Об организации оплачиваемых общественных работ в Аршалынском районе на 2009 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 23 декабря 2008 года N A-612. Зарегистрировано управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 6 января 2009 года N 1-4-123. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 28 апреля 2010 года № А-0/2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 28.04.2010 № А-0/2
В соответствии с Закономи Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», «О занятости населения», и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства № 836 от 19 июня 2001 года и в  целях обеспечения занятости населения, акимат Арашлынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, в которых будут проведены  оплачиваемые общественные работы в 2009 году
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района» организовать в 2009 году оплачиваемые общественные работы для безработных в сельских, аульных округах и в поселке Аршалы, на предприятиях.
3. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств бюджета района за фактически выполненные работы, в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2009 год.
4. Государственному учереждению «Отдел финансов Аршалынского района» обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, предусмотренных на эти цели в бюджете района на 2009 год.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района  Мамбетова Талгата Жанабергеновича.

Аршалы ауданында 2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N A-612 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 6 қаңтарда N 1-4-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 сәуірдегі № А-0/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2009.04.28 № А-0/2 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына және 2001 жылдың 19 маусымындағы № 836 Үкімет қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес халықты жұмыспен қамтамасыз ету  мақсатында Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жұргізілетін,  кәсіпорындар мен ұйымдардың қосымша тізбесі бекітілсін.
2. 2009 жылы "Аршалы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" Мемлекеттік мекеме Аршалы кентінде және ауылдық, селолық округтердің кәсіпорындарында жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың еңбекақыларын төлеу нақты орындалған жұмыстары үшін 2009 жылда белгіленген, айлық ең төменгі еңбекақы мөлшерінен кем болмауы  және жергілікті бюджет есебінен төленсін.
4. "Аудандық қаржы бөлімі" Мемлекетті мекеме қоғамдық жұмыстарды 2009 жылға аудан бюджетінде осы мақсатта қарастырылған қаржы көлемінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы аудан әкімінің орынбасары  Талғат Жаңабергенұлы Мәмбетовке жүктелсін.

6. Постановление вступает в силу после его государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Аршалынского района          Е.Маржикпаев
Согласовано
Начальник отдела занятости
и социальных программ              Б.Сыздыкова
Начальник отдела финансов            Е. Андрух
Утверждено
постановлением  акимата Аршалынского района
№ А-612 от 23 декабря 2008 года
Перечень организаций и предприятий на территории, которых будут проведены оплачиваемые общественные работы в 2009 году.
Наименование сельского округа, предприятий, организаций
Виды работ
Объем выполненных работ тысяч тенге
Продолжительность работ три месяца (человек)
Всего количество участников общественных работ (человек)
1
2
3
4
5
Анарский
Подворный обход и перепись населения. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Уход с одинокими и престарелыми пенсионерами и инвалидами. Очистка территории от снега и льда. Оказание помощи в охране и отоплении школы. Оказание помощи в период приписной и призывной комиссии. Работа по посадке земельных насаждений. Ямочный ремонт дорог. Участие в реконструкции и ремонте объектов социально-культурного назначения. Ремонт квартир одиноких и престарелых пенсионеров и инвалидов. Оказание помощи одиноко-проживающим престарелым людям в заготовке топлива, подготовке к зиме.

6. Осы қаулы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне және ресми жарияланғаннан бастап он күн өткеннен соң әрекетіне енеді
Аршалы ауданының әкімі             Е.Маржықпаев
Келісілді
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                   Б.Сыздықова
Қаржы бөлімінің бастығы               Е. Андрух
2008 жылдың 23 желтоқсандағы № А-612
Аршалы ауданы әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
2009 жылда аумақта ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
кәсіпорындар мен мекемелердің тізімі
Ауылдық округтардың кәсіпорындардың, ұйымдардың атаулары
Жұмыстардың түрлері
Атқарылған жұмыстардың түрлері мың теңге
Жұмыстардың ұзақтығы үш ай (адам саны)
Қоғамдық жұмыстарға қаты сатындардың жалпы саны /адам/
1
2
3
4
5
«Анар селолық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Халық санағы және аула бойынша санақ жұмыстары. Учаскелік комиссияның жұмысында әлеуметтік карталарды түзуіне көмектесу. Жалғызбасты қариялар мен зейнеткерлерге, мүгедектерге күтім жасау. Аумақтарды қардан және мұздан тазарту. Мектепте жылу жүйесіне және күзетке көмек көрсету. Әскерге шақыру комиссиясына шақыру кезеңінде көмектесу. Ағаш егу және егістік жұмыстары. Жол шұңқырларын жөндеу жұмыстары. Әлеуметтік – мәдени саладағы объектілерді қайта құру және жөндеу жұмыстарына қатысу. Жалғызбасты қарттар мен мүгедектердің және зейнеткерлердің пәтерлерін жөндеу. Жалғызбасты қарияларға отын-көмір жинауға, қысқа дайындық жасауға көмек көрсету.

484,9
январь-3 апрель-3 июль-3 октябрь-3
12
Акбулакский
Очистка территории от снега и льда. Помощь участковой комиссии при работе с социальными картами. Оказание помощи в период приписной и призывной комиссии. Экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство). Подворный обход   и перепись населения. Ямочный ремонт дорог. Установка дорожно-указательных знаков. Реставрация книг. Ремонт квартир одиноких престарелых пенсионеров и инвалидов. Помощь в охране общественного порядка. Разнос извещений по земельному налогу и налогу на имущество физическим лицам.
565,7
январь-3 апрель-4 июль-4 октябрь-3
14
п. Аршалы
Очистка территории от снега и льда. Постройка снежного городка. Помощь в обработке документов, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство), уход за скверами и парками, уход за одинокими и престарелыми пенсионерами и инвалидами, подворный обход и перепись населения. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территории населенных пунктов, ремонт квартир одиноких и престарелых  пенсионеров и инвалидов, помощь при разборке бесхозных строений. Работа по посадке леса. Подворный обход и перепись населения.
2020,6
январь-10 апрель-18 июль-12 октябрь-10.
50
Берсуатский
Очистка снега и льда, перекрестков, территорий больницы, акимата, сельского клуба. Оформление и установка билбордов и замена баннеров. Помощь в организации и устройству праздничных мероприятий. Благоустройство, озеленение территории сельского округа. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Охрана, уборка стадиона и территории возле спортзала. Помощь в организации спортивных и культурно-массовых мероприятий. Помощь в охране общественного порядка. Ямочный ремонт  дорог, ремонт остановки, очистка территории от сорняков и мусора. Участие в ремонт конструкции и ремонте объектов социально-культурного назначения и квартир одиноких, престарелых пенсионеров и инвалидов. Организация досуга детей в летнее время. Помощь ветинспектору в проведении ветеринарно-профилактических мероприятий. Оказание помощи в период приписной и призывной комиссии. Постройка снежного городка.
484,9
январь-3 апрель-3 июль-3 октябрь -3.
12
Арнасайский
Подворный обходи перепись населения. Очистка территории объектов соцкультбыта от снега и льда. Помощь участковой комиссии при работе с социальными картами. Благоустройство и озеленение территории аульного округа. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территории населенного пункта.

484,9
қаңтар-3 сәуір - 3 шілде-3 қазан-3
12
«Ақбұлақ селолық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды қардан және мұздан тазарту. Учаскелік комиссияның әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне көмектесу. Әскерге шақыру комиссиясына шақыру кезеңінде көмектесу. Өңірді экологиялық тазарту көгалдандыру, көріктендіру Халық санағы және аула бойынша тексеру жұмыстары. Жол шұңқұрларын жөндеу.Жол көрсеткіш белгілерін орнату. Кітаптарды жөнге келтіру. Жалғызбасты қарт, мүгедектердің және зейнеткерлердің пәтерлерін жөндеу. Қоғамдық тәртіп сақтауға жәрдемдесу. Жер салығы және жеке тұлғалардың мүлкі бойынша хабарламалар тарату.
565,7
қаңтар-3 сәуір-4 шілде-4 қазан-3
14
«Аршалы кентінің әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды қардан және мұздан тазарту.  Аққала құру. Құжаттарды әзірлеуге көмектесу, өңірді экологиялық тазарту көгалдандыру, көріктендіру, паркпен скверлерге күтім жасау, жалғызбасты қарттарға, мүгедектерге және зейнеткерлерге күтім жасау. Халық санағы және аула бойынша санақ жұмыстары, коммуналдық тұрғын-үй шаруашылығы мекемелеріне тұрғылықты жерлердің аумақтарын тазалауға жәрдемдесу, жалғызбасты қарттар мен зейнеткерлердің және мүгедек жандардың пәтерлерін жөндеуге көмектесу, қараусыз құрылыстарды бұзуға көмектесу. Ағаш отырғызу жұмыстары. Халық санағы және аула бойынша санақ жұмыстары.
2020,6
қаңтар-10 сәуір-18 шілде-12 қазан-10
50
«Бірсуат селолық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аурухана, ауыл клубы, әкімдік ғимаратының аумақтарын, жол қиылыстарын қардан және мұздан тазарту. Билбордтарды орнату баннерлерді ауыстыру. Мерекелік шараларды ұйымдастыруда көмектесу. Ауылдық округ аймағын көгалдандыру және көріктендіру. Учаскелік комиссияның әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне көмектесу. Стадионды тазалау және спортзал жанындағы аумақты тазарту, күзету. Спорттық және мәдени-көпшілік шараларды ұйымдастыруда жәрдемдесу. Қоғамдық тәртіп сақтауға көмектесу. Жол шұңқұрларын жөндеу, аялдаманы жөндеу, аумақты күл-қоқыстан және шөптерден тазарту. Мәдени-әлеуметтік саладағы объектілерді жөндеу және қайта құруға, жалғызбасты қарттармен зейнеткерлерге және мүгедек жандардың пәтерлерін жөндеуге қатысу. Жазды күндері балалардың бос уақытын ұйымдастыру. Ветеринарлық алдын-алу шараларын жүргізуде мал шаруашылығы инспекторларына көмектесу. Әскерге шақыру және тіркеуге алу комиссиясына шақыру кезеңінде көмектесу. Аққала құру.
484,9
қаңтар -3 сәуір -3 шілде-3 қазан-3
12
«Арнасай ауылдық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Халық санағы және аула бойынша санақ жұмыстарына қатысу. Мәдени-әлеуметтік нысаналардың  аумағын қардан және мұздан тазарту. Учаскелік комиссияның әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне көмектесу. Ауылдық округ аумағын көгалдандыру және көріктендіру. Коммуналдық тұрғын-үй шаруашылығы мекемелеріне тұрғылықты жерлердің аумақтарын тазалауға жәрдемдесу.

444,5
январь-2 апрель-4 июль-3 октябрь-2
11
Волгодоновский
Заполнение социальных карт, помощь в охране общественного порядка, помощь в охране и отоплении школ. Благоустройство, уборка территории. Подворный обход, ремонт квартир одиноких и престарелых пенсионеров и инвалидов.
565,7
январь-3 апрель-5 июль-3 октябрь-3
14
Ижевский
Очистка территории от снега и льда. Помощь участковой комиссии при работе с социальными картами. Оказание помощи в период приписной и призывной комиссии. Благоустройство и озеленение территории сельского округа. Уход за скверами, парками, клумбами (посадка, прополка, полив, обрезка деревьев). Подворный обход и перепись населения. Реставрация книг  в Ижевской сельской библиотеке. Ремонт квартир одиноких престарелых пенсионеров и инвалидов. Разноска извещений физическим лицам по имущественному и земельному налогам. Участие в текущем ремонте Ижевской больницы, акимата сельского округ.
404,1
январь-2 апрель-3 июль-3 октябрь-2
10
Константиновский
Очистка от снега и льда, помощь в очистке тио снега и льда домов одиноких и престарелых пенсионеров. Помощь участковой комиссии при работе с социальными картами. Благоустройство села. Ремонт котельной. Подворные обходы и перепись населения. Постройка снежного городка.
646,6
январь-4 апрель-4 июль-4 октябрь-4
16
Турген
Ремонт помещения акимата. Благоустройство населенных пунктов, разбивка клумб, обрезка деревьев, уборка мусора.
242,4
январь-2 апрель-2 июль-2
6
Михайловский
Охрана объектов социально-культурного назначения, очистка территории от снега.  Озеленение и благоустройство территории округа. Ремонт объектов социально-культурного назначения, квартир одиноких престарелых граждан и инвалидов.
565,7
январь-3 апрель-4 июль-4 октябрь-3
14
Булаксайский
Оказание помощи в переписи населения, помощь при работе с социальными картами, ямочный ремонт дорог. Очистка улиц от мусора, бурьяна, озеленение и благоустройство аула, посадка деревьев. Благоустройство, уборка и очистка территории аульного акимата, дома культуры, сельской больницы, здания почты.

