О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2008 года N 178. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 26 декабря 2008 года N 8-6-73. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 03 февраля 2010 года N 289
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 03.02.2010 N 289.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и  Законом Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить на 2009 год льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям учащихся города Сатпаев:
1) учащимся общеобразовательных учебных заведений города Сатпаев с первого по восьмой классы включительно – бесплатный проезд (за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2009 года);
2) учащимся общеобразовательных учебных заведений с девятого по одиннадцатый классы с оплатой 50% существующего тарифа (за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2009 года):
3) учащимся профессиональных школ, колледжей с оплатой 50% существующего тарифа (за исключением летнего периода с 1 июля по 31 августа 2009 года).
2. Сохранить на летний период 2009 года (с 1 июня по 31 августа 2009 года) льготы на проезд в общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям обучающихся общеобразовательных учебных заведений профессиональных школ, колледжей города Сатпаев:
1) детям-сиротам;
2) детям, оставшимся без попечения родителей;
3) детям с ограниченными возможностями;
4) детям-инвалидам и инвалидам с детства;
5) детям из многодетных семей;
6) детям по утере одного из родителей;
7) детям матерей-одиночек.
3. Обеспечить выделение средств в бюджете города Сатпаев на 2009 год в по программе 06.2.464.008.100 "Льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов" Единой бюджетной классификации Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).

Күндізгі бөлім оқушыларының қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруі туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 178 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 8-6-73 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 3 ақпандағы N 289 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010.02.03 N 289 шешімімен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" туралы Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына және "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру Сәтбаев қаласының төмендегі оқушылар санаттарына белгіленсін:
1) жалпы білім беру оқу орындарының бірінші сыныптан сегізінші сыныпқа дейінгі оқушылары – тегін жүру (2009 жылдың 1 маусымынан 31 тамызына дейінгі жазғы уақыттан басқа).
2) Сәтбаев қаласының жалпы білім беру оқу орындарының тоғызыншы сыныптан он бірінші сыныпқа дейінгі оқушылары – белгіленген тарифтің 50% төлеумен (2009 жылдың 1 маусымынан 31 тамызына дейінгі жазғы уақыттан басқа);
3) кәсіби мектептердің, колледждердің оқушылары – белгіленген тарифтің 50% төлеумен (2009 жылдың 1 шілдесінен 31 тамызына дейінгі жазғы уақыттан басқа).
2. Сәтбаев қаласының жалпы білім беру оқу орындарының, кәсіби мектептердің, колледж оқушыларының келесі санаттарына 2009 жылдың жазғы маусымына (2009 жылдың 1 маусымынан 31 тамызына дейін) қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру сақталсын:
1) жетім балалар;
2) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар;
3) даму мүмкіндіктері шектеулі балалар;
4) мүгедек балалар және бала кезінен мүгедек балалар;
5) көпбалалы отбасыларынан шыққан балалар;
6) ата-анасының біреуінен айырылған балалар;
7) жалғызбасты аналардың балалары.
3. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттен Қазақстан Республикасының Біріңғай бюджеттік сыныптамасының "Қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру" 06.2.464.008.100 бағдарламасы бойынша қаржы бөлу қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы).

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Цой
Секретарь городского маслихата             М. Ковтун

5. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Цой
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Ковтун