасар ауданы Есенгелді ауылдық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Есенгелді ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71643)7-83-35
46
"Атбасар ауданы Қаражар селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Қаражар селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71643)9-33-30
47
"Атбасар ауданы Макеевское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Шу селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:сейсенбі, жұма
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71643)9-93-90

9-93-35
48
Государственное учреждение «Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Мариновка.
График приема граждан:
понедельник
с 15.00 до 18.00 часов,
среда, пятница
с 9.00 до 12.00 часов
8(71643)
5-13-13,
5-14-47
49
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ново-Александровка Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Ново-Александровка.
График приема граждан:
вторник, четверг

9-93-35
48
"Атбасар ауданы Мариновка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Мариновка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі сағат 15.00-ден
18.00-ге дейін, сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71643)5-13-13,5-14-47
49
"Атбасар ауданы Ново-Александровка селосы округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Ново-Александровка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі

с 14.30 до 16.30 часов
8(71643)
7-04-46,
7-06-95
50
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ново-Мариновка Атбасарского района»
Атбасарский район
село Ново-Мариновка.
График приема граждан:
понедельник, среда
с 9.00 до 13.00 часов
8(71643)
7-23-14,
7-23-82
51
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Новосельское.
График приема граждан:
понедельник, четверг
с 9.00 до 13.00 часов
8(71643)
9-23-60,
9-23-88
52
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Октябрьское.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 14.00 до 17.00 часов
8(71643)
9-73-35
9-73-91
53
Государственное учреждение «Аппарат акима села Покровка Атбасарского района»
Атбасарский район
село Покровка.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 14.00 до 17.00 часов
8(71643)
9-83-96

сағат 14.30-дан 16.30-ға дейін
8(71643)7-04-46,7-06-95
50
"Атбасар ауданы Ново-Мариновка  селосы округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы
Ново-Мариновка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71643)7-23-14,7-23-82
51
"Атбасар ауданы
Новосельское  селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Новосельское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71643)9-23-60,9-23-88
52
"Атбасар ауданы Октябрьское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Октябрьское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71643)9-73-35
9-73-91
53
"Атбасар ауданы Покровка селосы округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы
Покровка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71643)9-83-96

9-84-90
54
Государственное учреждение «Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район
село Полтавка.
График приема граждан:
понедельник, среда
с 9.00 до 11.00 часов
8(71643)
9-63-35
9-64-42
55
Государственное учреждение «Аппарат акима Садового сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Садовое.
График приема граждан:
понедельник, среда, пятница
с 9.00 до 12.30 часов
8(71643)
7-73-35

9-84-90
54
"Атбасар ауданы Полтавка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы
Полтавка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71643)9-63-35
9-64-42
55
"Атбасар ауданы Садовое селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Садовое селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 12.30-ға дейін
8(71643)7-73-35

7-74-55
56
Государственное учреждение «Аппарат акима села Сепе Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сепе.
График приема граждан:
понедельник, среда
с 9.00 до 13.00 часов,
суббота с 10.00 до 13.00 часов
8(71643)
9-41-33
9-41-35
57
Государственное учреждение «Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район
село Сергеевка.
График приема граждан:
понедельник, среда, пятница
с 9.00 до 18.00 часов,

7-74-55
56
"Атбасар ауданы Сепе селосы округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сепе селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
сенбі сағат 10 .00-ден 13.00-ге дейін
8(71643)9-41-33
9-41-35
57
"Атбасар ауданы  Сергеевка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы
Сергеевка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін

перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71643)
9-15-67
9-13-30
58
Государственное учреждение «Аппарат акима  села Сочинское Атбасарского района»
Атбасарский район
село Сочинское.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 14.00 до 16.00 часов
8(71643)
9-21-35
9-22-18
59
Государственное учреждение «Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Тельмана
График приема граждан:
вторник, пятница
с 14.00 до 17.00 часов
8(71643)
9-53-35

үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71643)9-15-67
9-13-30
58
"Атбасар ауданы  Сочинское селосы округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы
Сочинское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
8(71643)9-21-35
9-22-18
59
"Атбасар ауданы  Тельман селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Тельман селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71643)9-53-35

9-54-30
60
Государственное учреждение «Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район
село Шункырколь.
График приема граждан:
понедельник, среда
с 14.00 до 17.00 часов
8(71643)
7-53-35
7-53-49
61
Государственное учреждение «Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Тимашевка
График приема граждан:
вторник, четверг
с 14.00 до 18.00 часов
8(71643)
9-43-35

9-54-30
60
"Атбасар ауданы Шұңқыркөл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы
Шұңқыркөл селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71643)7-53-35
7-53-49
61
"Атбасар ауданы Ярославка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Тимашевка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71643)9-43-35

9-44-96
62
Государственное учреждение
«Аппарат акима Айнакольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
аул Айнаколь,
улица Жастар,18.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-14-33
63
Государственное учреждение
«Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Партизанка,
улица Нефедова, 22.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-53-83
64
Государственное учреждение «Аппарат акима Вознесенского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Вознесенка.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-61-11
65
Государственное учреждение
«Аппарат акима Даниловского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Алтынды,
улица Какишева, 15
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-44-48
66
Государственное учреждение «Аппарат акима Ергольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
аул Токтамыс,
улица Октябрьская, 43.
График приема граждан:
вторник, пятницас 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-26-16
67
Государственное учреждение «Аппарат акима Журавлевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Журавлевка.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-73-21
68
Государственное учреждение
«Аппарат акима Капитоновского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Капитоновка,
улица Ленина, 50.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-21-37
69
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамышевского
сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Шубарагаш,
улица Достык,42.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-56-43
70
Государственное учреждение «Аппарат акима Караузекского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Караозек.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-84-83
71
Государственное учреждение «Аппарат акима города Макинска Буландынского района»
Буландынский район,
город Макинск,
улица Сейфуллина, 27
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 13.00 часов
8(71646)
2-44-44,
2-24-65
72
Государственное учреждение «Аппарат акима Никольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Никольское,
улица Советская,13.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-37-44
73
Государственное учреждение «Аппарат акима Новобратского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Новобратское График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71646)
3-67-35
74
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Абай.
График приема граждан:

9-44-96
62
"Бұланды ауданы  Айнакөл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Айнакөл ауылы,
Жастар көшесі, 18.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-14-33
63
"Бұланды ауданы  Амангелді селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Партизанка селосы,
Нефедов көшесі, 22.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-53-83
64
"Бұланды ауданы Вознесенка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Вознесенка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-61-11
65
"Бұланды ауданы  Даниловка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Алтынды селосы,
Кәкішев көшесі, 15
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-44-48
66
"Бұланды ауданы округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Тоқтамыс ауылы,
Октябрь көшесі, 43.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-26-16
67
"Бұланды ауданы Журавлевка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Журавлевка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-73-21
68
"Бұланды ауданы Капитоновка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,Капитоновка селосы,
Ленин көшесі, 50. Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(7146)3
-21-37
69
"Бұланды ауданы Карамышевка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Шұбарағаш селосы,
Достық көшесі, 42.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-56-43
70
"Бұланды ауданы Қараөзек селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Қараөзек село.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-84-83
71
"Бұланды ауданы  Макинск қаласы  әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Макинск қаласы,
Сейфуллин көшесі, 27
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71646)2-44-44,2-24-65
72
"Бұланды ауданы  Никольское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Никольское селосы,
Советская көшесі,13.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-37-44
73
"Бұланды ауданы  Новобратское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Новобратское селосы Азаматтарды
қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71646)3-67-35
74
"Егіндікөл ауданы Абай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Абай селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі

среда с 9.00 до 12.00 часов
8(71642)
2-13-03
75
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Алаколь.График приема граждан:
вторник, среда, пятница
с 9.00 до 13.00 часов
8(71642)
2-33-10
76
Государственное учреждение «Аппарат акима Бауманского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Бауманское.
График приема граждан:
первая среда месяца
с 10.00 до 13.00 часов,
вторник, четверг
с 9.00 до 13.00 часов
8(71642)
2-43-35
77
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Буревестник.
График приема граждан:
вторник
с 9.00 до 13.00 часов
8(71642)
2-20-32
78
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Егиндыколь.
График приема граждан:
среда, четверг
с 9.00 до 13.00 часов
8(71642)
2-19-51,
2-14-31
79
Государственное учреждение
«Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Жалманкулак.
График приема граждан:
вторник
с 10.00 до 12.00 часов
8(71642)
2-13-07
80
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коржинколь Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Коржинколь.
График приема граждан:
среда, четверг
с 14.00 до 17.00 часов
8(71642)
2-61-17
81
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Спиридоновка.
График приема граждан:
первая среда месяца
с 14.00 до 17.00 часов
8(71642)
2-71-25
82
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Узынколь.
График приема граждан:
первая среда месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71642)
2-53-63
83
Государственное учреждение «Аппарат акима города Степняк Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, город Степняк,
улица Атнаева, 22.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов
8(71639)
2-16-53,
2-16-90
84
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Аксу.
График приема граждан:
ежедневно
с 10.00 до 13.00 часов
8(71645)
7-18-91
85
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Ангалбатыр.
График приема граждан:
ежедневно
с 11.00 до 18.00 часов,
перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71639)
2-65-13
86
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Баймырза.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 11.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71639)
2-66-22
87
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Бирсуат.
График приема граждан:
ежедневно
с 10.00 до 13.00 часов
8(71639)
2-62-40
88
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского
сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Уалихан,
улица Ленина, 2.
График приема граждан:
среда с 10.00 до 13.00 часов
8(71649)
2-75-38
89
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского
сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Андыкожа батыр.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71649)
2-72-37,
2-72-57
90
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского
сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Енбек.
График приема граждан:
среда с 10.00 до 13.00 часов
8(71649)
2-30-40
91
Государственное учреждение «Аппарат акима Заозерновского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Заозерное.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71639)

сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71642)2-13-03
75
"Егіндікөл ауданы Алакөл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Алакөл селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71642)
2-20-32
76
"Егіндікөл ауданы Бауманское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Бауманское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
сейсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71642)2-43-35
77
"Егіндікөл ауданы Буревестник селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Буревестник селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71642)2-20-32
78
"Егіндікөл ауданы Егіндікөл селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Егіндікөл селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71642)2-19-51,2-14-31
79
"Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Жалманқұлақ селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:сейсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71642)2-13-07
80
"Егіндікөл ауданы Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Қоржынкөл селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71642)2-61-17
81
"Егіндікөл ауданы Спиридоновка селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Спиридоновка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71642)2-71-25
82
"Егіндікөл ауданы Ұзынкөл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Ұзынкөл селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71642)2-53-63
83
"Еңбекшілдер ауданы   Степняк қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Степняк қаласы,
Атнаев көшесі, 22.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
8(71639)2-16-53,2-16-90
84
"Еңбекшілдер ауданы Ақсу селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Ақсу селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71645)7-18-91
85
"Еңбекшілдер ауданы Аңғалбатыр селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Аңғалбатыр селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 11.00-ден 18.00-ге дейін
үзілі сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71639)2-65-13
86
"Еңбекшілдер ауданы Баймырза селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Баймырза селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 11.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71639)2-66-22
87
"Еңбекшілдер ауданы Бірсуат селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Бірсуат селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайынсағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71639)2-62-40
88
"Еңбекшілдер ауданы Уәлиханов селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Уәлиханов селосы,
Ленин көшесі, 2.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71649)2-75-38
89
"Еңбекшілдер ауданы Донское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Андықожа батыр селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71649)2-72-37,2-72-57
90
"Еңбекшілдер ауданы Еңбекшілдер селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Еңбек селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71649)2-30-40
91
"Еңбекшілдер ауданы Заозерное селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Заозерное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71639)

2-56-55,
2-56-47
92
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Заурал.
График приема граждан:
среда, четверг
с 10.00 до 13.00 часов
8(71639)
2-64-32
93
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Кенащи.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 13.00 часов
8(71639)
2-18-29
94
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснофлотского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Краснофлотск.
График приема граждан:
четверг
с 10.00 до 13.00 часов
8(71639)
2-10-00
95
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Макинка,
улица Чкалова, 75.
График приема граждан:
среда, пятница

2-56-55,
2-56-47
92
"Еңбекшілдер ауданы Заурал селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Заурал селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71639)2-64-32
93
"Еңбекшілдер ауданы Кенащы селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Кенащы селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71639)2-18-29
94
"Еңбекшілдер ауданы Краснофлотск селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Краснофлотск селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
бейсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71639)2-10-00
95
"Еңбекшілдер ауданы Макинка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Макинка селосы,
Чкалов көшесі, 75.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, жұма

с 14.00 до 18.00 часов
8(71639)
2-81-23,
2-81-61
96
Государственное учреждение «Аппарат акима Мамайского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Мамай.
График приема граждан
среда с 9.00 до 13.00 часов
8(71639)
2-62-07
97
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Ульги,
улица Пушкина, 17.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 13.00 часов
8(71639)
2-17-56
98
Государственное учреждение «Аппарат акима города Ерейментау»
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Победы, 5.
график приема граждан:
среда с 10.00 до 13.00 часов,
пятница с 09.00 до 12.00 часов
8(71633)
2-37-38,
2-22-31
99
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тимофеевка,
улица Молодежная, 29.
График приема граждан:
ежедневно
с 09.00 до 12.00 часов
8(71633)
32-3-54
100
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Бестогай,
улица Советская.
График приема граждан:
среда, пятница
с 09.00 до 11.00 часов
8(71633)
34-5-11
101
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Бозтал.
График приема граждан:
среда, пятница

сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71639)2-81-23,2-81-61
96
"Еңбекшілдер ауданы Мамай селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Мамай селосы
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71639)2-62-07
97
"Еңбекшілдер ауданы Үлгі селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Үлгі селосы,
Пушкин көшесі, 17.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71639)2-17-56
98
"Ерейментау ауданы Ерейментау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,  Ерейментау қаласы,
Победа көшесі, 5.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 10.00-ден
13.00-ге дейін, жұма
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71633)2-37-38,2-22-31
99
"Ерейментау ауданы Ақмырза селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Тимофеевка селосы,
Молодежная көшесі, 29.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71633)32-3-54
100
"Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Бестоғай селосы,
Советская көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71633)34-5-11
101
"Ерейментау ауданы Бозтал селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Бозтал селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, жұма

с 15.00 до 17.00 часов
8(71633)
36-3-33,
36-3-35
102
Государственное учреждение «Аппарат акима села Изобильное Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Изобильное.
График приема граждан:
ежедневно
с 14.00 до 16.00 часов
8(71649)
35-3-16
103
Государственное учреждение «Аппарат акима Койтасского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Койтас.
График приема граждан:
ежедневно
с 10.00 до 12.00 часов
8(71633)
36-1-44

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71633)36-3-33,36-3-35
102
"Ерейментау ауданы Изобильное селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Изобильное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
8(71649)35-3-16
103
"Ерейментау ауданы Қойтас селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Қойтас селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71633)36-1-44

104
Государственное учреждение «Аппарат акима Куншалганскогосельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Ленинское.
График приема граждан:
ежедневно
с 10.00 до 12.00 часов
8(71649)
37-2-35
105
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомарковкого сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Новомарковка.
График приема граждан:
понедельник
с 14.00 до 16.00 часов
среда с 14.00 до 18.00 часов
8(71633)
33-5-75

104
"Ерейментау ауданы Күншалған селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Ленинское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71649)37-2-35
105
"Ерейментау ауданы Новомарковка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Новомарковка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі сағат 14.00-ден
16.00-ге дейін, сәрсенбі
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71633)33-5-75

106
Государственное учреждение «Аппарат акима Новодолинкого сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Новодолинка.
График приема граждан:
понедельник, четверг
с 15.00 до 18.00 часов
8(71649)
35-5-35
107
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Олжабай батыра Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село им. Олжабай батыра.
График приема граждан:
понедельник, вторник, пятница с 14.00 до 16.00 часов
8(71633)
34-1-35,
34-1-44
108
Государственное учреждение «Аппарат акима Павловкого сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Павловка.
График приема граждан:
среда, пятница

106
"Ерейментау ауданы Новодолинка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Новодолинка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, бейсенбі
сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71649)35-5-35
107
"Ерейментау ауданы Олжабай батыр атындағы селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Олжабай батыр атындағы селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сейсенбі, жұма
күн сайын
сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
8(71633)34-1-35,34-1-44
108
"Ерейментау ауданы Павловка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Павловка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, жұма

с 15.00 до 17.00 часов
8(71633)
33-2-84,
33-3-87
109
Государственное учреждение «Аппарат акима села Селетинское Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Селетинское.
График приема граждан:
вторник, среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
8(71633)
36-6-85,
36-6-07
110
Государственное учреждение «Аппарат акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тайбай.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 09.00 до 13.00 часов
8(71633)
37-6-35
111
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тургай.
График приема граждан:

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71633)33-2-84,33-3-87
109
"Ерейментау ауданы Селетинское селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Селетинское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін
8(71633)36-6-85,36-6-07
110
"Ерейментау ауданы Тайбай селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Тайбай селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
cағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71633)37-6-35
111
"Ерейментау ауданы  Торғай селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Тургай селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі

вторник с 10.00 до 12.00 часов
8(71633)
35-1-35
112
Государственное учреждение «Аппарат акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Уленты.
График приема граждан:
понедельник, среда, пятница с 15.00 до 17.00 часов
8(71633)
36-1-35,
36-2-15
113
Государственное учреждение «Аппарат акима города Есиль Есильского района»
Есильский район,
город Есиль,
улица Д. Конаева, 15.
График приема граждан:
вторник с 9.00 до 12.00 часов
8(71647)
21-4-52
8(71647)
21-3-68

сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71633)35-1-35
112
"Ерейментау ауданы Өлеңті селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Өлеңті селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71633)36-1-35,36-2-15
113
"Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Есіл қаласы,
Д. Қонаев көшесі, 15.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71647)21-4-52
8(71647)21-3-68