444,5
қаңтар -2 сәуір-4 шілде -3 қазан-2
11
«Волгодонов селолық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік карталарды толтыру, қоғамдық тәртіп сақтауға көмектесу, мектепке жылу жүйесіне және күзетке көмек беру. Аумақты көріктендіру, тазарту. Аула бойынша санақ жұмыстары, жалғызбасты қарттар мен зейнеткерлерге және мүгедектерге пәтерлерін жөндеуге көмектесу.
565,7
қаңтар-3 сәуір-5 шілде-3 қазан-3
14
«Ижев селолық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды қардан және мұздан тазарту. Учаскелік комиссияның әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне көмектесу. Әскерге шақыру комиссиясына шақыру кезеңінде көмектесу. Селолық округ аумағын көріктендіру және көгалдандыру. паркке ескерткіштерге, гүл егістіктеріне күтім жасау /ағаштарды кесу, су құю, қопсыту, отырғызу/. Халық санағы және аула бойынша санақ жұмыстарына қатысу. Ижев селолық кітапханасындағы кітаптарды қалпына келтіру. Жалғызбасты қарттар мен зейнеткерлердің және мүгедектердің пәтерлерін жөндеу. Жеке тұлғалардың мүлкі  және жер салықтары жөнінде хабарламалар тарату. Ижев селолық округі әкімдігінің және аурухана ғимараттарының кезектегі жөндеу жұмыстарына қатысу.
404,1
қаңтар -2 сәуір-3 шілде-3 қазан-2
10
«Константинов  селолық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды қардан және мұздан тазарту, жалғызбасты қарттар мен зейнеткерлердің және мүгедектердің үйлерін қардан мұздан тазарту. Учаскелік комиссияның әлеуметтік карталармен жұмыс істеуіне көмектесу. Селоны көріктендіру. Жылу ошағын жөндеу. Халық санағы және аула бойынша санақ жұмыстарына қатысу.Аққала құру.
646,6
қаңтар-4 сәуір-4, шілде-4 қазан-4
16
«Турген ауылдық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әкімдік бөлмелерін жөндеу жұмыстары. Тұрғылықты жерлерді көріктендіру, гүл егістіктерін бөлу, ағаш кесу, қоқыстан тазарту.
242,4
қаңтар-2 сәуір-2 шілде-2
6
«Михайлов селолық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік- мәдени объектілерді күзету, аумақтарды қардан тазарту. Округ аймағын көгалдандыру және көріктендіру.Әлеуметтік-мәдени нысаналарды жөндеу, жалғызбасты қарттар мен зейнеткерлердің және мүгедектердің пәтерлерін жөндеу.
565,7
қаңтар-3 сәуір-4 шілде-4 қазан-3
14
«Бұлақсай ауылдық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Халық санағын өткізуге көмек көрсету, әлеуметтік карталар түзуге жәрдемдесу, жол шұңқұрларын жөндеу. Көшелерді күл-қоқыстан, шөптерден тазарту, ауылды көгалдандыру және көріктендіру, ағаш егу. Ауылдық әкімдіктің, мәдениет үйінің, селолық емхананың, пошта ғимаратының аумақтарын  тазалау,көріктендіру жұмыстары

