О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июля 2009 года № 3328. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 18 июня 2010 года № 4С-25-1
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 18.06.2010 № 4С-25-1
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, и согласно постановления акимата области от 8 июля 2009 года №А-8/288 Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2009 год» от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3286, опубликовано от 10 января 2009 года и 13 января 2009 года в газете «Арқа ажары», от 10 января 2009 года, 13 января 2009 года, 17 января 2009 года в газете «Акмолинская правда»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Акмолинского областного маслихата от 26 марта 2009 года № 4С-13-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3315, опубликовано в газете «Арқа ажары» от 11 апреля 2009 года № 49-50 и в газете «Акмолинская правда» от 9 апреля 2009 года № 42, от 11 апреля 2009 года № 43 и от 14 апреля 2009 года № 44), от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319, опубликовано от 7 мая 2009 года в газете «Акмолинская правда» № 54-55 и от 5 мая 2009 года, 7 мая 2009 года в газете «Арка ажары № 59, № 60) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «69 376 747,3» заменить на цифры «70 397 438,3»;
цифры «61 176 862,3» заменить на цифры «62 197 553,3»;
в подпункте 2):

Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 24 шілдеде № 3328 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 4С-25-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2010.06.18 № 4С-25-1 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына , 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және облыс әкімдігінің 2009 жылғы 8 шілдедегі № А-8/288 қаулысына байланысты Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3286 тіркелген, 2009 жылдың 10 қаңтарында және 2009 жылдың 13 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2009 жылдың 10 қаңтарында, 2009 жылдың 13 қаңтарында, 2009 жылдың 17 қаңтарында “Акмолинская правда” газетінде жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылдың 26 наурыздағы № 4С-13-2 «Ақмола облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3315 тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2009 жылдың 11 сәуірінде № 49-50 және “Акмолинская правда” газетінде 2009 жылдың 9 сәуірінде № 42, 2009 жылдың 11 сәуірінде № 43, 2009 жылдың 14 сәуірінде № 44 жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылдың 22 сәуірдегі № 4С-14-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3319 тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2009 жылдың 7 мамырында, «Арқа ажары» газетінде 2009 жылдың 5 мамырында, 2009 жылдың 7 мамырында жарияланған) шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«69 376 747,3» цифрлары «70 397 438,3» цифрларына ауыстырылсын;
«61 176 862,3» цифрлары «62 197 553,3» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры «70 003 391,2» заменить на цифры «71 054 687»;
в подпункте 3):
цифры «- 14 913,2» заменить на цифры «- 32 518»;
цифры «670 604,8» заменить на цифры «653 000»;
в подпункте 4):
цифры «62 900» заменить на цифры «49 900»;
цифры «63 200» заменить на цифры «50 200».
в пункте 5:
цифры «24 397 199» заменить на цифры «25 417 890»;
в пункте 7:
цифры «3 512 339» заменить на цифры «3 445 669»;
в подпункте 1):
цифры «858 282» заменить на цифры «791 612»;
цифры «330 800» заменить на цифры «264 130»;
пункте 19-1:
цифры «5 260 579,3» заменить на цифры «6 574 094,8»;
цифры «3 388 857» заменить на цифры «4 476 218»;
слова «областного бюджета» заменить словами «местного бюджета»;
цифры «1 871 722,3» заменить на цифры «2 097 876,8»;
в пункте 20:
цифры «2 465 564,5» заменить на цифры «2 433 929,6»;
в подпункте 1):
цифры «725 270» заменить на цифры «685 856,3»;
цифры «548 375» заменить на цифры «508 872,3»;
цифры «42 092» заменить на цифры «33 661»;
после строки «22 339 тысяч тенге – на содержание детского сада «Арайлы» Зерендинского района» дополнить строками следующего содержания:
«8 520 тысяч тенге – на содержание детского сада в с.Жалтыр Астраханского района;
в подпункте 2):
цифры «1 740 294,5» заменить на цифры «1 748 073,3»;
цифры «724 079» заменить на цифры «723 773,4»;
цифры «161 882» заменить на цифры «94 519,6»;
цифры «32 441,7» заменить на цифры «30 614,3»;
цифры «512 773,1» заменить на цифры «574 184,8»;
после строки «150 000 тысяч тенге – на завершение строительства Дворца спорта в г.Кокшетау» дополнить строкой следующего содержания:
«43 102,3 тысяч тенге – на приобретение квартир для переселенцев жителей поселка Красногорский Есильского района»;
цифры «59 500» заменить на цифры «55 582,2»;
цифры «90 063» заменить на цифры «46 741»;
после строки «9 555,7 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство жилых домов и инженерной инфраструктуры в рамках реализации программы «Нурлы Кош» на 2009-2011 годы городу Кокшетау» дополнить строкой следующего содержания:
«20 000 тысяч тенге – на начало строительства инженерной инфраструктуры в рамках реализации программы «Нурлы Кош» на 2009-2011 годы городу Кокшетау»;
дополнить пунктом 21-1 следующего содержания:
«21-1. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2009 год в размере 2 391 718 тысяч тенге»;

