О снижении базовых ставок на земли промышленности (включая шахты, карьеры) и их санитарно-защитные, технические и иные зоны, расположенные в черте населенных пунктов, но за пределами селитебной территории
Решение ХII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2008 года N 101. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 04 февраля 2009 года N 8-5-63. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить на 2009 год базовые ставки на 30 процентов на земли промышленности (включая шахты, карьеры) и их санитарно-защитные, технические и иные зоны, расположенные в черте населенных пунктов города Каражал, но за пределами селитебной территории.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии городского Маслихата по вопросам бюджета и экономики (Б. Мусин).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XII сессии                    Т. Касымов
Секретарь городского
Маслихата                                  Н. Кадирсизов

Елдi мекендер шегінде, бiрақ селитебтi аумақтан тыс орналасқан өнеркәсiп жерлерiне (шахталарды, карьерлерді қоса алғанда) және олардың санитариялық-қорғаныштық, техникалық және өзге де аймақтарына базалық ставкаларды төмендету туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХIІ сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 101 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 ақпанда N 8-5-63 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңына, 2008 жылдың 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiне (Салық Кодексi) сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қаласы елдi мекендер шегінде, бiрақ селитебтi аумақтан тыс орналасқан өнеркәсiп жерлерiне (шахталарды, карьерлердi қоса алғанда) және олардың санитариялық-қорғаныштық, техникалық және өзге де аймақтарына базалық ставкалар 2009 жылға 30 пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық Мәслихаттың бюджет және экономика мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясының төрағасына (Б. Мусин) жүктелсiн.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХІІ сессияның төрағасы                     Т. Қасымов
Қалалық Мәслихаттың
хатшысы                                    Н. Кәдірсізов