323,3
февраль-2 май-4 август-2
8
Сарабинский
Очистка территории от снега и льда. Заполнение социальных карт. Перепись населения. Благоустройство и озеленение территории сельского округа. Уход за скверами и парками. Подворный обход и перепись населения, заполнение социальных карт. Ремонт и реставрация книг школьной библиотеки. Ремонт квартир престарелым пенсионерам и инвалидам. Разноска извещений физическим лицам по имущественому и земельному  налогу. Текущий ремонт Сарабинской больницы, акимата сельского округа
484,9
январь-3 апрель-3 июль-3 октябрь-3
12
Прокуратура
Работа в канцелярии с документами
80,8
январь-1 апрель-1 июль-1
3
Отдел по делам обороны
Заполнение бланков, работа по картотеке, подшивка личных дел. Разноска повесток.
242,4
январь-2 апрель -2 сентябрь-2
6
Управление юстиции Аршалынского района
Оказание помощи в обработке документов, работа в архиве.
404,1
январь-2 апрель -3 июль-3 октябрь-2
10
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Регистрация заявлений граждан на улучшение жилищно-бытовых условий. Регистрация входящей и исходящей корреспонденции. Контроль за состоянием жилищно-коммунального хозяйства. Составление отчетов и осуществление иных полномочий, определяемых руководством отдела.
161,6
январь-1 апрель -1 июль-1 октябрь-1
4
Аршалынская СШ № 1
Благоустройство территории. Ремонт надворных помещений, обрезка деревьев и кустарников. Окраска стен, потолков, окон, дверей внутри здания, ремонт мебели, полов. Очистка территории от мусора, ремонт крыльца, ограждений.
242,4
март-1 июнь-4 сентябрь-1
4
Аршалынская СШ № 2
Благоустройство территории. Ремонт котельной. Наружный ремонт здания.
161,6
январь-1 апрель -1 июль-1 октябрь-1
4
Архив Аршалынского района
Научно-техническая обработка документов, систематизация дел по итогам года, формирование дел из россыпи документов. Составление заголовков дел, перенумерация листов, вклеивание титульных листов. Проставление архивных шифров, карторирование дел, написание ярлыков, формирование связок, размещение коробок на стеллажах. Составление описи дел, составление акта о выделении к уничтожению документов и дел не подлежащих хранению, составление актов о завершении упорядочения дел, подшивка дел.
161,6
январь-1 апрель -1 июль-1 октябрь-1
4
Дом детского творчества
Ремонтные работы и озеленение территории.
80,8
май-2
2
Станция юных техников
Косметический ремонт и благоустройство территории.
80,8
май-2
2
ОВД Аршалынского района
Работа в архиве, обработка документов, перевод, уборщик помещений.

323,3
ақпан -2 мамыр-4 тамыз-2.
8
«Сараба селолық округының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды қардан және мұздан тазарту.Әлеуметтік карталарды толтыру. Халық санағы. Селолық округтің аумағын көріктендіру және көгалдандыру. Парк және ескерткіштерге күтім жасау. Аулалық санақ жұмыстары. Мектеп кітапханасының кітаптарын қалпына келтіру. жалғызбасты зейнеткерлердің және мүгедектердің  тұрғын-үйлерін жөндеу Жеке тұлғалардың мүлкі  және жер салықтары жөнінде хабарламалар тарату. Селолық округ әкімдігінің, аурухана  ғимараттарына кезектегі жөндеу жұмыстарын жүргізу
484,9
қаңтар-3 сәуір-3 шілде-3 қазан-3
12
Аршалы ауданының прокуратура
Ғимаратты күзету,  канцеляриядағы жұмыс.
80,8
қаңтар -1 сәуір-1 шілде-1
3
«Аршалы ауданының қорғаныс істері жөнінде бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бланкілерді толтыру, картотека бойынша жұмыс, жеке істер тігу. Шақыру қағаздарын, повесткілер, тарату.
242,4
қаңтар-2 сәуір-2 қыркүйек-2
6
Аршалы аудандық әділет Басқармасы
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, мұрағаттағы жұмыстар.
404,1
қаңтар -2 сәуір-3 шілде-3 қазан-2
10
«Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тұрғын-ұй тұрмысын жақсартуға  азаматтардан келіп түскен өтініштерді тіркеу. Кіресін және шығасын құжаттарды тіркеуге алу. Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына бақылау жасау. Есеп беру жұмыстары және бөлім бастығының берген басқа тапсырмаларын орындау және жүзеге асыру
161,6
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1 қазан-1
4
№ 1 Аршалы орта мектебі
Мектеп аумағын көріктендіру. Ауладағы бөлмелерді жөндеу жұмыстары, ағаш және бұталарды кесу. Ғимарат ішінде есік, терезе, қабырға, шатырды сырлау, жиһаздар мен еденді жөндеу. Аумақты қоқыстан тазарту, қоршалған қорғанды жөндеу.
242,4
наурыз-1 шілде-4 қыркүйек-1
4
№ 2 Аршалы орта мектебі
Мектеп аумағын көріктендіру,  жылу  ошағын  жөндеу. Ғимараттың сыртын жөндеу
161,6
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1 қазан-1
4
«Аршалы аудандық мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ғылыми-техникалық өңдеу, жыл қорытындысы бойынша істерді жүйелендіру, шашылған құжаттарды қалыптастыру, істер тігу. Істер тақырыбын түзу, парақтарды қайта нөмірлеу, мұқаба парақтарын жапсыру. Мұрағаттық шифрлармен белгілеу, істерді топтастыру, ярлыктарды жазу, бумаларды қалыптастыру, қораптарды орындарына жайластыру.Істер тізімін түзу, жоюға арналған құжаттар мен сақталмайтын істердің актілерін түзу, істерді қалпына келтіруді бітіргені туралы актілер түзу, іс-құжаттарын тігу.
161,6
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1 қазан-1
4
Аршалы балалар шығармашылық орталығы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Жөндеу жұмыстары және аумағын көгалдандыру.
80,8
мамыр-2
2
«Аршалы ауданының жас техниктер станциясы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Аумақты көріктендіру және жөндеу жұмыстары.
80,8
мамыр-2
2
Аршалы аудандық Ішкі істер бөлімі
Мұрағаттағы іс-қағаздар жұмысы, құжаттарды өңдеу, аударма жасау, бөлмені тазарту.

