Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 июля 2008 года N 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 сентября 2008 года N 1685. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 10 августа 2020 года № 213
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 10.08.2020 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 17) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для оплаты расходов на коммунальные услуги в размере четырех месячных расчетных показателей (далее - социальная помощь).
2. Социальная помощь оказывается ежемесячно в денежной форме за счет средств местных бюджетов.
3. Акимам районов и города Петропавловска:
предусмотреть выделение средств на оказание социальной помощи;
обеспечить организацию назначения и выплаты социальной помощи.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Мурзалина М.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникающие с 1 января 2009 года.
Аким области С. Билялов

Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 25 шілдедегі N 207 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаменті 2008 жылғы 5 қыркүйекте N 1685 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 213 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 10.08.2020 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 27 бабы 1 тармағы 17) тармақшасына, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 Заңы 20 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметке шығыстарды төлеу үшін төрт айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек (бұдан әрі-әлеуметтік көмек) көрсетілсін.
2. Әлеуметтік көмек жергілікті бюджеттер қаражаты есебінен ай сайын ақшалай нысанда көрсетіледі.
3. Аудандар мен Петропавл қаласының әкімдері:
әлеуметтік көмек көрсетуге қаражат бөлуді көздесін;
әлеуметтік көмектің тағайындалуын және төленуін ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары М.К.Мырзалинға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 қаңтардан туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімі С. Біләлов