О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 305 "Об утверждении Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 сентября 2009 года № 125. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2009 года № 5835. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 184
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 30.03.2012 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 305 "Об утверждении Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3228), с дополнениями и изменениями, внесенными приказами Министра юстиции Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года № 69 "О внесении дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 305 "Об утверждении Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4118), от 21 июня 2007 года № 185 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан по вопросам уголовно-исполнительной системы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4794), от 5 декабря 2007 года № 327 "О внесении дополнений и изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5064, опубликованный в "Юридической газете" 25 января 2008 года, № 12 (1412), следующие изменения и дополнение:
преамбулу приказа изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
пункт 84 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі түзеу мекемелерiндегi сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 305 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 17 қыркүйектегі N 125 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 28 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5835 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 184 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2012.03.30 № 184 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелеріндегі сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 305 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3228 болып тіркелген) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелеріндегі сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 305 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 69 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4118 болып тіркелген), "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына қылмыстық-атқару жүйесі мәселелері бойынша өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 21 маусымдағы N 185 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4794 болып тіркелген), "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 327 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5064 болып тіркелген, (2008 жылғы 25 қаңтардағы N 12 (1238) "Заң газеті" газетінде жарияланған) бұйрығымен енгізілген толықтырулар және өзгерістермен бірге) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:"
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің түзеу мекемелерiнде сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру туралы нұсқаулықта:
84-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"84. Не позднее, чем за 20 дней до окончания срока отбывания наказания, а при освобождении по иным основаниям, в течение одного рабочего дня после освобождения, в горрайорганы внутренних дел по избранному им месту жительства направляется извещение (приложение 10).";
в приложении 10:
после слов "на лицо, освобождаемое", "освобожден(а)" дополнить соответственно словами "(освобожденное)" и "освободился(ась)".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
_____________ К. Мами
28 сентября 2009 года

"84. Жазаны өтеу мерзімі аяқталғанға дейін 20 күннен кешіктірмей, ал өзге негіздер бойынша босатылу кезінде, босатылғаннан кейін бір жұмыс күнінің ішінде оның таңдаған мекен-жайы бойынша қалалық (аудандық) ішкі істер органдарына хабарлама (10-қосымша) жіберіледі.".
10-қосымшада:
"босатылатын", "босатылады" деген сөздерден кейін тиісінше "(босатылған)" және ", босатылды" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасына жүктелсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                                   Р. Түсіпбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры
_________________ Қ. Мәми
2009 жылғы 28 қыркүйек