323,3
январь-2апрель-2июль-2 октябрь-2
8
ОДП Аршалынского РОВД
Обработка в помощи документов, регистрация протоколов в журнал, заполнение карточек, оформление сопроводительных писем, выполнение корешков от протоколов.
161,6
январь-1 апрель-1 июль-1 октябрь-1
4
Отдел миграционной полиции
Помощь в обработке документов. Оформление номенклатурных папок. Оформление наглядных стендов. Помощь в документировании граждан.
161,6
январь-1апрель-1июль-1 октябрь-1
4
Отдел земельных отношений Аршалынского района
Регистрация документов, выдача документов. Прием документов. Изготовление выписок и приказов.
161,6
январь-1апрель-1июль-1 октябрь-1
4
Аршалынский районный суд
Канцелярия (отправка корреспонденции, вручение повесток, оформление  и обработка документов, составление описей). Уборка территории.
161,6
январь-1 апрель-1июль-1 октябрь-1
4
Охрана окружающей среды
Регистрация документов, выдача документов. Прием документов. Изготовление выписок и приказов.
161,6
январь-1апрель-1июль-1 октябрь-1
4
Отдел архитектуры и градостроительства Арша-лынского района
Прием документов, обработка документации
121,3
январь-1апрель-1июль-1
3
Всего
10103,2
250

323,3
қаңтар-2 сәуір-2 шілде-2 қазан-2
8
«Аршалы аудандық Ішкі істер бөлімінің жол полиция бөлімі»
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, журналға хаттаматарды тіркеу,  нысаналарын толтыру, ілеспе хаттарды ресімдеу, хаттамалардан түбіртектер толтыру.
161,6
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1 қазан-1
4
«Аршалы аудандық Ішкі істер бөлімінің көші-қон полиция бөлімі»
Құжаттарды өңдеуде көмектесу, номенклатура істерін рәсімдеу. Көргізбелік қабырға материалдарын рәсімдеу. Азаматтарды құжаттандыруда көмектесу.
161,6
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1 қазан-1
4
«Аршалы ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды тіркеу және беру. Құжаттарды қабылдау. Бұйрықтар мен көшірмелер дайындау.
161,6
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1 қазан-1
4
Аршалы ауданының соты
Кеңсе қағаздары /іс-қағаздарын жөнелту, сотқа шақыру қағаздарын тапсыру және құжаттарды өңдеу, тізімдеме тұзу/. Аумақты тазарту
161,6
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1 қазан-1
4
Ақмола облысы Аршалы ауданы бойынша қоршаған ортаны қорғау
Құжаттарды тіркеуге алу, оларды беру. Құжаттарды қабылдау. Көшірмелер мен бұйрықтарды дайындау.
161,6
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1 қазан-1
4
«Аршалы ауданың сәулет және қала құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Кұжаттарды қабылдау, құжаттарды өңдеу
121,3
қаңтар-1 сәуір-1 шілде-1
3
Барлығы
10103,2
250