О внесении изменений в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года N 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы"
Решение Акима города Алматы от 28 января 2008 года N 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 февраля 2008 года за N 771. Утратило силу решением акима города Алматы от 08 июля 2015 года № 3.
Сноска. Утратило силу решением акима города Алматы от 08.07 2015 г. № 3.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 7 мая 1997 года " О гражданской обороне" и  Приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям от 23 июня 2000 года № 140 "Об утверждении Инструкций по организации и проведению эвакуационных мероприятий", аким города Алматы  РЕШИЛ
1. Внести в  решение акима города Алматы "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы" от 20 сентября 2002 года № 135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 474, опубликовано 25 октября 2002 года в газете "Вечерний Алматы", внесены изменения решением акима города Алматы от 13 января 2006 года № 08 "О внесении изменения в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года № 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 696, опубликовано 7 марта 2006 года в газете "Вечерний Алматы" № 45, от 2 марта 2006 года в газете "Алматы Акшамы" № 24, внесены изменения решением акима города Алматы от 4 декабря 2006 года № 75 "О внесении изменения в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года № 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 725, опубликовано 18 января 2007 года в газете "Вечерний Алматы" № 11-13, 18 января 2007 года в газете "Алматы акшамы" №7) следующие изменения:

Алматы қаласы әкімінің шешіміне 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 135 "Қалалық  эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы  қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар      жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 29 ақпанда N 771 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 шілдедегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08.07 N 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы  "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 1997 жылдың 7 мамырындағы " Азаматтық қорғаныс туралы" заңдарына және Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі Агенттігі Төрағасының 2000 жылғы 23 маусымдағы N 140 бұйрығымен бекітілген, "Эвакуациялық шараларын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі Нұсқаулыққа" сәйкес Алматы қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1.  Алматы қаласы әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" N 135 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 474, 2002 жылғы 25 қазанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған, Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы "Алматы қаласы әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" N 135 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 08 шешімімен өзгеріс енгізілді, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген нөмірі N 696, "Вечерний Алматы" газетінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 45 санында жарияланған, Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 4 желтоқсанындағы "Алматы қаласы әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" N 135 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 75 шешімімен өзгеріс енгізілді, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген нөмірі N 725, "Вечерний Алматы" газетінің 2007 жылғы 18 қаңтарында N 11-13 санында, "Алматы Ақшамы" газетінің 2007 жылдың 18 қаңтарында N 7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:

в преамбуле указанного решения дату "15 мая 1997 года" заменить датой "7 мая 1997 года";
в  приложении 1 к указанному решению ввести в состав городской эвакуационной комиссии:
Крылова Василия Леонидовича
- заместителя акима города Алматы, председателем  городской эвакуационной комиссии
Оспанова Ермека Сабырбековича
- директора Департамента энергетики и коммунального  хозяйства города Алматы
Галиева Амира Кайдаровича
- директора Департамента  пассажирского транспорта и автомобильных дорог
вывести из указанного состава Сманкулова А.С., Устюгова В.Н., Султанбекова К.Т.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Алматы Крылова В.Л.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                       И. Тасмагамбетов

аталған  шешімнің кіріспесіндегі "1997 жылғы 15 мамырдағы" деген мерзімі "1997 жылғы 7 мамырдағы" деген мерзімімен  ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасына қалалық эвакуациялық комиссиясының құрамына:
Крылов Василий
Леонидович
Алматы қаласы әкімінің орынбасары, қалалық эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Оспанов Ермек Сабырбекұлы
Алматы қаласы энергетика және коммуналдық шаруашылық департаментінің директоры
Ғалиев Әмір
Қайдарұлы
Алматы қаласы жолаушыларды тасымалдау және автомобиль жолдары департаментінің директоры
енгізілсін;
аталған құрамнан А.С.Сманқұлов, Қ.Т.Сұлтанбеков, В.Н.Устюгов  шығарылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары В.Л.Крыловқа жүктелсін.
3. Осы шешім он календарлық күннен кейін бірінші арнайы жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Алматы қаласының әкімі                     И. Тасмағамбетов