О внесении изменений в решение маслихата от 27 мая 2008 года N 8-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2008 года N 11-17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 1 октября 2008 года N 7-1-114. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 8 октября 2009 года N 21-12
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 08.10.2009 N 21-12.
В соответствии со статьей 43 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 25 декабря 2007 года N 4-4 "О городском бюджете на 2008 год" от 27 мая 2008 года N 8-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7-1-91 от 2 июня 2008 года, опубликованное в газете "Жайық үнi" от 12 июня 2008 года N 24, от 19 июня 2008 года  N 25, от 26 июня 2008 года N 26, в газете "Пульс города" от 12 июня 2008 года N 24, от 19 июня 2008 года N 25, от 26 июня 2008 года N 26) следующие изменения:
в пункте 4 слова "вводится в действие со дня его официального опубликования" заменить словами "вводится в действие с 1 января 2008 года".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель 11-ой очередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата

Мәслихаттың 2008 жылғы 27 мамырдағы N 8-3 "Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 29 қыркүйектегі N 11-18 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 1 қазанда N 7-1-114 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 8 қазандағы N 21-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2009.10.08 N 21-12 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының ""Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 27 мамырдағы N 8-3 (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тізілімінде 2008 жылғы 2 маусымда 7-1-91 нөмірмен тіркелген, "Жайық үні" газетінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 24, 2008 жылғы 19 маусымдағы N 25, 2008 жылғы 26 маусымдағы N 26, "Пульс города" газетінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 24, 2008 жылғы 19 маусымдағы N 25, 2008 жылғы 26 маусымдағы N 26 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
4 тармақтағы "оның ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі" сөздері "2008 жылғы 1 қаңтардын бастап қолданысқа енгізіледі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезекті
11-ші сессиясының төрайымы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы