О присвоении наименования улицам села Каратогай
Решение акима Каратогайского селького округа Мартукского района Актюбинской области от 11 декабря 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 22 декабря 2008 года за N 3-8-64
Сноска. Заголовок решения с измениями, внесенными решением акима Каратогайского селького округа Мартукского района Актюбинской области от 15.05.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В тексте решения на русском языке слово "названия" заменено словом "наименования", текст на казахском языке не меняется решением акима Каратогайского селького округа Мартукского района Актюбинской области от 15.05.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, аким Каратогайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Каратогайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 19.11.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить нижеследующие наименования улицам села Каратогай:
Бейбитшилик, Байтурсынов, Елек, Вокзал, Бирлик, Келешек, Кендала и переулкам Элеватор, Нурлы, Жасыл, Болашак, Достык, Женис, Жастар, Умит, Жана курылыс, Енбекши, Бирлесу, Булак, Жерлестер.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением акима Каратогайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 24.02.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Каратогайского сельского округа: Б.Н. Каспаков.

Қаратоғай ауылының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 1 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 22 желтоқсанда N 3-8-64 тіркелді
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 24.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбына өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 15.05.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Қазақ тіліндегі шешімінің деректемелерінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 15.05.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қаратоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 19.11.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қаратоғай ауылы көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
Бейбітшілік, Байтұрсынов, Елек, Вокзал, Бірлік, Келешек, Кеңдала және тұйық көшелерге Элеватор, Нұрлы, Жасыл, Болашақ, Достық, Жеңіс, Жастар, Үміт, Жаңа құрылыс, Еңбекші, Бірлесу, Бұлақ, Жерлестер.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 24.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратоғай ауылдық округінің әкімі: Б.Н. Қаспақов