«70 003 391,2» цифрлары «71 054 687» цифрларына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«- 14 913,2» цифрлары «- 32 518» цифрларына ауыстырылсын;
«670 604,8» цифрлары «653 000» цифрларына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«62 900» цифрлары «49 900» цифрларына ауыстырылсын;
«63 200» цифрлары «50 200» цифрларына ауыстырылсын.
5 тармақта:
«24 397 199» цифрлары «25 417 890» цифрларына ауыстырылсын.
7 тармақта:
«3 512 339» цифрлары «3 445 669» цифрларына ауыстырылсын;
1) тармақшада:
«858 282» цифрлары «791 612» цифрларына ауыстырылсын;
«330 800» цифрлары «264 130» цифрларына ауыстырылсын;
19-1 тармақта:
«5 260 579,3» цифрлары «6 574 094,8» цифрларына ауыстырылсын;
«3 388 857» цифрлары «4 476 218» цифрларына ауыстырылсын;
«облыстық бюджеттен» сөздері «жергілікті бюджеттен» сөздеріне ауыстырылсын;
«1 871 722,3» цифрлары «2 097 876,8» цифрларына ауыстырылсын;
20 тармақта:
«2 465 564,5» цифрлары «2 433 929,6» цифрларына ауыстырылсын;
1) тармақшада:
«725 270» цифрлары «685 856,3» цифрларына ауыстырылсын;
«548 375» цифрлары «508 872,3» цифрларына ауыстырылсын;
«42 092» цифрлары «33 661» цифрларына ауыстырылсын;
«22 339 мың теңге – Зеренді ауданындағы «Арайлы» бала бақшасын ұстауға» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«8 520 мың теңге – Астрахан ауданы Жалтыр селосындағы бала бақшаны ұстауға»;
2) тармақшада:
«1 740 294,5» цифрлары «1 748 073,3» цифрларына ауыстырылсын;
«724 079» цифрлары «723 773,4» цифрларына ауыстырылсын;
«161 882» цифрлары «94 519,6» цифрларына ауыстырылсын;
«32 441,7» цифрлары «30 614,3» цифрларына ауыстырылсын;
«512 773,1» цифрлары «574 184,8» цифрларына ауыстырылсын;
150 000 мың теңге – Көкшетау қаласындағы Спорт сарайының құрылысын аяқтауға» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«43 102,3 мың теңге – Есіл ауданы Красногорский кенті тұрғындарының қоныс аударулары үшін пәтерлер сатып алу»;
«59 500» цифрлары «55 582,2» цифрларына ауыстырылсын;
«90 063» цифрлары «46 741» цифрларына ауыстырылсын;
«9 555,7 мың теңге – Көкшетау қаласына 2009-2011 жылдарға арналған “Нұрлы көш” бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысына және инженерлік инфрақұрылымдық жобалау - сметалық құжаттамаларын дайындауға» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«20 000 мың теңге – Көкшетау қаласына 2009-2011 жылдарға арналған “Нұрлы көш” бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде инженерлік инфрақұрылымның құрылысын бастауға».
келесі мазмұндағы 21-1 тармақпен толықтырылсын:
«21-1. Облыстың жергілікті атқарушы органы берешегінің 2009 жылға арналған шектеулі мөлшері 2 391 718 мың теңге болып белгіленсін».

приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  А.Молдабаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким Акмолинской области                   А. Рау
Директор департамента экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата

көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   А. Молдабаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө. Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысының әкімі                     А. Рау
Ақмола облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М. Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының

1 975 296,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
858 829,1
2
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
858 829,1
261
Управление образования области
1 084 964,2
15
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 084 964,2
271
Управление строительства области
31 503,2
39
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
31 503,2
2
Социальная помощь
532 032,1
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
532 032,1
3
Социальная поддержка инвалидов
99 580,1
20
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
97 223,0
27
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
335 229,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
104 548,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
104 548,2
1
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных программ
61 011,2
4
Создание информационных систем
2 448,0
5
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
7 428,0
113
Трансферты из местных бюджетов
33 661,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 722 724,0
1
Жилищное хозяйство
4 175 000,0
271
Управление строительства области
4 175 000,0
10
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
594 000,0
12
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 581 000,0
2
Коммунальное хозяйство
4 547 724,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4 547 724,0
1
Обеспечение деятельности Управления энергетики и коммунального хозяйства
28 645,6
10
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
957 000,0
15
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

1 975 296,5
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
858 829,1
2
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
858 829,1
261
Облыстың білім беру басқармасы
1 084 964,2
15
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлыѓынсыз қалѓан балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 084 964,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
31 503,2
39
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
31 503,2
2
Әлеуметтiк көмек
532 032,1
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
532 032,1
3
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
99 580,1
20
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 223,0
27
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындаѓы өзге де қызметтер
104 548,2
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
104 548,2
1
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік баѓдарламаларды үйлестіру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
61 011,2
4
Ақпараттық жүйелер құру
2 448,0
5
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
33 661,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 722 724,0
1
Тұрғын үй шаруашылыѓы
4 175 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 175 000,0
10
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
594 000,0
12
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 581 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
4 547 724,0
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 547 724,0
1
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
28 645,6
10
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
957 000,0
15
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер