Об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау в 2008 году
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 11 января 2008 года N А-1-19. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 21 января 2008 года N 1-1-73. Утратило силу - постановлением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 8 января 2009 года № А-1/6
Сноска. Утратило силу постановлением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 8 января 2009 года № А-1/6
На основании статей 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с потребностью предприятий утвердить прилагаемый перечень организаций города Кокшетау, виды и объемы общественных работ, организуемых для безработных.
2. Рекомендовать городским государственным учреждениям и предприятиям заключить соответствующие договоры с государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау" на проведение общественных работ в установленном порядке, а также осуществлять прием безработных на работу согласно  трудовым договорам с указанием видов, сроков и условий труда. <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением акимата города Кокшетау от 5 марта 2008 года N А-3/418
3. Рекомендовать городским государственным учреждениям и предприятиям предусмотреть организацию работы отдельных категорий граждан, занятых на общественных работах (женщины, молодежь до 18 лет, инвалиды) с оплатой за пропорционально отработанное время или фактически выполненный объем работ, применять другие гибкие формы организации рабочего времени.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау" по заявкам направлять безработных лиц на оплачиваемые общественные работы для временного трудоустройства согласно заявленной организациями потребности в пределах установленного задания и средств, выделенных на эти цели.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов города Кокшетау" осуществлять финансирование мероприятий по организации оплачиваемых общественных работ в 2008 году согласно предусмотренных бюджетных средств на эти цели в общей сумме 28258000(двадцать восемь миллионов двести пятьдесят восемь тысяч) тенге.

2008 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N А-1/19 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қаңтарда N 1-1-73 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 8 қаңтардағы № А-1/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 8 қаңтардағы № А-1/6 қаулысымен.
____________________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20 баптары, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы негізінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының шараларын жүзеге асыру туралы қаулысына сәйкес, сонымен қатар жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмыспен қамту мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласының кәсіпорындарына қажеттіліктеріне сәйкес жұмыссыздар үшін ұйымдастырылған қоғамдық жұмыстың көлемі мен түрлері, ұйымдардың ұсынылған тізбесі бекітілсін.
2. Бекітілген қоғамдық жұмыстарды тәртіп бойынша өткізу үшін қалалық мемлекеттік мекемелерге, кәсіпорындарға "Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен қажет шарттар жасау ұсынылсын, сонымен қатар еңбек түрі, мерзімі, жағдайы көрсетілген еңбек шартына сәйкес жұмыссыздардың жұмысқа қабылдануларын жүзеге асырсын.
Ескерту. Өзгерту енгізілді - Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 5 наурыздағы N А-3/418 қаулысымен.
3. Қалалық мемлекеттік мекемелерге және кәсіпорындарына қоғамдық жұмыстарға орналасқан кейбір азаматтарға (әйелдер, 18 жасқа дейінгі жастар, мүгедектер) жұмыс істеген уақыты мен көлеміне толық ақы төлей отырып, жұмыс уақытын ұйымдастырудың өзге де икемді түрлерін қарастыру ұсынылсын.
4. "Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі белгіленген тапсырма талабы мен осы мақсатқа бөлінген қаржының шегінде ұйымдардың өтініштеріне сәйкес жұмыссыз азаматтарды өтінімдер бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарға уақытша орналастыру үшін жолдама берсін.
5. "Көкшетау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 2008 жылы қоғамдық жұмыстарды өткізу шараларына бюджет қаражатында осы мақсаттарға сәйкес қарастырылған жалпы сомасы 28258000 (жиырма сегіз миллион екі жүз елу сегіз мың) теңгемен қаржыландыруды жүзеге асырсын.

6. Постановление акимата города Кокшетау от 25 января 2007 года N А-1/79 "Об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау на 2007 год", зарегистрированного в Управлении юстиции города Кокшетау за N 1-1-55, опубликованного в газетах "Көкшетау" от 15 февраля 2007 года N 7, "Степной маяк" от 15 февраля 2007 года N 7, считать утратившим силу.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2008 года.
8. Контроль за исполнением данного постановления  возложить на заместителя акима города Жупинова Б.З.
9. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 9 - постановлением акимата города Кокшетау от 5 марта 2008 года N А-3/418;
Внесены изменения - постановлением акимата города Кокшетау от 30 июля 2008 года N A-7/1075
Аким города
Приложение
Утверждено постановлением
акимата города Кокшетау
от 11 января 2008 года N А-1/19 <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением акимата города Кокшетау от 14 февраля 2008 года N А-2/289; Внесены изменения - постановлением акимата города Кокшетау от 30 июля 2008 года N A-7/1075
Перечень
организаций города Кокшетау, виды и объемы общественных работ,
организуемых для безработных
N
п/п
Организации
Виды и объем
работ
Коли-
чество
человек
Размер
оплаты
одного
человека
в месяц
Источник
финанси-
рования
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аварийно-ремонтная служба" при акимате города Кокшетау.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тазалык" при акимате города Кокшетау.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Қызыл Жар" при акимате города Кокшетау.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы" при акимате города Кокшетау.
Текущее содержание микрорайонов: ежедневная санитарная очистка газонов, скверов, центральных улиц, микрорайонов, очистка и побелка  бордюрного камня, укос сорной травы, подстрижка газонов, очистка от наледи и снега перекрестков улиц, обрезка кустарников,
уборка производственного помещения и мусора.
50
80
16
40
12025
Городской
бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Кокшетау".
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноярского  сельского округа города Кокшетау"
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау"
Обработка документов
Похозяйственный учет и регистрация, заполнение  социальных карт и обработка документов. Санитарная очистка.
14
14
16
12025
Городской бюджет
3.
Управление внутренних дел города Кокшетау
Отдел миграционной полиции управления внутренних дел города Кокшетау
Пилотная программа "Консьержи", обработка документов в электронном формате, ведение и регистрация входящих и исходящих документов
25
16
12025
Городской бюджет
4.
Управление юстиции города Кокшетау
Прокуратура  города Кокшетау
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Кокшетау"
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Кокшетау"
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау"
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов.
14
8
7
14
14
12025
Городской бюджет
5.
Государственное учреждение "Отдел образования города Кокшетау"
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Кокшетау"
Государственное учреждение "Государственный архив города Кокшетау"
Ремонт объектов: штукатурные работы, покраска, уборка помещений от строительного мусора и оказание помощи в обработке документов, реставрации книжного фонда.
Технические работы при исполнении архивных справок по запросам граждан: погрузка, разгрузка документов из архива хранилищ, подготовка архивных справок
80
10
12
12025
Городской бюджет
6.
Больницы города Кокшетау
Уборка и ремонт  производственного помещения
20
12025
Городской бюджет

6. 2007 жылғы 15 ақпанда N 7 "Көкшетау" және 2007 жылғы 15 ақпандағы N 7 "Степной маяк" газеттерінде жарияланған, Көкшетау қаласының әділет басқармасында
N 1-1-55 болып тіркелген 2007 жылғы 25 қаңтардағы N А-1/79 "2007 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулының күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулы Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқық қатынастарына таратылады.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З.Жұпыновқа жүктелсін.
9. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Ескерту. 9 тармақпен толықтырылды - Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 5 наурыздағы N А-3/418 қаулысымен; Өзгертулер енгізілді - Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 шілдедегі N A-7/1075
Қала әкімі
Қосымша
2008 жылғы 11 қаңтардағы
№N А-1/19 Көкшетау қаласы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Өзгертулер енгізілді - Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N А-2/289 қаулысымен; Өзгертулер енгізілді - Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 30 шілдедегі N A-7/1075
Көкшетау қаласының жұмыссыздары үшін ұйымдастырылған қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрі және ұйымдардың тізбесі
N
р/с
Ұйымдар
Жұмыстың
түрлері және
көлемі
Адам-
дар
саны
Бір
адамға
айлық
жалақы
көлемі
Қаржы-
лан-
дыру
көзі
1.
Көкшетау қаласы-
ның әкімдігі жа-
нындағы шаруашы-
лық жүргізу құ-
қығындағы "Ава-
риялық-жөндеу
қызметі" мемле-
кеттік коммунал-
дық кәсіпорны.
Көкшетау қаласы-
ның әкімдігі жа-
нындағы шаруашы-
лық жүргізу құқығындағы
"Тазалық" мемле-
кеттік коммунал-
дық кәсіпорны.
Көкшетау қаласы-
ның әкімдігі жа-
нындағы шаруашы-
лық жүргізу құ-
қығындағы "Қызыл
Жар" мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны.
Көкшетау қаласы-
ның әкімдігі жа-
нындағы шаруашы-
лық жүргізу құқығындағы
"Көкшетау Су
Арнасы" мемле-
кеттік коммунал-
дық кәсіпорны
Ықшам аудандар-
ды ағымдағы
ұстау:
гүлзарларды,
скверлерді орталық
көшелерді,
ықшам
аудандарды күн сайын санитар-
лық тазалау,
жиектастарды
ақтау және та-
залау, гүлзар-
ларды қию, кө-
шелердің бұры-
лыстарын қар
мен мұздақтар-
дан тазалау,
ағаштарды қию,
қоқыстарды
жинау, өндіріс-
тік жайды жинау
50
80
16
40
12025
12025
12025
Қалалық
бюджет
Қалалық
бюджет
Қалалық
бюджет
2.
"Көкшетау қаласы
әкімінің аппара-
ты" мемлекеттік
мекемесі "Көкше-
тау қаласының
Красный Яр село-
лық округі әкі-
мінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көкшетау қала-
сының Станцион-
ный поселкесі
әкімінің аппара-
ты" мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
электрондық
форматқа өңдеу
Шаруашылық бой-
ынша есепке алу
және тіркеу,
әлеуметтік кар-
таларды толты-
ру, құжаттарды
өңдеу, санитар-
лық тазалау
14
14
16
12025
12025
12025
Қалалық
бюджет
Қалалық
бюджет
Қалалық
бюджет
3.
Көкшетау қаласы-
ның ішкі істер
басқармасы Көк-
шетау қаласының
ішкі істер бас-
қармасының көші-
қон полиция
бөлімі
"Консьержи"» пилоттық бағдарламасы
электронды нысандағы құжаттарды өңдеу, кіріс
және шығыс құжаттарды енгізу және тіркеу
25
16
12025
12025
Қалалық
бюджет
4.
Көкшетау қаласы-
ның әділет бас-
қармасы Көкшетау
қаласының проку-
ратурасы" Көкше-
тау қаласының
жер қатынастары
бөлімі" мемле-
кеттік мекемесі
"Көкшетау қала-
сының сәулет және қала құры-
лысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Көкшетау қала-
сының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлі-
гі және автомо-
биль жолдары
бөлімі"»мемле-
кеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек
жасау және тәр-
тіпке келтіру,
сұраныс хаттар-
ды басу, құжат-
тарды тіркеу
және тігу
14
8
7
14
14
12025
12025
12025
12025
12025
Қалалық
бюджет
5.
"Көкшетау қала-
сының білім
бөлімі" мемле-
кеттік мекемесі
"Көкшетау қала-
сының мәдениет
және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Көкшетау қаласының мемлекеттік мұрағаты"» мемлекеттік мекемесі
Объектілерді жөндеу жұмысы: сылақ жұмыста-
ры, сырлау, жайларды құры-
лыс қоқыстары-
нан тазалау
және құжаттар-
ды өңдеуге,
кітапхана қорын
қалпына келті-
руге көмек
жасау
Азаматтардың сұрау хаттары
бойынша мұрағат
анықтамаларын
орындау:
мұрағат қойма-
ларынан құжат-
тарды тиеу және
түсіріп тасу,
мұрағат анықта-
маларын әзірлеу
80
10
12
12025
12025
12025
Қалалық
бюджет
6.
Көкшетау қаласының ауруханалары
Аумақтарды жинау және аббаттандыру
20
12025
Қалалық
бюджет