О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 17 августа 2004 года № 3-1-1640п "Об утверждении Правил приема имущества в коммунальную собственность города Астаны и дальнейшего его использования"
Постановление акимата города Астаны от 21 декабря 2009 года N 16-1230п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 января 2010 года N 616. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 февраля 2012 года № 06-178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.02.2012 № 06-178.
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О нормативных правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 17 августа 2004 года № 3-1-1640п "Об утверждении Правил приема имущества в коммунальную собственность города Астаны и дальнейшего его использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 сентября 2004 года за № 348; опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" от 28 сентября 2004 года, № 136, "Астана хабары" от 14 октября 2004 года, № 140) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О статусе столицы Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в Правилах приема имущества в коммунальную собственность города Астаны и дальнейшего его использования, утвержденных вышеуказанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила приема имущества в коммунальную собственность города Астаны и дальнейшего его использования (далее - Правила) разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О статусе столицы Республики Казахстан" с целью упорядочения процесса приема имущества в коммунальную собственность города Астаны и дальнейшего его использования.";
пункт 31 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление финансов города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Кожагапанова Е.Т.

"Астана қаласының коммуналдық меншігіне мүлік қабылдау және оны әрі қарай пайдалану ережесін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 17 тамыздағы № 3-1-1640қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 16-1230қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 616 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы N 06-178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.02.2012 N 06-178 қаулысымен (қаулының мемлекеттік тілдегі мәтіні РҚАО-ға  түспеген).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы»,  «Нормативтік құқықтық актілер туралы» заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласының коммуналдық меншігіне мүлік қабылдау және оны әрі қарай пайдалану ережесін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 17 тамыздағы № 3-1-1640қ қаулысына (Нормативтік-құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 21 қыркүйекте № 348 болып тіркелген; «Вечерняя Астана» газетінің 2004 жылғы 28 қыркүйектегі № 136 нөмірінде, «Астана хабары» газетінің 2004 жылғы 14 қазандағы № 140 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне, «Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының Заңына, «Мемлекеттiк мүлiкті мемлекеттiк меншiктiң бip түрiнен екiншi түрiне беру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласының коммуналдық меншігіне мүлік қабылдау және оны әрі қарай пайдалану ережесінде:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Осы Астана қаласының коммуналдық меншігіне мүлік қабылдау және оны әрі қарай пайдалану ережесі (бұдан әрі - Ереже) Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», «Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы» зандарына сәйкес Астана қаласының коммуналдық меншігіне мүлік қабылдау және оны әрі қарай пайдалану процесін реттеу мақсатында әзірленген.»;
31-тармақ алынып тасталсын.
2. «Астана қаласының Қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Т.Қожағапановқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                           И. Тасмағамбетов