О содействии в трудоустройстве граждан, входящих в целевые группы населения по городу Степногорску, поселкам и селу Карабулак на 2009 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 30 декабря 2008 года № а-10/538. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 4 февраля 2009 года № 1-2-105. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 6 ноября 2009 года № А-4/226
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 06.11.2009 года № А-4/226
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьями 5,7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости  населения», в целях оказания содействия занятости лицам, входящим в состав целевых групп и наиболее нуждающимся в социальной защите, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень предприятий, организаций и учреждений, обеспечивающих трудоустройство лиц, входящих в целевые группы населения по городу Степногорску, поселкам и селу Карабулак на 2009 год согласно приложению.
2. Дополнить перечень лиц, относящихся к целевым группам, следующими категориями лиц: длительно не работающие (более года), женщины старше 50 лет, молодежь в возрасте до 24 лет.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорска от 24 декабря 2007 года № а-18/610 «О содействии в трудоустройстве граждан, входящих в целевые группы населения по городу Степногорску, поселкам и Карабулакскому сельскому округу на 2008 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-82, опубликовано в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 22 февраля 2008 года № 4 (86).

2009 жылға арналған Степногорск қаласы, кенттер және Қарабұлақ селосы бойынша халықтың мақсатты топтарына кіретін азаматтарын жұмысқа орналастыру үшін жәрдемдесу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы № а-10/538 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласынының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 ақпанда № 1-2-105 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 қарашадағы № А-4/226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 қарашадағы № А-4/226 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5, 7 баптарына сәйкес, мақсатты топтардың құрамына кіретін тұлғаларды және әлеуметтік қорғауға ең мұқтаждық ететін азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жәрдемдесу мақсатында Степногорск қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға арналған Степногорск қаласы, кенттер және Қарабұлақ селосы бойынша халықтың мақсатты топтарына кіретін тұлғаларды жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ететін кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесі белгіленсін.
2. Мақсатты топтарына кіретін тұлғалардың тізбесі келесі  тұлғалар санаттарымен толықтырылсын: ұзақ уақыт жұмыс істемеген (бір жылдан артық), 50 жастан асқан әйелдер, 24 жасқа дейінгі жастар.
3. Степногорск қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы  № а-18/610 «2008 жылға Степногорск қаласы, кенттер және селолық округі бойынша халықтың мақсатты топтарына кіретін азаматтарын жұмысқа орналастыру үшін жәрдемдесу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-82 тіркелген, 2008 жылдың 22 ақпанында № 4 (86) «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить  на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
Аким города
Степногорска                       А. Никишов
Приложение
к постановлению акимата г.Степногорска
от 30 декабря 2008 года

4. Осы қаулы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
Степногорск қаласының
әкімі                                      А.Никишов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Степногорск қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а.                   Ф.Жукова
Степногорск әкімінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы

232
241
Расшифровка аббревиатур:
АО - акционерное общество;
АО ГМК - акционерное общество горно-металлургический концерн;
ГУ - государственное учреждение;
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью;
КСК - кооператив собственников квартир;
КСП - кооператив собственников помещений
ОШИОСД - областная школа - интернат для одаренных в спорте детей;
ГККП - государственное казенное коммунальное предприятие;
ГКП на ПХВ - государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ДК - Дом культуры

232
241
Қысқармалардың толық жазылуы
АҚ - акционерлік қоғам;
АО ГМК - акционерлік қоғам тау -металлургиялық концерн;
ММ - мемлекеттік мекеме;
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
ПИК - пәтер иелерінің кооперативі;
ЖИК - жайлар иелерінің кооперативі;
СДБОИМ - спортқа дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаты;
МҚКК - мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны;
ШЖҚ МКК - шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
МҮ - мәдениет үйі;