О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 февраля 2008 года N 6-9 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 мая 2008 года N 7-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 мая 2008 года за N 3007. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года N 11-14
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11.02.2009 N 11-14.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении Республики Казахстан", "О нормативных правовых актах" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" от 26 февраля 2008 года N 6-9 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3001 от 3 марта 2008 года, опубликованное в газетах "Приуралье" N 29-30 от 8 марта 2008 года и "Орал өңірі" N 31 от 13 марта 2008 года) следующие изменения:
в пункте 3 слова "после государственной регистрации" заменить словами "со дня его первого официального опубликования".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы" 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 16 мамырдағы N 7-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 20 мамырда N 3007 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 11 ақпандағы N 11-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009.02.11 N 11-14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы" 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6-9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылы 3 наурызда N 3001 тіркелген, "Приуралье" газетінде 2008 жылғы 8 наурыздағы N 29-30 және "Орал өңірі" газетінде 2008 жылғы 13 наурыздағы N 31 жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ "мемлекеттік тіркеуден кейінгі" деген сөздер "алғашқы ресми жарияланған күннен бастап" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы