О внесении изменения и дополнения в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года № 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 196/31-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 апреля 2009 года N 572. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан "О прокуратуре", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года № 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 июля 2005 года за № 395, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 90 от 5 июля 2005 года, "Вечерняя Астана" № 103-104 от 9 июля 2005 года), от 24 апреля 2008 года № 80/14-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года № 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2008 года за № 532, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 60 от 20 мая 2008 года, "Вечерняя Астана" № 58 от 20 мая 2008 года), от 9 июля 2008 года № 115/18-IV "О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года № 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2008 года за № 541, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 99 от 21 августа 2008 года, "Вечерняя Астана" № 102 от 21 августа 2008 года) следующие изменения и дополнения:
1) преамбулу решения после слов "государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";

Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-111 "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 196/31-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 572 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі "Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Заңының 8-бабына және Қазақстан Республикасының "Прокуратура туралы" Заңының 19-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-III "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 1 шілдеде N 395 болып тіркелген, 2005 жылғы 5 шілдеде N 90 "Астана хабары", 2005 жылғы 9 шілдеде N 103-104 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 80/14-IV "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-III "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 12 мамырда N 532 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда N 60 "Астана хабары", 2008 жылғы 20 мамырда N 58 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2008 жылғы 9 шілдедегі N 115/18-IV "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-III "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 15 тамызда N 541 болып тіркелген, 2008 жылғы 21 тамызда N 102 "Астана ақшамы", 2008 жылғы 21 тамызда N 99 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) шешімнің кіріспесі "мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;

2) в Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств местного бюджета города Астаны, утвержденных указанным решением, пункт 7 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Н. Петухова
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин

2) осы шешіммен бекітілген Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесінде 7 тармақ жойылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрайымы                Н. Петухова
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                      В. Редкокашин