О внесении изменений в решение очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 28 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Актобе"
Решение очередной седьмой сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 17 июня 2008 года N 73. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 11 июля 2008 года за N 3-1-94. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 августа 2012 года № 63
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 10.08.2012 № 63.
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" и на основании протеста Актюбинской природоохранной прокуратуры от 31 марта 2008 года N 10д-102 на решение очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 28 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Актобе" маслихат города Актобе РЕШИЛ :
1. Внести в решение очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 28 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Актобе", зарегистрированное в управлении юстиции города Актобе 25 января 2008 года за N 3-1-83 следующие изменения:
1) изложить название решения и Правил в новой редакции: "Правила благоустройства на территории города Актобе";
2) исключить в пункте 1 решения и в пункте 1 Правил слова "санитарная очистка, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты";
3) пункт 18 изложить в новой редакции: "очистка территории - комплекс мероприятий, целью которых является сбор, удаление и обезвреживание отбросов (отходов), образующихся в населенном пункте в результате жизнедеятельности населения";
4) исключить следующие пункты: 50, 73, 80;
5) исключить в пункте 62 слова "самостоятельно, либо";
6) исключить в пункте 72 слова "самими предприятиями, учреждениями и физическими лицами", "либо";
7) пункт 81 изложить в новой редакции: "размещение площадок по установке контейнеров для сбора мусора и отходов согласовывается с органами государственного санитарно-эпидемиологического надзора, кооперативами собственников квартир, а также коммунальными службами";

"Ақтөбе қаласының аумағын көркейту, санитарлық тазалау, тазалық сақтау және жинауды ұйымдастыру Қағидасын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті үшінші сессиясының N 28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті жетінші сессиясының 2008 жылғы 17 маусымдағы N 73 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2008 жылғы 11 шілдеде N 3-1-94 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы № 63 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.08.10 № 63 Шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6 және 7 баптарына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңының 28 бабына сәйкес және "Ақтөбе қаласының аумағын көркейту, санитарлық тазалау, тазалық сақтау және жинауды ұйымдастыру Қағидасын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихаттың кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 28 шешіміне Ақтөбе табиғатты қорғау прокуратурасының 2008 жылғы 31 наурыздағы N 10д - 102 наразылығының негізінде Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 3-1-83 санымен тіркелген "Ақтөбе қаласының аумағын көркейту, санитарлық тазалау, тазалық сақтау және жинауды ұйымдастыру Қағидасын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті үшінші сессиясының N 28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) шешім және Қағида атауы жаңа редакцияда жазылсын: "Ақтөбе қаласының аумағын көркейту Қағидасы";
2) шешімінің 1 тармағындағы және Қағиданың 1 тармағындағы "санитарлық тазалау, жинауды ұйымдастыру және тазалық сақтауды қамтамасыз ету" сөздері алынып тасталсын;
3) 18 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: "аумақты тазарту - елді мекендердегі халықтың өмір сүру барысында пайда болған қалдықтарды (қоқыстарды) жинау, жою және залалсыздандыру болып табылатын мақсаттағы шаралар жиынтығы";
4) келесі тармақтар алынып тасталсын: 50,73,80;
5) 62 тармақтағы "өз бетінше, немесе" сөздері алынып тасталсын;
6) 72 тармақтағы "кәсіпорындар, мекемелер және жеке тұлғалар", "немесе" сөздері алынып тасталсын;
7) 81 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: "қоқыс пен қалдықтарды жинауға арналған контейнерлерді орналастыру бойынша алаңдар мемлекеттік санитарлық - эпидемиологиялық қадағалау органымен пәтер иелері кооперативтерімен және коммуналдық қызметтермен келісуі қажет";

8) исключить в пункте 86 слова "урны устанавливаются на расстоянии не более чем на 40 метров одна от другой в местах массового посещения населения; во дворах, в парках, на площадях и других территориях на расстоянии не более чем на - 100 метров";
9) исключить в пункте 99 слова "либо осуществляет вывоз самостоятельно".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Айтжанов
Секретарь маслихата                        С. Шинтасова

8) 86 тармақтағы "Халық көп келетін орындарда қораптар бір - бірінен 40 метр қашықтықтан аспай, аулаларда, саябақтарда, алаңдарда және басқа аумақтарда 100 метр қашықтықтан аспай орнатылады" сөздері алынып тасталсын;
9) 99 тармақтағы "немесе өз бетімен қоқыс шығарады" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған соң күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы        А.Айтжанов
Мәслихат хатшысы       С.Шынтасова