114
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Аксай Есильского района»
Есильский район,
село Аксай,
улица Ленина, 20.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 10.00 до 12.00 часов
8(71647)
29-2-30
115
Государственное учреждение
«Аппарат акима Биртальского сельского округа Есильского района»
Есильский район
село Биртал,
улица Ленина, 4.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 15.00 до 17.00 часов
8(71647)
21-3-32
116
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Бузулук Есильского района»
Есильский район,
село Бузулук.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 15.00 до 18.00 часов
8(71647)
26-2-41
117
Государственное учреждение
«Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района»
Есильский район
село Двуречное,
улица Ленина, 9.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 09.00 до 12.00 часов
8(71647)
27-3-47
118
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Ейское Есильского района»
Есильский район,
село Ейское,
улица Целинная, 11.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 16.00 до 17.00 часов
8(71647)
29-4-16
119
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Жаныспай Есильского района»
Есильский район,
село Жаныспай.График приема граждан:
вторник, четверг, пятница
с 09.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71647)
29-6-21
120
Государственное учреждение «Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Заречное.
График приема граждан:
вторникс 14.00 до 17.00 часов
8(71647)
26-4-38
121
Государственное учреждение
«Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района»
Есильский район
село Знаменка,
улица Центральная, 5.
График приема граждан:
четверг
с 14.00 до 18.00 часов
8(71647)
23-3-33
122
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Интернациональное Есильского района»
Есильский район,
село Интернациональное.
График приема граждан:
вторник, четверг
14.00 до 18.00 часов
8(71647)
28-6-59
123
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Караколь Есильского района»
Есильский район,
село Караколь,
улица Речная, 6.
График приема граждан:
четверг с 10.00 до 12.00 часов
8(71647)
26-6-43
124
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Ковыльное Есильского района»
Есильский район,
село Ковыльное.
График приема граждан:
вторник, четверг
10.00 до 13.00 часов
8(71647)
23-3-48
125
Государственное учреждение
«Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Красивое,улица Трудовая, 37.
График приема граждан:
вторник, четвергс 09.00 до 13.00 часов
8(71647)
27-7-18
126
Государственное учреждение
«Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района»
Есильский район,
поселок Красногорский, улица Ленина, 10.
График приема граждан:
понедельник с 9.00 до 17.00 часов, вторник с 9.00 до 12.00 часов, четверг

114
"Есіл ауданы Ақсай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Ақсай селосы,
Ленин көшесі, 20.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71647)29-2-30
115
"Есіл ауданы Біртал селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Біртал селосы,
Ленин көшесі, 4.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
cағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71647)21-3-32
116
"Есіл ауданы Бузулук  селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Бузулук селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
cағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)26-2-41
117
"Есіл ауданы Двуреченское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Двуречное селосы,
Ленин көшесі, 9.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
cағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71647)27-3-47
118
"Есіл ауданы Ейское  селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Ейское селосы,
Целинная көшесі, 11.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
cағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
8(71647)29-4-16
119
"Есіл ауданы Жаныспай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Жаныспай селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі, жұма
cағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
cағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71647)29-6-21
120
"Есіл ауданы Зареченое селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Заречное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі
cағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71647)26-4-38
121
"Есіл ауданы Знаменка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Знаменка селосы, Центральная көшесі, 5.
Азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі
cағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)23-3-33
122
"Есіл ауданы Интернациональное  селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Интернациональное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
cағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)28-6-59
123
"Есіл ауданы Қаракөл селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Қаракөл селосы,
Речная көшесі, 6.
Азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі
cағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71647)26-6-43
124
"Есіл ауданы Ковыльное селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Ковыльное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
cағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71647)23-3-48
125
"Есіл ауданы Красивое селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Красивое селосы,
Трудовая көшесі, 37.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
cағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71647)27-7-18
126
"Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Красногорский кенті,
Ленин көшесі, 10.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі cағат 9.00-ден 17.00-ге дейін, сейсенбі
cағат 9.00-ден 12.00-ге дейін,

с 14.00 до 17.00 часов
8(71647)
24-7-47
127
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Курское Есильского района»
Есильский район,
село Курское.
График приема граждан:
ежедневно
с 09.00 до 13.00 часов
8(71647)
24-3-65
128
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Московское Есильского района»
Есильский район,
село Московское.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 11.00 до 13.00 часов,
с 15.00 до 17.00 часов
8(71647)
28-3-90
129
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Орловка Есильского района»
Есильский район,
село Орловка,
улица Абая, 1 «а».
График приема граждан:
ежедневно с 14.00 до 18.00 часов
8(71647)
27-5-43
130
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Раздольное Есильского района»
Есильский район,
село Раздольное,
улица Московская, 2.График приема граждан:
вторник, четверг
с 15.00 до 18.00 часов
8(71647)
24-2-33
131
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Речное Есильского района»
Есильский район,
село Речное, улица Мира, 18.
График приема граждан:
ежедневно
с 17.00 до 18.00 часов
8(71647)
27-2-81
132
Государственное учреждение
«Аппарат акима Свободненского  сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Свободное.
График приема граждан:
ежедневно
с 17.00 до 18.00 часов
8(71647)
24-4-47
133
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Сурган  Есильского района»
Есильский район,
село Сурган.
График приема граждан:
понедельник
с 09.00 до 12.00 часов,
четверг с 16.00 до 18.00 часов
8(71647)
22-3-11
134
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Юбилейное  Есильского района»
Есильский район,
село Юбилейное.
График приема граждан:
четверг
с 11.00 до 13.00 часов,
с 14.00 до 16.00 часов
8(71647)
28-5-99
135
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Ярославка Есильского района»
Есильский район.
село Ярославка.
График приема граждан:
вторник, четвергc 16.00 до 18.00 часов
8(71647)
25-1-72
136
Государственное учреждение «Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Белагаш.
График приема граждан:
пятница с 16.00 до 18.00 часов
8(71635)
9-31-31
137
Государственное учреждение
«Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Беловодское.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71635)
9-83-19
138
Государственное учреждение
«Аппарат акима Есильского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Трудовое.
График приема граждан:
четверг
с 10.00 до 12.00 часов
8(71635)
5-13-83
139
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жаксы,
улица Ленина, 32.
График приема граждан:
четверг

бейсенбіcағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71647)24-7-47
127
"Есіл ауданы Курское  селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Курское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
cағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71647)24-3-65
128
"Есіл ауданы Мәскеу селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Мәскеу селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
cағат 11.00-ден 13.00-ге дейін,
cағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71647)28-3-90
129
"Есіл ауданы  Орловка селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Орловка селосы,
Абай көшесі, 1 "а".
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
cағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)27-5-43
130
"Есіл ауданы Раздольное селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Раздольное селосы,
Мәскеу көшесі, 2.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
cағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)24-2-33
131
"Есіл ауданы Речное  селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Речное селосы,
Мир көшесі, 18.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
cағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)27-2-81
132
"Есіл ауданы Свободное селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Свободное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
cағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)24-4-47
133
"Есіл ауданы Сорған   селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Сорған селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі cағат 9.00-ден 12.00-ге дейін, бейсенбі
cағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)22-3-11
134
"Есіл ауданы Юбилейное селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Юбилейное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі cағат 11.00-ден 13.00-ге дейін, cағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
8(71647)28-5-99
135
"Есіл ауданы Ярославка селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Ярославка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
cағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71647)25-1-72
136
"Жақсы ауданы Белағаш селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Белағаш селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: жұма
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71635)9-31-31
137
"Жақсы ауданы Беловодское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Беловодское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 10.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71635)9-83-19
138
"Жақсы ауданы Есіл  селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Трудовое селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
бейсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71635)5-13-83
139
"Жақсы ауданы Жақсы  селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жақсы селосы,
Ленин көшесі, 32.
Азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі

с 16.00 до 18.00 часов
8(71635)
2-17-70,
2-22-00
140
Государственное учреждение
«Аппарат акима Жана-Кийминского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Кийма.
График приема граждан:
ежедневно
с 10.00 до 13.00 часов
8(71635)
5-15-00
141
Государственное учреждение
«Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Запорожье.
График приема граждан:
село Запорожье -
пятница с 10.00 до 12.00 часов,
село Лозовое - вторник, четверг с 10.00 до 12.00 часов
8(71635)
5-72-71,
5-74-66
142
Государственное учреждение
«Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Ишимское.
График приема граждан:
село Ишимское
ежедневно с 10.00 до 18.00 часов, село Монастырка -
ежедневно с 10.00 до 18.00 часов, село Казахстан –
ежедневно с 10.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71635)
5-13-52
143
Государственное учреждение
«Аппарат акима Кайрактинского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Кайракты.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 12.00 часов
8(71635)
9-46-83
144
Государственное учреждение
«Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Моховое.
График приема граждан:
село Моховое  -
среда с 18.00 до 19.00 часов, село Калининское -
понедельник
с 16.00 до 17.00 часов,
село Калмакколь - понедельник
с 16.00 до 17.00 часов
8(71635)
9-53-22,
9-35-40
145
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Киевское Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Киевское.
График приема граждан:
среда, пятница
с 14.00 до 18.00 часов
8(71635)
9-71-94,
9-71-32
146
Государственное учреждение
«Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Кировское.
График приема граждан:
понедельник
с 14.00 до 16.00 часов,
пятница с 16.00 до 18.00 часов
8(71635)
9-33-71
147
Государственное учреждение
«Аппарат акима Новокиенского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Новокиенка.
График приема граждан:
вторник, среда
с 15.00 до 17.00 часов
8(71635)
9-61-16
148
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Подгорное.
График приема граждан:
понедельник
с 14.30 до 16.30 часов,
вторник, среда, четверг, пятница с 10.00 до 17.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71635)
9-81-71
149
Государственное учреждение
«Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Тарасовка.
График приема граждан:
село Тарасовка –
среда, пятница с 10.00 до 17.00 часов, село Казахское –
четверг с 10.00 до 17.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71635)
9-72-16

сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71635)2-17-70,2-22-00
140
"Жақсы ауданы Жаңа-Қима селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Қима селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71635)5-15-00
141
"Жақсы ауданы Запорожье селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Запорожье селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
Запорожье селосы - жұма
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін,
Лозовое селосы -сейсенбі, бейсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71635)5-72-71,  5-74-66
142
"Жақсы ауданы Ишимское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Ишимское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
Ишимское селосы - күн сайын
сағат 10.00-ден 18.00-ге дейін, Монастырка селосы –
күн сайын
сағат 10.00-ден 18.00-ге дейін,
Қазақстан селосы – күн сайын
сағат 10.00-ден 18.00-ге дейін,
үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71635)5-13-52
143
"Жақсы ауданы Қайрақты селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Қайрақты селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:сәрсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71635)9-46-83
144
"Жақсы ауданы Калининское округ  селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Моховое селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
Моховое селосы - сәрсенбі
сағат 18.00-ден 19.00-ге дейін, Калининское селосы
дүйсенбі
сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін,
Қалмақкөл селосы - дүйсенбі
сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
8(71635)9-53-22,9-35-40
145
"Жақсы ауданы Киевское селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Киевское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, жұма
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71635)9-71-94,9-71-32
146
"Жақсы ауданы  Қызылсай селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Кировское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін, жұма
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71635)9-33-71
147
"Жақсы ауданы Новокиенка округ селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Новокиенка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі
сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71635)9-61-16
148
"Жақсы ауданы Подгорное селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Подгорное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі
сағат 14.30-ден 16.30-ға дейін,
сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71635)9-81-71
149
"Жақсы ауданы Тарасовка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Тарасовка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
Тарасовка селосы –
сәрсенбі, жұма сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін,
Қазақ селосы – бейсенбі сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71635)9-72-16

150
Государственное учреждение
«Аппарат акима Терсаканского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Терсакан.
График приема граждан:
понедельник
с 10.30 до 16.30 часов,
вторник, среда, четверг, пятница с 10.00 до 16.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71635)
3-54-40
151
Государственное учреждение
«Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского
района»
Жаксынский район,
село Чапаевское.
График приема граждан:
среда с 10.00 до 13.00 часов, пятница с 10.00 до 17.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71635)
9-43-48
152
Государственное учреждение
«Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
город Державинск,
улица Ленина, 32.
График приема граждан:
первый вторник месяца
с 16.00 до 18.00 часов
8(71648)
9-13-90,
9-14-40
153
Государственное учреждение
«Аппарат акима Баранкульского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Баранкуль.
График приема граждан:
первый вторник месяца
с 14.00 до 18.00 часов
8(71648)
95-2-01
154
Государственное учреждение
«Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Бирсуат.
График приема граждан:
первый вторник месяца
с 16.00 до 18.00 часов
8(71648)
93-5-89
155
Государственное учреждение
«Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село имени Валиханова. График приема граждан:
вторник, четверг, пятница
с 16.00 до 18.00 часов
8(71648)
93-7-02
156
Государственное учреждение
«Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Гастелло.
График приема граждан:
вторник, пятница еженедельно
с 10.00 до 12.00 часов
8(71648)
97-5-18
157
Государственное учреждение «Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Далабай.
График приема граждан:
первая пятница месяца
с 14.00 до 16.00 часов
8(71648)
93-1-29
158
Государственное учреждение
«Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тасты-Талды.
График приема граждан:
первый понедельник месяца
с 10.00 до 13.00 часов
8(71648)
96-2-86
159
Государственное учреждение «Аппарат акима Зерноградского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Зерноградское.
График приема граждан:
понедельник, вторник
с 10.00 до 13.00 часов
8(71648)
96-3-73
160
Государственное учреждение
«Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село имени Костычева.
График приема граждан:
понедельник, среда
с 9.00 до 13.00 часов
Жаркаинский район,
село Донское.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 9.00 до 13.00 часов

150
"Жақсы ауданы Терсакан селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Терсакан селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі
сағат 10.30-ден 16.30-ға дейін,
сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма сағат 10.00-ден 16.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71635)3-54-40
151
"Жақсы ауданы Чапаевское селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Чапаевское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін, жұма сағат  10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71635)9-43-48
152
"Жарқайың ауданы Державинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Державинск қаласы,
Ленин көшесі, 32.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сейсенбісі
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71648)9-13-90,9-14-40
153
"Жарқайың ауданы Баранқұл селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Баранқұл селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сейсенбісі
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71648)95-2-01
154
"Жарқайың ауданы Бірсуат селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Бірсуат селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сейсенбісі
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71648)93-5-89
155
"Жарқайың ауданы Уәлиханов селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Уәлиханов атындағы село. Азаматтарды қабылдау кестесі:с
ейсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71648)93-7-02
156
"Жарқайың ауданы Гастелло селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Гастелло селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма, апта сайын
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71648)97-5-18
157
"Жарқайың ауданы Далабай селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Далабай селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші жұмасы
сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
8(71648)93-1-29
158
"Жарқайың ауданы Жаңадала селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тасты-Талды селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші дүйсенбісі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71648)96-2-86
159
"Жарқайың ауданы Зерноградское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Зерноградское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сейсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71648)96-3-73
160
"Жарқайың ауданы Костычев селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Костычев атындағы село.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
Жарқайың ауданы,
Донское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін

8(71648) 93-4-73
161
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Кумсуат.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 10.00 до 13.00 часов
8(71648)
9-10-84
162
Государственное учреждение «Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Львовское.
График приема граждан:
первый вторник месяца
с 14.00 до 18.00 часов
8(71648)
95-2-70
163
Государственное учреждение «Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Нахимовка.
График приема граждан:
вторник, пятница еженедельно
с 10.00 до 13.00 часов
8(71648)
95-2-68
164
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Отрадное.
График приема граждан:первая среда месяца с 15.00 до 17.00 часов
8(71648)
98-2-57
165
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Пригородное. График приема граждан:вторая среда, пятница месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71648) 9-17-96
166
Государственное учреждение «Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Пятигорское.
График приема граждан:
первая среда месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71648)
99-4-33
167
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тасоткель.
График приема граждан:
каждый вторник месяца
с 17.00 до 18.30 часов
8(71648)
95-4-67
168
Государственное учреждение
«Аппарат акима Тассуатского сельского округа»
Жаркаинский район,
село Тассуат.
График приема граждан:
первый вторник месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71648)
93-2-71
169
Государственное учреждения «Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Ушкарасу.
График приема граждан:
первый понедельник месяца
с 9.00 до 12.00 часов
8(71648)
99-4-13
170
Государственное учреждение «Аппарат акима Шойндыколь
ского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Шойндыколь. График приема граждан:
первый понедельник месяца
с 10.00 до 13.00 часов
8(71649)
31-0-30
171
Государственное учреждение
«Аппарат акима Аккольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Акколь.
График приема граждан:
среда с 9.00 до 12.00 часов
8(71632)
3-75-40
172
Государственное учреждение
«Аппарат акима поселка Алексеевка Зерендинского района»
Зерендинский район,
поселок Алексеевка,
улица Алтынсарина, 9.
График приема граждан:

8(71648)93-4-73
161
"Жарқайың ауданы Құмсуат селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Құмсуат селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71648)9-10-84
162
"Жарқайың ауданы Львовское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Львовское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сейсенбісі
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71648)95-2-70
163
"Жарқайың ауданы Нахимовка селолық
округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Нахимовка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
апта сайын
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71648)95-2-68
164
"Жарқайың ауданы Отрадное селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Отрадное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71648)98-2-57
165
"Жарқайың ауданы Пригородное селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Пригородное селосы. Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың екінші сәрсенбісі, жұмасы,
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71648)9-17-96
166
"Жарқайың ауданы Пятигорское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Пятигорское селосы. Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71648)99-4-33
167
"Жарқайың ауданы Тасөткел селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тасөткел селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың әрбір сейсенбісі
сағат 17.00-ден 18.30-ге дейін
8(71648)95-4-67
168
"Жарқайың ауданы Тассуат селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тассуат селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың әрбір сейсенбісі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71648)93-2-71
169
"Жарқайың ауданы Үшқарасу селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Үшқарасу селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші дүйсенбісі
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71648)99-4-13
170
"Жарқайың ауданы Шойындыкөл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Шойындыкөл селосы. Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші дүйсенбісі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71649)31-0-30
171
"Зеренді ауданы Ақкөл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ақкөл селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)3-75-40
172
"Зеренді ауданы Алексеевка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Алексеевка кенті,
Алтынсарин көшесі, 9.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі

среда с 9.00 до 12.00 часов
8(71632)
3-56-50
173
Государственное учреждение
«Аппарат акима Булакского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Еленовка,
улица Абылай-хана, 36.
График приема граждан:
понедельник
с 9.00 до 13.00 часов
8(71632)
3-85-18
174
Государственное учреждение
«Аппарат акима поселка Бирлестык Зерендинского района»
Зерендинский район,
поселок Бирлестик.
График приема граждан:
понедельник, вторник, среда
с 9.00 до 13.00 часов
8(71632)
3-44-03
175
Государственное учреждение «Аппарат акима Байтерекского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Байтерек,
улица Центральная, 1.
График приема граждан:
понедельник
с 10.00 до 12.00 часов
8(71632)
2-61-91
176
Государственное учреждение
«Аппарат акима Викторовского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Викторовка, улица Мира.
График приема граждан:
понедельник, среда, пятница
с 10.00 до 13.00 часов
8(71632)
2-31-17
177
Государственное учреждение
«Аппарат акима Исаковского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Исаковка.
График приема граждан:
понедельник, среда, пятница
с 11.00 до 13.00 часов
8(71632)
2-71-17
178
Государственное учреждение
«Аппарат акима Зерендинского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Зеренда, улица Мира, 48.
График приема граждан:
понедельник, четверг
с 11.00 до 13.00 часов
8(71632)
2-24-40,
2-13-56,
2-12-06
179
Государственное учреждение
«Аппарат акима Ортакского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Ортак.
График приема граждан:
понедельник
с 9.00 до 13.00 часов
8(71632)
3-73-35
180
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа имени
С. Сейфуллина Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Сейфуллино.
График приема граждан:
понедельник, среда
с 9.00 до 13.00 часов
8(71632)
3-71-85
181
Государственное учреждение
«Аппарат акима Садового сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Садовое.
График приема граждан:
ежедневно
с 10.00 до 13.00 часов
8(71632)
3-45-98
182
Государственное учреждение
«Аппарат акима Сарыозекского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Акан.
График приема граждан:
понедельник, вторник, среда, четверг
с 10.00 до 12.00 часов
8(71632)
3-83-34
183
Государственное учреждение
«Аппарат акима Самарбайского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Молодежное,
улица Кошевого.
График приема граждан:
понедельник
с 9.00 до 12.00 часов
8(71632)
3-41-92,
3-41-99
184
Государственное учреждение
«Аппарат акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Симферопольское,
улица Целинная.
График приема граждан:
ежедневно

сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)3-56-50
173
"Зеренді ауданы Бұлақ селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Еленовка селосы,
Абылайхан көшесі, 36.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)3-85-18
174
"Зеренді ауданы Бірлестік кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Бірлестік кенті.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)3-44-03
175
"Зеренді ауданы Байтерек селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Бәйтерек селосы,
Центральная көшесі,1.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)2-61-91
176
"Зеренді ауданы Викторовка селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Викторовка селосы,
Мир көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)2-31-17
177
"Зеренді ауданы Исаковка селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Исаковка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі, жұма сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)2-71-17
178
"Зеренді ауданы Зеренді селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Зеренді селосы,
Мир көшесі, 48.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, бейсенбі
сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)2-24-40,2-13-56,2-12-06
179
"Зеренді ауданы Ортақ селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ортақ селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)3-73-35
180
"Зеренді ауданы С.Сейфуллин атындағы селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
С.Сейфуллин селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)3-71-85
181
"Зеренді ауданы Садовое селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Садовое селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)3-45-98
182
"Зеренді ауданы Сарыөзек селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ақан селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)3-83-34
183
"Зеренді ауданы Самарбай селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Молодежное селосы,
Кошевой көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)3-41-92,3-41-99
184
"Зеренді ауданы Симферопольское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Симферопольское селосы,
Целинная көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын

с 10.00 до 13.00 часов
8(71632)
3-34-17
185
Государственное учреждение
«Аппарат акима Кусепского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Куропаткино,
улица Целинная.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 13.00 часов
8(71632)
3-36-38
186
Государственное учреждение
«Аппарат акима Конысбайского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Конысбай.
График приема граждан:
понедельник, четверг
с 10.00 до 12.00 часов
8(71632)
3-44-04
187
Государственное учреждение
«Аппарат акима Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылсая.
График приема граждан:
среда, пятница
с 9.00 до 13.00 часов
8(71632)
3-43-95
188
Государственное учреждение «Аппарат акима Казотинского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Раздольное.
График приема граждан:
понедельник
с 9.00 до 16.00 часов
8(71632)
3-37-77
189
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылегиского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылегис.
График приема граждан:
понедельник
с 10.00 до 12.00 часов,
среда с 14.00 до 16.00 часов
8(71632)
2-82-49
190
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа имени Карауыл Канай бия Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Канай би.
График приема граждан:
понедельник, среда, пятница
с 11.00 до 13.00 часов
8(71632)
2-72-66
191
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Приречное.
График приема граждан:
понедельник
с 10.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71632)
2-53-85
192
Государственное учреждение «Аппарат акима Пухальского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Пухальское.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 9.00 до 12.00 часов
8(71632)
2-72-85
193
Государственное учреждение «Аппарат акима Троицкого сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Троицкое,
улица Советская.
График приема граждан:
понедельник
с 9.00 до 12.00 часов
8(71632)
2-52-67,
2-51-69
194
Государственное учреждение «Аппарат акима Чаглинского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Чаглинка.
График приема граждан:
понедельник, среда
с 10.00 до 12.00 часов
8(71632)
2-41-73,
2-41-22
195
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коргалжын Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Коргалжын,
улица Кумисбекова, 36.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71637)
2-15-60
196
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Амангельды.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71637)
3-66-10

сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)3-34-17
185
"Зеренді ауданы Күсеп селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Куропаткино селосы,
Целинная көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)3-36-38
186
"Зеренді ауданы Қонысбай селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қонысбай селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, бейсенбісағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)3-44-04
187
"Зеренді ауданы Қызылсая селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зерендинский район,
Қызылсая селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)3-43-95
188
"Зеренді ауданы Қазотын селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Раздольное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі
сағат 9.00-ден 16.00-ге дейін
8(71632)3-37-77
189
"Зеренді ауданы Қызылегіс селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қызылегіс селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 10.00-ден
12.00-ге дейін, сәрсенбі
сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
8(71632)2-82-49
190
"Зеренді ауданы Қарауыл Қанай би атындағы селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қанай би селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)2-72-66
191
"Зеренді ауданы Приречное селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Приречное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі сағат 10.00-ден
18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71632)2-53-85
192
"Зеренді ауданы Пухальское селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Пухальское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)2-72-85
193
"Зеренді ауданы Троицкое селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Троицкое селосы,
Советская көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі
сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)2-52-67,2-51-69
194
"Зеренді ауданы, Шағалалы селолық  округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Шағалалы селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71632)2-41-73,2-41-22
195
"Қорғалжын ауданы  Қорғалжын селосы  әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Қорғалжын селосы,
Күмісбеков көшесі, 36.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін
8(71637)2-15-60
196
"Қорғалжын ауданы Амангелді селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Амангелді селосы
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін
8(71637)3-66-10

197
Государственное учреждение «Аппарат акима Арыктинского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Арыкты.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71637)
4-26-53
198
Государственное учреждение «Аппарат акима Жантекинского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Жантеке.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71637)
3-36-10
199
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Кенбидаик.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71637)
4-36-10
200
Государственное учреждение «Аппарат акима Майшукырского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Майшукыр.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71637)
4-16-01
201
Государственное учреждение «Аппарат акима Сабындынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Сабынды.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71637)
4-46-10
202
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалкарского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Шалкар.
График приема граждан:
среда, четверг, пятница
с 10.00 до 17.00 часов
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71637)
4-56-14
203
Государственное учреждение «Аппарат акима Балкашинского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай-хана, 119.
График приема граждан:
вторник
с 10.00 до 13.00 часов
8(71640)
9-12-30
204
Государственное учреждение «Аппарат акима Баракпайского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Баракпай.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 11.00 часов
8(71640)
9-51-99
205
Государственное учреждение «Аппарат акима Белгородского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Белгородское.
График приема граждан:
вторник

197
"Қорғалжын ауданы Арықты селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Арықты селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін
8(71637)4-26-53
198
"Қорғалжын ауданы Жантеке селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Жантеке селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71637)3-36-10
199
"Қорғалжын ауданы Кеңбидайық селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Кеңбидайық селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін
8(71637)4-36-10
200
"Қорғалжын ауданы Майшұқыр селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Майшұқыр селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71637)4-16-01
201
"Қорғалжын ауданы Сабынды селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Сабынды селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71637)4-46-10
202
"Қорғалжын ауданы Шалқар селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Шалқар селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71637)4-56-14
203
"Сандықтау ауданы Балкашино селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Балкашино селосы, Абылайхан көшесі, 119.
Азаматтарды қабылдау
кестесі:
сейсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-12-30
204
"Сандықтау ауданы Барақпай селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Барақпай селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 10.00-ден 11.00-ге дейін
8(71640)9-51-99
205
"Сандықтау ауданы Белгородское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Белгородское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі

с 9.00 до 11.00 часов
8(71640)
9-45-24
206
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Красная поляна.
График приема граждан:
вторник, среда, четверг, пятница
с 9.30 до 13.00 часов
8(71640)
9-32-47
207
Государственное учреждение «Аппарат акима Васильевского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Васильевка.
График приема граждан:
среда

сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71640)9-45-24
206
"Сандықтау ауданы Бірлік селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Красная поляна селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма
сағат 9.30-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-32-47
207
"Сандықтау ауданы Васильевка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Васильевка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі

с 10.00 до 12.00 часов
8(71640)
9-53-75
208
Государственное учреждение «Аппарат акима Веселовского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Веселое.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71640)
9-42-41
9-43-35
209
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Приозерное.
График приема граждан:
понедельник
с 10.00 до 13.00 часов
8(71640)
9-76-35
210
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Каменка.
График приема граждан:
понедельник, среда, пятница
с 9.00 до 13.00 часов
8(71640)
9-62-35
211
Государственное учреждение «Аппарат акима Лесного сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Лесное.
График приема граждан:
понедельник, пятница
с 10.00 до 12.00 часов
8(71640)
9-75-35
212
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Мадениет» Сандыктауского района
Сандыктауский район,
село Мадениет.
График приема граждан:
среда

сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71640)9-53-75
208
"Сандықтау ауданы Веселое селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Веселое селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден
18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71640)9-42-419-43-35
209
"Сандықтау ауданы Жамбыл селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Приозерное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-76-35
210
"Сандықтау ауданы Каменка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Каменка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-62-35
211
"Сандықтау ауданы Лесное селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Лесное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, жұмаа
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71640)9-75-35
212
"Сандықтау ауданы Мәдениет ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Мәдениет селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі

с 10.00 до 13.00 часов
8(71640)
9-34-35
213
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Максимовка.
График приема граждан:
среда
с 9.00 до 13.00 часов
8(71640)
9-72-35
214
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоникольского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Новоникольское.
График приема граждан:
вторник
с 10.00 до 13.00 часов
8(71640)
9-57-35
215
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Сандыктау.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 13.00 часов
8(71640)
9-35-35

сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-34-35
213
"Сандықтау ауданы Максимовка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Максимовка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-72-35
214
"Сандықтау ауданы Новоникольское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Новоникольское селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-57-35
215
"Сандықтау ауданы Сандықтау селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Сандықтау село.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-35-35

9-38-13
216
Государственное учреждение «Аппарат акима Хлебного сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Хлебное.
График приема граждан:
ежедневно
с 10.00 до 12.00 часов
8(71640)
9-47-49
217
Государственное учреждение «Аппарат акима Широковского сельского округа» Сандыктауского района
Сандыктауский район, село Богородка.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71640)
9-54-95
218
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района»
Целиноградский район,
аул Акмол.
График приема граждан:
четверг

9-38-13
216
"Сандықтау ауданы Хлебное селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Хлебное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71640)9-47-49
217
"Сандықтау ауданы Широкое селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Богородка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71640)9-54-95
218
"Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Ақмол ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
бейсенбі

с 14.30 до 18.00 часов
8(71651)
3-12-01
3-11-69
219
Государственное учреждение
«Аппарат акима Воздвиженского  сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Воздвиженка.
График приема граждан:
пятница
с 15.00 до 17.00 часов
8(71651)
9-62-24
9-62-25
220
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабанбай Батыра Целиноградского района»
Целиноградский район,
аул Кабанбай Батыра.
График приема граждан:
четверг

сағат 14.30-ден 18.00-ге дейін
8(71651)3-12-01
3-11-69
219
"Целиноград ауданы Воздвиженка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Воздвиженка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
жұма
сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71651)9-62-24
9-62-25
220
"Целиноград ауданы Қабанбай батыр селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Қабанбай батыр ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
бейсенбі

с 15.00 до 18.00 часов
8(71651)
9-14-53
9-17-45
221
Государственное учреждение «Аппарат акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
аул Караоткель.График приема граждан:
пятница
с 9.00 до 17.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71651)
4-18-25
4-16-25
222
Государственное учреждение «Аппарат акима Кощинского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Кощи.
График приема граждан:
четверг
с 14.00 до 18.00 часов
8(71651)
9-96-19

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71651)9-14-53
9-17-45
221
"Целиноград ауданы Қараөткел селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Қараөткел ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: жұма сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71651)4-18-25
4-16-25
222
"Целиноград ауданы Қосшы селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Қосшы селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
бейсенбі
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71651)9-96-19

9-92-25
223
Государственное учреждение
«Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Коянды.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв
с 13.00 до 14.00 часов
8(71651)
2-11-56
2-11-60
224
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Жангизкудук.
График приема граждан:
пятница
с 9.00 до 17.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71651)
3-52-25

9-92-25
223
"Целиноград ауданы Қоянды селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Қоянды селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
үзіліс сағат 13.00-ден
14.00-ге дейін
8(71651)2-11-56
2-11-60
224
"Целиноград ауданы Красноярское селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Жалғызқұдық селосы
Азаматтарды қабылдау кестесі: жұма
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71651)3-52-25

3-53-25
225
Государственное учреждение «Аппарат акима Луговского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район
село Луговое.
График приема граждан:
ежедневно
с 14.00 до 18.00 часов
8(71651)
3-26-39
226
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Максимовка.
График приема граждан:
четверг, пятница
с 14.00 до 18.00 часов
8(71651)
9-32-25
9-33-33

3-53-25
225
"Целиноград ауданы Луговое селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Луговое селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71651)3-26-39
226
"Целиноград ауданы Максимовка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Максимовка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
бейсенбі, жұмасағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71651)9-32-25
9-33-33

227
Государственное учреждение «Аппарат акима Маншукского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Маншук.
График приема граждан:
вторник
с 14.00 до 18.00 часов
8(71651)
4-12-25
228
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоишимского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Новоишимка.
График приема граждан:
вторник
с 10.00 до 12.00 часов,
пятница с 14.00 до 16.00 часов
8(71651)
3-42-25
3-43-32
229
Государственное учреждение «Аппарат акима Оразакского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Оразак.
График приема граждан:
понедельник
с 15.00 до 18.00 часов,
среда с 9.00 до 13.00 часов
8(71651)
3-22-25
230
Государственное учреждение «Аппарат акима Приозерного сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Приозерное.
График приема граждан:
пятница
с 9.00 до 15.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71651)
3-74-25
231
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Приречное.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71651)
3-82-25
232
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района»
Целиноградский район,
аул Рахымжана Кошкарбаева.
График приема граждан:
четверг
с 15.00 до 18.00 часов
8(71651)
9-52-22
233
Государственное учреждение «Аппарат акима Софиевского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Софиевка.
График приема граждан:
четверг
с 14.00 до 18.00 часов
8(71651)
3-62-25
234
Государственное учреждение «Аппарат акима Талапкерского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Талапкер.
График приема граждан:
пятница
с 15.00 до 18.00 часов
8(71651)
9-64-19
235
Государственное учреждение «Аппарат акима Челкарский сельский округ Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Егиндыколь.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 11.00 часов
8(71651)
3-92-25
236
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Андреевка,
улица Ауэзова, 46.
График приема граждан:
среда
с 14.00 до 15.00 часов
8(71631)
2-43-44
237
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Бозайгыр Шортандинского района»
Шортандинский район,
аул Бозайгыр.
График приема граждан:
среда
с 9.00 до 13.00 часов
8(71631)
2-71-53
238
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
селоДамса,
улица Мира, 12.
График приема граждан:
среда

227
"Целиноград ауданы Мәншүк селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Мәншүк селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71651)4-12-25
228
"Целиноград ауданы Новоишимка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Новоишимка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін, жұма
сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
8(71651)3-42-25,3-43-32
229
"Целиноград ауданы Оразақ селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Оразақ селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін, сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71651)3-22-25
230
"Целиноград ауданы Приозерное селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Приозерное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: жұма сағат 9.00-ден 15.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71651)3-74-25
231
"Целиноград ауданы Приречное селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Приречное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 10.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71651)3-82-25
232
"Целиноград ауданы Рақымжан Қошқарбаев ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Рақымжан Қошқарбаев ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
бейсенбі
сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71651)9-52-22
233
"Целиноград ауданы Софиевка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Софиевка селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
бейсенбі
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71651)3-62-25
234
"Целиноград ауданы Талапкер селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Талапкер селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:жұма
сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71651)9-64-19
235
"Целиноград ауданы Шалқар селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Егіндікөл  селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
күн сайын
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71651)3-92-25
236
"Шортанды ауданы Андреевка селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Андреевка селосы,
Әуезов көшесі, 46.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 14.00-ден 15.00-ге дейін
8(71631)
2-43-44
237
"Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Бозайғыр ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71631)
2-71-53
238
"Шортанды ауданы Дамса селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Дамса селосы,
Мир көшесі, 12.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі

с 9.00 до 12.00 часов
8(71631)
3-30-18
239
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
Шортандинский район,
поселок Жолымбет,
улица Абая, 9.
График приема граждан:
четверг
с 15.00 до 18.00 часов
8(71631)
2-75-13,
2-75-14
240
Государственное учреждение «Аппарат акима Казциковского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Бектау,
улица Гагарина, 5.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 13.00 часов
8(71631)
2-53-41
241
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Научный Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Научный,
улица Юбилейная, 10/3.
График приема граждан:
понедельник
с 9.00 до 13.00 часов
8(71631)
2-30-12
242
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Новокубанка,
улица Почтовая, 10.
График приема граждан:
среда, пятница
с 10.00 до 18.00 часов
8(71631)
2-46-35
243
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Новоселовка,
улица Ленина, 18.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 13.00 часов
8(71631)
2-55-43
244
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Петровка,
улица Джамбула, 23/А.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 13.00 часов,
с 16.00 до 18.00 часов
8(71631)
2-64-35

сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71631)
3-30-18
239
"Шортанды ауданы Жолымбет кенті округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Жолымбет кенті,
Абай көшесі, 9.
Азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі
сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71631)2-75-13,2-75-14
240
"Шортанды ауданы Казциковка селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Бектау селосы,
Гагарин көшесі, 5.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71631)
2-53-41
241
"Шортанды ауданы Научный кенті округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Научный кенті,
Юбилейная көшесі, 10/3.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71631)
2-30-12
242
"Шортанды ауданы Новокубанка селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Новокубанка селосы,
Почтовая көшесі, 10.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі,
жұма сағат 10.00-ден 18.00-ге дейін
8(71631)2-46-35
243
"Шортанды ауданы Новоселовка селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Новоселовка селосы,
Ленин көшесі, 18.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71631)2-55-43
244
"Шортанды ауданы Петровка селолық округ әкімінің аппараты"мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Петровка селосы,
Жамбыл көшесі, 23/А.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін,
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71631)2-64-35

245
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Пригородное.
График приема граждан:
понедельник
с 14.00 до 18.00 часов
8(71631)
2-45-35
246
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район село Раевка,
улица Ш.Уалиханова, 8
График приема граждан:
среда
с 9.00 до 13.00 часов
8(71631)
2-57-16
247
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Шортанды
улица Абылайхана, 33.
График приема граждан:
среда
с 10.00 до 12.00 часов
8(71631)
2-20-80,
2-15-42,
2-27-67
248
Государственное учреждение «Аппарат акима Абылайханского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Кызылагаш,
улица Н.Кобенова, 22.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 15.00 до 17.00 часов
8(71636)
9-51-38
249
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Атамекен Щучинского района»
Щучинский район,
аул Атамекен,
улица Школьная, 26.
График приема граждан:
понедельник, среда, пятница
с 9.00 до 11.00 часов
8(71636)
9-61-18
250
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Щучинского района»
Щучинский район,
поселок Бурабай,
улица Кенесары, 26.
График приема граждан:
среда с 16.00 до 18.00 часов
8(71636)
7-28-10,
7-12-02
251
Государственное учреждение «Аппарат Веденовского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Веденовка.
улица Октябрьская.
График приема граждан:
вторник, среда, четверг
с 10.00 до 12.00 часов
8(71636)
9-74-31
252
Государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Зеленый Бор.
График приема граждан:
среда
с 16.00 до 18.00 часов
8(71636)
7-43-46,
7-44-51
253
Государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Златополье,
улица Центральная.
График приема граждан:
ежедневно
с 9.00 до 13.00 часов
8(71636)
9-45-32
254
Государственное учреждение «Аппарат Катаркольского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Катарколь,
улица Ленина, 34.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 10.00 до 12.00 часов
8(71636)
9-12-60
255
Государственное учреждение
«Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Кенесары,
улица Мира, 145.
График приема граждан:
ежедневно
с 14.00 до 17.00 часов
8(71636)
9-32-33
256
Государственное учреждение
«Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Наурызбай Батыра,
улица Валиханова.
График приема граждан:
ежедневно

245
"Шортанды ауданы Пригородное селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Пригородное селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:дүйсенбі
сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
8(71631)
2-45-35
246
"Шортанды ауданы Раевка селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Раевка селосы,
Ш.Уәлиханов көшесі, 8
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71631)
2-57-16
247
"Шортанды ауданы Шортанды кенті округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Шортанды кенті
Абылайхан көшесі, 33.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71631)2-20-80,2-15-42,2-27-67
248
"Щучье ауданы Абылайхан селолық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Қызылағаш селосы,
Н.Көбенов көшесі, 22.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71636)9-51-38
249
"Щучье ауданы Атамекен ауылдық округ әкімінің аппараты"мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Атамекен ауылы,
Школьная көшесі, 26.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
дүйсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 11.00-ге дейін
8(71636)9-61-18
250
"Щучье ауданы Бурабай кенті округ әкімінің аппараты"мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Бурабай кенті,
Кенесары көшесі, 26.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71636)7-28-10,7-12-02
251
"Щучье ауданы Веденовка селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Веденовка селосы.
Октябрьская көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71636)9-74-31
252
"Щучье ауданы Зеленый Бор селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Зеленый Бор селосы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71636)7-43-46,7-44-51
253
"Щучье ауданы Златополье селолық округ әкімінің аппараты
мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Златополье селосы,
Центральная көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71636)9-45-32
254
"Щучье ауданы Қатаркөл селолық округ әкімінің аппараты"мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Қатаркөл селосы,
Ленин көшесі, 34.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71636)9-12-60
255
"Щучье ауданы Кенесары селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Кенесары селосы
Мир кошесі, 145.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын
сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71636)9-32-33
256
"Щучье ауданы Наурызбай селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Наурызбай батыр селосы,
Уәлиханов көшесі
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын

с 9.00 до 12.00 часов
8(71636)
9-84-45
257
Государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Урумкай,
улица Ленина.
График приема граждан:
среда, пятница
с 10.00 до 13.00 часов
8(71636)
9-34-42
258
Государственное учреждение  «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Щучинского района»
Щучинский район,
село Успено-юрьевка,
улица Мира, 9.
График приема граждан:
вторник, среда, пятница
с 9.00 до 13.00 часов
8(71636)
9-21-25
259
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа города Кокшетау»
город Кокшетау,
село Красный Яр,
улица Советская, 3.
График приема граждан:
вторник с 16.00 до 18.00 часов
8(7162)
40-34-71,
40-39-90
260
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау»
город Кокшетау,
поселок Станционный,
улица Первомайская, 4.
График приема граждан
вторник, четверг, суббота
с 10.00 до 12.00 часов
8(7162)
44-00-03
44-01-20
261
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорска»
город Степногорск,
поселок Аксу,
улица Набиева, 26.
График приема граждан:
вторник, пятница
с 9.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71645)
5-80-88
262
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бестобе города Степногорска»
город Степногорск,
поселок Бестобе,
улица Мира, 10.
График приема граждан:
вторник, четверг
с 9.00 до 16.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71645)
4-34-68
263
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Заводской города Степногорска»
город Степногорск,
поселок Заводской,
улица Красноармейская, 15.
График приема граждан:
среда с 15.00 до 18.00 часов
8(71645)
7-17-33
264
Государственное учреждение «Аппарат акима села Карабулак города Степногорска»
город Степногорск,
село Карабулак,
улица Ленина, 24.
График приема граждан:
среда с 15.00 до 18.00 часов
8(71645)
4-21-16
265
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шантобе города Степногорска»
город Степногорск,
поселок Шантобе,
микрорайон 1, дом 21.
График приема граждан:
вторник, среда
с 16.00 до 18.00 часов
8(71645)
5-12-62
Контактные данные аппаратов акимов районов,
городов Кокшетау и Степногорска Акмолинской области
п/п
Наименование районных (городских) аппаратов акимов
Юридический
адрес, время приема акимами районов (городов)
Контакт
ный телефон
Электро
нный
адрес,
веб-сайт
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккольского района»
Аккольский район,
город Акколь,
улица Нурмагамбетова , 10.
График приема граждан: первая среда каждого месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71638)
2-27-67,
2-02-82
akim.akkol@rambler .
ru
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима Аршалынского района»
Аршалынский район,
поселок Аршалы,
улица Ташенова, 47.
График приема граждан:  среда с 10.00 до 13.00 часов
8(71644)
2-11-68,
2-10-36
archal_ak@inbox.ru;arshaly_org83@mail.ru
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского района»
Астраханский район,
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50.
График приема граждан: среда с 10.00 до 12.00 часов
8(71641)
2-21-33
Otdel_kadrov_astr@mail.kz
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Атбасарского района»
Атбасарский район
город Атбасар,
улица Валиханова, 9.
График приема граждан:
первая и третья среда  месяца с 10.00 до 13.00 часов, пятница

сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
8(71636)9-84-45
257
"Щучье ауданы Ұрымқай селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Ұрымқай селосы,
Ленин көшесі.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі, жұма
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71636)9-34-42
258
"Щучье ауданы Успено-юрьевка селолық округ әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы,
Успено-юрьевка селосы,
Мир көшесі, 9.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі, жұма
сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
8(71636)9-21-25
259
"Көкшетау қаласы Красный Яр селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Красный Яр селосы, Советская көшесі, 3.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(7162)
40-34-7140-39-90
260
"Көкшетау қаласы Станционный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Станционный кенті, Первомайская көшесі, 4.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі, сенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(7162)
44-00-0344-01-20
261
"Степногорск қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Ақсу кенті,
Нәбиев көшесі, 26.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, жұма сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71645)5-80-88
262
"Степногорск қаласы Бестөбе кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Бестөбе кенті,
Мир көшесі, 10.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, бейсенбі
сағат 9.00-ден 16.00-ге дейін,
үзіліс
сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71645)4-34-68
263
"Степногорск қаласы Заводской  кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Заводской кенті,
Красноармейская көшесі, 15.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71645)7-17-33
264
"Степногорск қаласы Қарабұлақ селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Қарабұлақ селосы,
Ленин көшесі, 24.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
8(71645)4-21-16
265
"Степногорск қаласы Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Шаңтөбе кенті,
1 мөлтекаудан, 21 үй.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сейсенбі, сәрсенбі
сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
8(71645)5-12-62
Ақмола облысының аудандары, Көкшетау және Степногорск қалалары әкім аппараттарының байланыс деректері
п/п
Аудандық (қалалық) әкім аппаратта-рының атаулары
Заңды мекен-жайы, аудан (қала) әкімдерінің азаматтарды қабылдау уақыты
Байланыс  телефоны
Электрон-дықмекен-жайы,веб-сайт
1.
"Ақкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов көшесі , 10. Азаматтарды қабылдау кестесі:
әр айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71638)2-27-67,2-02-82
akim.akkol@rambler .
ru
2.
"Аршалы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы
Аршалы кенті,
Тәшенов көшесі, 47. Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71644)2-11-68,2-10-36
archal_ak@inbox.ru;
arshaly_org83@mail.ru
3.
"Астрахан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы Астраханка селосы,
Әл-Фараби көшесі, 50. Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71641)2-21-33
Otdel_kadrov_astr@mail.kz
4.
"Атбасар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы
Атбасар қаласы,
Уәлиханов көшесі, 9. Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші және үшінші сәрсенбісі сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін, жұма

с 14.00 до 17.00 часов
8(71643)2-43-01,2-43-02,2-43-03
inf_atbasar2008@mail.ru,
www.atbasar.online.kz
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима Буландынского района»
Буландынский район,
город Макинск,улица Некрасова, 19.
График приема граждан: первая среда месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71646)
2-12-92,
2-11-44,
2-23-44
bulakimat@mail.ru
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Егиндыкольского  района»
Егиндыкольский район
село Егиндыколь,
улица Победы, 6.
График приема граждан:
первая среда месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71642)
2-11-33,
2-11-53
Egin_akm@mail.ru
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, город Степняк,
улица Ленина, 111.
График приема граждан:
среда с 1.00 до 12.00 часов
8(71639)2-11-41,2-15-41
Enbek21@
rambler.ru
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
город Ерейментау, улица А.Кунанбаева, 121.
График приема граждан:
среда с 10.00 до 12.00 часов
8(71633)2-21-82
orgotd_erem@mail.kz
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского  района»
Есильский район,
город Есиль,
улица Д.Конаева, 6.
График приема граждан:
среда с 10.00 до 18.00 часов,
перерыв с 13.00 до 14.00 часов
8(71647)2-14-74,2-15-65
esilirina@mail.ru,
esil_org@mail.kz,
www.acmol.kz
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жаксы,
улица Дружбы, 3.
График приема граждан:
среда с 11.30 до 13.30 часов
8(71635)2-11-00,2-14-61
jaksakimat@mail.ru ,
www.zhaksy.kz
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
город Державинск,
улица Ленина, 34.
График приема граждан: первая среда месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71648)9-15-00,9-10-01
akm-jarkain@bk.ru
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Зеренда
улица Мира, 67.
График приема граждан: понедельник
с 11.00 до 13.00 часов
8(71632)2-12-70
akim_zer@kokshetau.
online.kz,
kimat_zer@mail.ru
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Коргалжын,
улица Болганбаева , 9. График приема граждан: среда
с 10.00 до 12.00 часов
8(71637)2-11-05,2-13-66
akimat_korg@mail.ru
14.
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Балкашино,
улица Абылай-хана, 117.
График приема граждан:
среда с 10.00 до 13.00 часов
8(71640)9-17-42,9-12-80
sand_akimat@mail.kz,sandakimat@mail.ru,
sand.akmol.kz
15.
Государственное учреждение «Аппарат акима Целиноградского района»
Целиноградский район
аул Акмол.
График приема граждан: среда

сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін
8(71643)2-43-01,2-43-02,2-43-03
inf_atbasar2008@mail.ru,
www.atbasar.online.kz
5.
"Бұланды ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы
Макинск қаласы,
Некрасов көшесі, 19. Азаматтарды қабылдау кестесі: айдың бірінші сәрсенбісі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71646)2-12-92,2-11-44,  2-23-44
bulakimat@mail.ru
6.
"Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы Егіндікөл селосы, Победа көшесі, 6.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71642)2-11-33,2-11-53
Egin_akm@mail.ru
7.
"Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Степняк қаласы,
Ленин көшесі, 111.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71639)2-11-41,2-15-41
Enbek21@rambler.ru
8.
"Ерейментау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Ерейментау қаласы,  А.Құнанбаев көшесі,121.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71633)2-21-82
orgotd_erem@mail.kz
9.
"Есіл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Есіл қаласы,Д.Қонаев көшесі, 6.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 10.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71647)2-14-74,2-15-65
esilirina@mail.ru,
esil_org@mail.kz,
www.acmol.kz
10.
"Жақсы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жақсы селосы,
Дружба көшесі, 3.
Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 11.30-ден 13.30-ге дейін
8(71635)2-11-00,  2-14-61
jaksakimat@mail.ru , www.zhaksy.kz
11.
"Жарқайың ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Державинск қаласы,
Ленин көшесі, 34.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71648)9-15-00,9-10-01
akm-jarkain@bk.ru
12.
"Зеренді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Зеренді селосы,
Мир көшесі, 67.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі
сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632)2-12-70
akim_zer@kokshetau.
online.kz,
akimat_zer@mail.ru
13.
"Қорғалжын ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Қорғалжын селосы,
Болғанбаев көшесі , 9. Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71637)2-11-05,2-13-66
akimat_korg@mail.ru
14.
"Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Балкашино селосы,
Абылайхан көшесі, 117.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі сағат10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71640)9-17-42,9-12-80
sand_akimat@mail.kz,sandakimat@mail.ru,sand.akmol.kz
15.
"Целиноград ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы
Ақмол ауылы.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
сәрсенбі

с 10.00 до 12.00 часов
8(71651)3-11-02
Apparat-07@mail.ru
16.
Государственное учреждение «Аппарат акима Шортандинского района»
Шортандинский район
поселок Шортанды,
улица Абылай – хана, 20. График приема граждан: первая среда месяца с 10.00 до 13.00 часов
8(71631)
2-12-13
shortakim@mail.ru
17.
Государственное учреждение «Аппарат акима Щучинского района»
Щучинский район
город Щучинск,
улица Абылай–хана, 32. График приема граждан: первая среда месяца
с 10.00 до 12.00 часов
8(71636)4-33-54,4-26-77
raiakm@
mail.kz ,
lieve@kokshetau.
online.kz
18.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Кокшетау»
город Кокшетау,
улица Ауэзова, 141.
График приема граждан: первая среда месяца
10.00 до 12.00 часов
8(7162)
25-28-45
25-56-40
Akimat_
Kokshetau
@mail.ru,
www.kokshe.akmol.kz
19.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Степногорска»
город Степногорск,

сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71651)3-11-02
Apparat-07@mail.ru
16.
"Шортанды ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы
Шортанды кенті,
Абылайхан көшесі, 20. Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71631)2-12-13
shortakim@mail.ru
17.
"Щучье ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы
Щучье қаласы,
Абылайхан көшесі, 32. Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71636)4-33-54,4-26-77
raiakm@
mail.kz ,
lieve@
kokshetau.online.kz
18.
"Көкшетау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Әуезов көшесі, 141.
Азаматтарды қабылдау кестесі:
айдың бірінші сәрсенбісі
сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(7162)25-28-45,25-56-40
Akimat_Kokshetau@mail.ru,
www.kokshe.akmol.kz
19.
"Степногорск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,