О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Шымкента от 24 марта 2006 года N 27/239-3с "О правилах застройки территории города Шымкента"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2008 года N 16/163-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 27 января 2009 года N 14-1-87. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 33/306-4c
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31.03.2010 N 33/306-4c.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьей 22 Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкента "О правилах застройки территории города Шымкента" от 24 марта 2006 года N 27/239-3с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-27, опубликовано в газете "Панорама Шымкента" 14 апреля 2006 года, внесены изменения и дополнения решением маслихата от 14.04.2008 года N 9/80-4с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 марта 2006 года N 27/239-3с "О правилах застройки территории города Шымкента", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-75, опубликовано 30 мая 2008 года в N 22 газеты "Панорама Шымкента") следующие изменения и дополнения:
пункт 9-1 изложить в следующей редакции:
"9-1) В заявлении должны быть указаны: цель использования земельного участка; его предполагаемые размеры; местоположение; испрашиваемое право пользования; наличие (отсутствие) другого земельного участка (по земельным участкам, указанным в пункте 2 статьи 50 Земельного Кодекса Республики Казахстан) с указанием реквизитов (адрес, телефон) заявителя.
В случае разработки полезных ископаемых к ходатайству прилагается копия контракта на недропользование".
В пункте 9-2) после слов " заинтересованного лица" дополнить словами "и в случаях, предусмотренных нормативными правовыми актами".
Пункт 9-5) дополнить абзацем следующего содержания "При испрашивании земельного участка для строительства объектов предварительно производится выбор земельного участка, который осуществляет специальная комиссия, созданная акиматом города Шымкента. Результаты выбора земельного участка для строительства объекта, а в необходимых случаях и для установления его охранной или санитарно-защитной зоны оформляются отделом земельных отношений города Шымкента актом о выборе земельного участка. К данному акту прилагаются проекты границ каждого земельного участка в соответствии с возможными вариантами их выбора".
В пункте 9-6) после слов " материалы по земельному участку" дополнить словами "акты выбора земельного участка, проекты границ земельного участка и иные документы".
В пункте 9-13) после слов " с земельно-кадастровым делом" дополнить словами " после установленной оплаты".

Шымкент қалалық мәслихатының 2006 жылғы 24 наурыздағы N 27/239-3с "Шымкент қаласының аумағындағы құрылыс жүргізу Қағидасы туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/163-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 қаңтарда N 14-1-87 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 1-10444/02 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010.05.05 N 1-10444/02 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының   15-тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Заңының 22-бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласының аумағындағы құрылыс жүргізу Қағидасы туралы Шымкент қалалық мәслихатының 2006 жылдың 24 наурыздағы N 27/239-3с (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14-1-27 нөмірімен тіркелген, 2006 жылдың 14 сәуірінде "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 14.04.2008ж. N 9/80-4с Шымкент қалалық мәслихатының 2006 жылғы 24 наурыздағы N 27/239-3с "Шымкент қаласының аумағындағы құрылыс жүргізудің Қағидасы туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14-1-75 нөмірімен тіркелген, 2008 жылдың 30 мамырында "Шымкент келбеті" газетінің 22 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 9-1 тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын;
9-1) Өтiнiште: жер телімін пайдаланудың мақсаты; оның болжамды мөлшерi; орналасқан жерi; сұралатын пайдалану құқығы, өтініш білдірушілердің реквизиттері (мекен жайы,телефоны көрсетілумен, басқа жер телімдерінің (Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 50-бабы 2-тармағында аталған жер телімдері бойынша) болуы (болмауы) көрсетілуі тиіс.
Пайдалы қазбалар шығарылатын жағдайда өтiнiмге жер қойнауын пайдалануға арналған келiсiмшарттың көшiрмесi қоса берiледі.
9-2) тармағында "мүдделі тұлғаның арызын (қолдаухатын) тіркейді және" деген сөздерден кейін "нормативтік құқықтық актілермен қарастырылған жағдайларда" деген сөздерімен толықтырылсын.
9-5) тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: Объекті құрылысын салу үшін жер учаскесі сұралған кезде жер учаскесін таңдау алдын ала жүргізіледі, оны Шымкент қаласы әкімдігі құраған арнаулы комиссия жүзеге асырады.
Объект құрылысын салу үшін, жер телімдерін таңдау нәтижесі ал қажет болған жағдайларда және оның күзет немесе санитариялық-қорғау аймағын белгілеу үшін, Шымкент қаласының жер қатынастары бөлімімен жер телімдерін таңдау туралы актісімен рәсімделеді. Осы актіге әрбір жер учаскесін таңдаудың ықтимал нұсқаларына сәйкес олардың шекарасының жобалары қоса тіркеледі.
9-6) тармағында "жер учаскесі бойынша құжаттарды" деген сөздерден кейін "жер учаскесiн таңдау актiлерi және жер учаскесi шекарасының жобалары және өзге де құжаттар" деген сөздермен толықтырылсын.
9-13) тармағында "қол қойылу үшін жолдайды" деген сөздерден кейін "белгіленген төлем ақы жасалғаннан соң" деген сөздерімен толықтырылсын;

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Шымкента Билисбекова Е. и отдела земельных отношений (С.Жансеитов).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       Е.Зорбанов
Секретарь городского маслихата             Н. Джарболов

2. Осы шешімнің орындалуы Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Е.Білісбековке және жер қатынастары бөліміне (С.Жансеитов) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы            Е. Зорбанов
Қалалық мәслихат хатшысы                         Н. Джарболов