Об утверждении стандарта оказания государственной услуги назначения социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2008 года N 42. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншиского района Северо-Казахстанской области 7 марта 2008 N 13-11-96. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21 сентября 2009 года N 342
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21.09.2009 N 342
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги назначения социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива Государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо-Казахстанской области».
2. Настоящее постановление акимата района вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                А. Маковский
Утвержден
постановлением акимата района
от 08 февраля 2008 года № 42
Стандарт оказания государственной услуги
назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской местности, по
приобретению топлива
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги (нормативно-правовое определение государственной услуги):
назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Название, статья (пункт) и содержание статьи (пункта) нормативного правового акта, (законодательный акт, акт Президента Республики Казахстан, акт Правительства Республики Казахстан), на основании которого оказывается государственная услуга:
пункт 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» от 8 июля 2005 года № 66 «Социальная помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, предоставляется по решению местных представительных органов (маслихатов) за счет бюджетных средств».

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік саладағы мамандарға отын сатып алу әлеуметтік көмегін тағайындау бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 8 ақпандағы N 42 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 7 наурызда N 13-11-96 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі N 342 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігінің 2009.09.21 N 342 Қаулысымен
«Әкімшілік процедуралар туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына, «Мемлекеттік қызмет көрсетудің бір үлгідегі стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысының 2 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен ауылды жерлерде тұратын әлеуметтік саладағы мамандарға отын сатып алу бойынша  мемлекеттік қызмет көрсетудің қоса берілген стандарты бекітілсін.
2. Аудан әкімдігінің осы қаулысы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн мерзімі өтуі бойынша қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Маковский
Аудан әкімдігінің 2008 жылғы
«08» ақпандағы № 42
қаулысымен бектілді
Ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік саладағы мамандарға отын сатып алу әлеуметтік көмегін тағайындау бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1.Жалпы ереже
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің анықтамасы (мемлекеттік қызметті нормативтік-құқықтық анықтау):
Ауылды жерлерде тұратын әлеуметтік саладағы  мамандарға отын сатып алу әлеуметтік көмегін тағайындау.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі – жарым-жартылай автоматтандырылған.
3. Нормативтік құқықтық кесімнің атауы, бап (тармақ) және тармақтың мазмұны (заңнамалық кесім, Қазақстан Республикасы Президентінің кесімі, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кесімі ),  олар негізінде мемлекеттік қызметтер көрсетіледі:
«Агроөндірістік кешен мен селолық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 18-бабы 5-тармағына сәйкес «Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелеріндегі мамандарға отын сатып алуға әлеуметтік көмек бюджеттік қаражаттар есебінен жергілікті өкілетті органдардың (мәслихаттардың) шешімі бойынша беріледі».

Пункт 2.1. Правил оказания социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, утвержденных решением районного маслихата от 14 июля 2004 года № 42 (регистрационный № 1326 от 17 августа 2004 года), с изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата от 11 июля 2006 года № 147 «Выплата специалистам назначается на основании предоставляемых в отдел занятости и социальных программ (далее – ОЗ и СП) документов…».
4. Наименование государственного органа, государственного учреждения или иных субъектов, предоставляющих данную государственную услугу:
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района», город Тайынша, переулок Центральный, 2.
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель:
Уведомление.
6. Категория физических и юридических лиц, которым оказывается государственная услуга:
граждане Республики Казахстан, специалисты государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающие и работающие в сельских населенных пунктах.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона и т.п.), подача электронного запроса для получения государственной услуги: 15 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (с момента регистрации, получения талона и т.п.), подача электронного запроса для получения государственной услуги: 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла как результат оказания государственной услуги: 30 минут.
8.Указать платность или бесплатность оказания государственной услуги. В случае платности указать стоимость, формы оплаты, необходимые формы документа (квитанции), которую требуется заполнить при оплате стоимости (сбора платежа) государственной услуги.
Государственная услуга: назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива оказывается бесплатно.
9.Указать места обязательного размещения стандарта оказания государственной услуги как источника информации о требованиях к качеству и доступности оказания государственной услуги. Это должна быть ссылка на источник официального опубликования стандарта, ссылка на сайт государственного органа, государственного учреждения или иного субъекта, предоставляющего государственную услугу, или адреса мест оказания государственной услуги.
Стандарт оказания государственной услуги назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива размещен на стенде в здании государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района», находящегося по адресу: город Тайынша, переулок Центральный, 2.
10.Указать график работы (дни, часы, перерывы), существует ли предварительная запись для получения услуги (указать условия и требования), есть ли ускоренное обслуживание (указать условия и требования).

Аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 14 шілдедегі № 42 (2004 жылғы 17 тамыз, тіркеу нөмірі № 1326) шешімімен бекітілген, аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 11 шілдедегі № 147 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелеріндегі мамандарға отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету Ережелерінің 2.1. тармағына сәйкес «Мамандарға төлем төлеу жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (әрі қарай ЖҚ және ӘБ бөлімі) ұсынылған құжаттар негізінде тағайындалады»
4. Осы мемлекеттік қызмет көрсетуді ұсынатын мемлекеттік органның, мемлекеттік мекеменің немесе басқа да субъектілердің атауы:
«Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі, Тайынша қаласы, Центральный бұрылысы, 2.
5. Тұтынушы алуға көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу формасы (нәтижесі):
хабарлама
6. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке және заңды тұлғалардың санаттары:
Қазақстан Республикасының азаматтары, ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелеріндегі мамандар.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) Тұтынушыларға қажетті құжаттарды берген күннен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері (тіркеу, талон алу кезінен және т.б.), мемлекеттік қызмет көрсетуді пайдалану үшін электрондық сұрау салу: 15 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудің максималды уақыты (тіркеу, талон алу кезінен және т.б.), мемлекеттік қызмет көрсетуді пайдалану үшін электрондық сұрау салу: 30 минут;
3) құжаттарды алу кезінде кезек күтудің максималды уақыты, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретіндегі файлдың максималды мөлшері: 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің ақылы немесе тегін екендігін көрсету. Егер ақылы болса, құнын, төлеу формасын, құнын (төлем жинағы) төлеу кезінде толтыруды талап ететін құжаттың (түбіртектің) қажетті формасын көрсету.
Мемлекеттік қызмет: ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмекті тағайындау тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен қол жетімдігіне талаптар туралы ақпараттың қайнар көзі ретінде мемлекеттік қызмет көрсету стандартың міндетті орналастыру орындарын көрсету. Бұл стандартты ресми жариялаудың қайнар көзіне сілтеме, мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мемлекеттік мекеменің немесе басқа да субъектінің сайтына немесе мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекен-жайына сілтеме болуы тиіс.
Ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік саладағы мамандарға отын сатып алу әлеуметтік көмегін тағайындау бойынша  мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты Тайынша қаласы, Центральный бұрылысы, 2 мекен-жайы бойынша орналасқан «Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стендте орналасқан.
10. Жұмыс кестесін көрсету (күндер, сағаттар, үзілістер), қызметтерді алуға алдын ала жазылу бар ма (шартары мен талаптарын көрсету), жедел қызмет көрсету бар ма (шарттары мен талаптарын көрсету).

График приема заявителей: ежедневно с 9.00. часов до 16.00. часов, перерыв с 13.00. часов до 14.00. часов.
11.Указать условия места предоставления услуги (режим помещения, обеспечение безопасности, условия для людей с ограниченными физическими возможностями, приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов (зал ожидания, стойка с образцами и т.п.).
В здании государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района» предусмотрены кресла, стулья в зале ожидания, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Указать перечень необходимых документов и требований (например, наличие электронной цифровой подписи заявителя), в том числе для лиц, имеющих льготы, для получения государственной услуги:
1) заявление о назначении социальной помощи;
2) копия удостоверения личности (паспорта);
3) номер лицевого счета по вкладам, который получатель социальной помощи обязан открыть в банке;
4) справка с места работы;
5) справка о подтверждении места жительства.
13. Указать ссылку на сайт, либо место выдачи бланков (форм заявлений и т.п.), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги.
Бланки выдаются в государственном учреждении «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района» по адресу: город Тайынша, переулок Центральный, 2, кабинет 6.
14. Указать ссылку на сайт, либо адрес и номер кабинета ответственного лица, которому сдаются заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги.
Заявление с полным пакетом необходимых документов сдается в  государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района» по адресу: город Тайынша, переулок Центральный, 2, кабинет 6.
15. Указать наименование и форму документа, подтверждающего, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
Отрывной талон заявления.
16. Указать полный перечень способов и регламентов доставки результата оказания услуги - электронная почта, через сайт, личное посещение, курьер и т.п.
Указать ссылку на сайт, либо адрес и номер кабинета ответственного лица, который выдает конечный результат оказания услуги.
Личное посещение государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района» по адресу: город Тайынша, переулок Центральный, 2, кабинет 6.
17. Указать полный перечень оснований для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги.

Арызданушыларды қабылдау кестесі: күнсайын 9.00-сағаттан 16.00-сағатқа дейін, үзіліс 13.00-сағаттан 14.00-сағатқа дейін.
11. Қызмет көрсетудің шарттары мен орындарын көрсету (үй-жай режимі, қауіпсіздікті қамтамасыз ету, физикалық мүмкіндіктері шектелген адамдарға жағдай жасау, күтудің қолайлы жағдайлары және қажетті құжаттарды дайындау (күту залы, үлгі қағаздар жазылған тіреу және т.б.).
«Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының күту залында орындықтар, креслолар  ақпараттық стендтер ұйымдастырылған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алуға жеңілдіктері бар тұлғалар үшін қажетті құжаттар тізбесі мен талаптарын (мысалы, арызданушының электрондық цифрлық қолы) көрсету:
1) әлеуметтік көмекті тағайындау туралы өтініш;
2) жеке куәлігінің (паспортының) көшірмесі;
3) әлеуметтік көмекті алушы банкта ашуға міндетті салымдар бойынша жек есеп шоттың нөмірі;
4) жұмыс орнынан анықтама;
5) тұрғылықты жерін растайтын анықтама.
13. Мемлекеттік қызмет көрсетулерді пайдалану үшін толтыруға қажетті сайттарға сілтемені немесе  бланктар беру орнын көрсету (өтініш формалары және т.б.).
Блактар Тайынша қаласы, Центральный бұрылысы, 2, 6 кабинет мекен-жайы бойынша «Тайынша ауданының жұмыспен қамту және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесінде беріледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсетуді пайдалануға қажетті толтырылған бланктар, қалыптар, арыздар және басқа да құжаттар тапсырылатын жауапты тұлғаның мекен-жайы мен кабинет нөмірін немесе сайтқа сілтемесін көрсету.
Қажетті құжаттардың толық пакетімен өтініш Тайынша қаласы, Центральный бұрылысы, 2, 6 кабинет мекен-жайы бойынша «Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне  тапсыралады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсетуді пайдалану үшін тұтынушының барлық құжаттарды тапсырғанын растайтын тұтынушымен мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетілген құжаттың атауы мен түрін көрсету.
Өтініштің үзінді талоны.
16. Мемлекеттік қызмет көрсетулер нәтижесін жеткізу тәсілдері мен регламентін көрсету – электрондық пошта, сайт арқылы, жеке қатынасу, курьер және т.б.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесін бертін жауапты тұлғаның сайтына сілтемені, немесе мекен-жайы мен кабинет нөмірін көрсету.
Тайынша қаласы, Центральный бұрылысы, 2, 6 кабинет мекен-жайы бойынша «Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне жеке қатынасу.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту ушін себеп болған негіздердің толық тізбесін көрсету.

1) недостоверность сведений предоставляемых заявителем;
2) несоответствие представленных документов.
3. Принципы работы
18. Перечислить принципы работы, которыми руководствуется государственный орган по отношению к потребителю услуг (вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки).
При обращении за предоставлением государственной услуги граждане могут рассчитывать на:
1)получение полной и подробной информации о порядке регистрации и постановки на учет в качестве безработного;
2)обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки;
3)вежливость, ответственность и профессионализм специалистов.
4. Результаты работы
19.Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности, которые указаны вприложении к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21.Указать наименование государственного органа, адрес электронной почты, номера телефонов центров обработки вызовов (call-центров), либо номер кабинета должностного лица, который разъясняет порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывает содействие в подготовке жалобы.
Обжалование действия должностного лица осуществляется по средством обращения к руководителю государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района» по адресу: город Тайынша, переулок Центральный, 2, кабинет 9, или заместителю кабинет 10.
22.Указать наименование государственного органа, адрес электронной почты, либо номер кабинета должностного лица, которому подается жалоба.
Руководитель государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района», кабинет 9; заместитель начальника -  кабинет 10; департамент координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области, город Петропавловск улица Абая, 64.
23.Указать наименование документа, подтверждающего принятие жалобы и предусматривающего срок и место получения ответа на поданную жалобу, контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
Отрывной талон.

1) арызданушымен берілген мәліметтердің күмәндылығы;
2) тапсырылған құжаттардың сәйкессіздігі.
3. Жұмыс принціпі
18. Қызметтерді тұтынуға қатысты мемлекеттік орган басшылыққа алған  жұмыс принціпін тізбектеу (сыпайылық, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпаратты қорғау және құпиялылық, тұтынушы белгіленген мерзімде ала алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету).
Мемлекеттік қызмет көрсетулерді пайдалануга арызданған азаматтар:
1) тіркелу тәртібі және жұмыссыз ретінде есепке тұруы туралы толық және нақты ақпарат алуға;
2) сақталуының қамтамасыз етілуіне, тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттың қорғалуына және құпиялылығына, тұтынушы белгіленген мерзімде ала алмаған құжаттардың сақталуының қамтамасыз етілуіне;
3) мамандардың сыпайылығына, жауапкершілігіне және кәсібилігіне арқа сүйей алады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы стандарттың қосымшасында көрсетілген сапалылық пен қол жеткізушілік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе басқа да субъектілердің жұмыстары бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетулердің сапасы мен қол жеткізушідігінің көрсеткіштерінің мақсатты тағайындалуы жыл сайын арнайы құрылған жұмысшы топтармен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Мемлекеттік органның атауын, электрондық пошта мекен-жайын, шақырыларды өңдеу орталықтарының нөмірлерін (call-орталықтардың) немесе уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағымдарды дайындауға көмек көрсететін лауазымды тұлғаның кабинет нөмірін көрсету.
Лауазымды тұлғаның әрекетіне шағымдану Тайынша қаласы, Центральный бұрылысы, 2, 9 кабинет, немесе орынбасар 10 кабинет мекен-жайы бойынша «Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына арыздану арқылы іске асырылады.
22. Шағым түскен мемлекеттік органның атауын, электрондық пошта мекен-жайын немесе лауазымды тұлғаның кабинет нөмірін көрсету.
«Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы, 9 кабинет; басшының орынбасары – 10 кабинет; Солтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті, Петропавл қаласы, Абай көшесі, 64.
23. Шағымды қабылдауды және осы шағымға жауап алу орны мен мерзімін растайтын құжаттың атауын, шағымды қараудың барысы туралы білуге болатын лауазымды тұлғалардың байланыс мәліметтерін көрсету.
Үзінді талон.

6. Контактная информация
24.Указать контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, адрес, телефоны) руководителя государственного органа, учреждения или иного субъекта, непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителей и вышестоящей организации.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района» - город Тайынша, переулок Центральный, 2, адрес электронной почты: ro_tajnsha@mail.online.kz.
Начальник учреждения, телефон 21347, кабинет № 9;
Заместитель начальника, телефон 21697, кабинет № 10;
Начальник структурного подразделения социальных пособий, телефон 21673, кабинет № 6;
Структурное подразделение социальных пособий – кабинет № 6;
Начальник департамента координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области, город Петропавловск, улица Абая, 64, телефон 465648, кабинет № 213, адрес электронной почты: obl_dep@mail.online.kz.
25. Другая полезная информация для потребителя (телефоны центров обработки вызовов, информация о дополнительных услугах и т.д.).
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели
качества и
доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
начение
показателя в
тчетном году
1
2
3
4

6. Байланыс ақпарат
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның басшыларының, оның орынбасарының және жоғары тұрған ұйымның байланыс мәліметтерін (сайт, электрондық пошта мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, мекен-жай, телефондар) көрсету.
«Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі – Тайынша қаласы, Центральный бұрылысы, 2, электрондық пошта мекен-жайы:ro_tajnsha@mail.online.kz.
Мекеме бастығы, телефон 21347, № 9 кабинет;
Мекеме бастығының орынбасары, телефон 21697, № 10 кабинет;
Әлеуметтік жәрдемақы құрылымдық бөлімшесінің бастығы, телефон 21673, № 6 кабинет;
Әлеуметтік жәрдемақылар құрылымдық бөлімшесі - № 6 кабинет;
Солтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаментінің бастығы, Петропавл қаласы, Абай көшесі, 64, телефон 465648, № 213 кабинет, электрондық пошта мекен-жайы: obl dep@mail.online.kz.
25. Тұтынушыға арналған басқа да пайдалы ақпарат (шақырылуларды өңдеу орталығының телефондары, қосымщша қызмет көрсетулер туралы ақпарат және т.б.).
Ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік
саладағы мамандарға отын сатып алу
әлеуметтік көмегін тағайындау бойынша
мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартына
қосымша
Таблица. Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштері
Көрсеткіштер-
дің нормативтік мағынасы
Келесі жылдағы көрсеткіш-
тердің мақсатты мағынасы
Есеп беру жылдағы көрсеткіш-
тердің ағымдағы магынасы
1
2
3
4