Об изменении границ села Умирзак
Решение Актауского городского маслихата N 10/103 от 16 июля 2008 года и постановление акимата города Актау N 709 от 16 июля 2008 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау Департамента юстиции Мангистауской области от 05 августа 2008 года № 11-1-90. Утратило силу постановлением акимата города Актау от 03 июля 2015 года № 845 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 03 июля 2015 года № 30/289
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау от 03.07.2015 № 845 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 03.07.2015 года № 30/289 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 442 городской маслихат РЕШИЛ и акимат города ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы села Умирзак с учетом садово-огороднического товарищества "Приморский" и жилого массива "Приозерный" согласно прилагаемой схематической карте.
2. Настоящее решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Кубегенов
Аким города С. Бекбергенов
Секретарь городского
Маслихата Ж. Матаев

Өмірзақ ауылының шекарасын өзгерту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 шілдедегі N 10/103 шешімі мен Ақтау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 16 шілдедегі N 709 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінің Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 05 тамызда N 11-1-90 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 03 шілде 2015 жылғы № 845 қаулысымен және Ақтау қалалық мәслихатының 03 шілде 2015 жылғы № 30/289 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 03.07.2015 № 845 қаулысымен және Ақтау қалалық мәслихатының 03.07.2015 жылғы № 30/289 шешімдерімен(қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы N 442 Жер Кодексінің 108-бабының 5-тармағына сәйкес, қалалық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ және қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ :
1. "Приморский" бау-бақша серіктестігінің және "Приозерный" тұрғын жай алабының шекарасын ескеруімен қоса берілген сызбалық картаға сәйкес өмірзақ ауылының шекарасын өзгертуге.
2. Осы шешім мен қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                 Т.Көбегенов
Қала әкімі                                      С. Бекбергенов
Қалалық маслихат хатшысы                        Ж. Матаев