О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 4С-17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 октября 2009 года № 3331. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 18 июня 2010 года № 4С-25-1
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 18.06.2010 № 4С-25-1
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, с Указом Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2009 года № 862 «О переименовании Щучинского района», постановлений Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1266 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184», от 9 сентября 2009 года № 1335 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 и от 16 января 2009 года № 11», согласно постановления акимата области № А-11/428 от 12 октября 2009 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2009 год» от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3286, опубликовано от 10 января 2009 года и 13 января 2009 года в газете «Арқа ажары», от 10 января 2009 года, 13 января 2009 года, 17 января 2009 года в газете «Акмолинская правда»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Акмолинского областного маслихата от 26 марта 2009 года № 4С-13-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3315, опубликовано от 11 апреля 2009 года в газете «Арқа ажары» № 49-50 и от 9 апреля 2009 года, 11 апреля 2009 года, 14 апреля 2009 года в газете «Акмолинская правда» № 42, № 43, № 44), решением Акмолинского областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319, опубликовано от 7 мая 2009 года в газете «Акмолинская правда» № 54-55 и от 5 мая 2009 года, 7 мая 2009 года в газете «Арка ажары» № 59, № 60), решением Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3328, опубликовано от 4 августа 2009 года, 11 августа 2009 года в газете «Акмолинская правда» № 101, № 104 и от 4 августа 2009 года в газете «Арка ажары» № 102) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 27 қазанда № 3331 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 4С-25-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2010.06.18 № 4С-25-1 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 862 «Ақмола облысының Щучье ауданын қайта атау туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 1266 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы», 2009 жылғы 9 қыркүйектегі № 1335 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 1184 және 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 11 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» қаулыларына сәйкес, Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылдың 12 қазанындағы № А-11/428 қаулысына байланысты Ақмола облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3286 тіркелген, 2009 жылдың 10 қаңтарында және 2009 жылдың 13 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2009 жылдың 10 қаңтарында, 2009 жылдың 13 қаңтарында, 2009 жылдың 17 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылдың 26 наурыздағы № 4С-13-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3315 тіркелген, 2009 жылдың 11 сәуірінде «Арқа ажары» газетінің № 49-50 және 2009 жылдың 9 сәуірінде, 2009 жылдың 11 сәуірінде, 2009 жылдың 14 сәуірінде «Акмолинская правда» газетінің № 42, № 43, № 44 жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылдың 22 сәуірдегі № 4С-14-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3319 тіркелген, 2009 жылдың 7 мамырында «Акмолинская правда» газетінің № 54-55, 2009 жылдың 5 мамырында, 2009 жылдың 7 мамырында «Арқа ажары» газетінің № 59, № 60 жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылдың 15 шілдесіндегі № 4С-16-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3328 тіркелген, 2009 жылдың 4 тамызында, 2009 жылдың 11 тамызында «Акмолинская правда» газетінің № 101, № 104 және 2009 жылдың 4 тамызында «Арқа ажары» газетінің № 102 жарияланған) шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

после строки «43 102,3 тысяч тенге – на приобретение квартир для переселенцев жителей поселка Красногорский Есильского района» дополнить строкой следующего содержания:
«9 000 тысяч тенге - городу Кокшетау на приобретение жилья для отдельных категорий граждан»;
цифры «9 555,7» заменить на цифры «7100».
В пункте 21:
цифры «164 342» заменить на цифры «164 276».
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата                       А.Куликов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Акмолинской области                        А.Рау
Начальник
управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев
Приложение
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 16 октября 2009 г. № 4С-17-2
Областной бюджет на 2009год
Сумма
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

«43 102,3 мың теңге – Есіл ауданы Красногорский кенті тұрғындарының қоныс аударулары үшін пәтерлер сатып алу» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«9 000 мың тенге – Көкшетау қаласы азаматтарының жекелеген топтарына тұрғын үй сатып алуға»;
«9 555,7» цифрлары «7 100» цифрларына ауыстырылсын.
21 тармақта:
«164 342» цифрлары «164 276» цифрларына ауыстырылсын.
көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихатының сессиясының
төрағасы                                   А.Куликов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысының
әкімі                                      А.Рау
Ақмола облысы
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының
бастығы                                    М.Тақамбаев
Ақмола облыстық
мәслихатының 2009 жылғы
16 қазандағы № 4С-17-2 шешіміне
қосымша
Ақмола облыстық
мәслихатты шешіміне
2008 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 4С-11-5 1 қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет
Сома
Атаулар
1
6
I. КІРІСТЕР