Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2009 год
Решение IX сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2008 года N 435/9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 19 января 2009 года N 8-8-63. Утратило силу - решением XVII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 523/17
Сноска. Утратило силу - решением XVII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 523/17.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской Маслихат РЕШИЛ:

2009 жылға арналған тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған IХ сессиясының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 435/9 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда N 8-8-63 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының XVII сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 523/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының XVII сессиясының 2009.12.22 N 523/17 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі), "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить единые ставки фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность в городе и прилегающих поселках на 2009 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение IV сессии городского Маслихата от 17 января 2008 года N 382/4 "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-49, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" 8 февраля 2008 года).

1. Қалада және маңындағы кенттерде қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғаларға және жеке кәсіпкерлерге 2009 жылға арналған тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 17 қаңтардағы "2008 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне белгіленген тіркелген жиынтық салық ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-8-49 тіркелген, 2008 жылғы 8 ақпандағы "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) N 382/4 шешімінің күші жойылсын деп танылсын.