О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С14-1 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № С18-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 4 мая 2009 № 1-3-107.Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, рассмотрев предложения Аккольского районного акимата по вопросам уточнения бюджета, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год»  (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-100 от 8 января 2009 года и опубликованного в районной газете «Ақкөл өмірі» 16 января 2009 года № 3, «Знамя Родины KZ» от 16 января 2009 года № 3), в решение Аккольского районного маслихата от 3 марта 2009 года № С 16-1 «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-104 от 19 марта 2009 года и опубликованного в районной газете «Ақкөл өмірі» 3 апреля 2009 года № 14, «Знамя Родины KZ» от 03 апреля 2009 года № 14), в решение Аккольского районного маслихата от 08 апреля 2009 года № С 17-1 «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-106 от 14 апреля 2009 года и опубликованного в районной газете «Ақкөл өмірі» 24 апреля 2009 года № 17, «Знамя Родины KZ» от 24 апреля 2009 года № 17), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1437180» заменить на цифры «1610272»;
цифры «987800» заменить на цифры «1160892»;
в подпункте 2:
цифры «1458304,8» заменить на цифры «1631396,8»;
в пункте 3:

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С14-1 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С18-1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 мамырда № 1-3-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № С27-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010.03.16 № С27-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімдігінің бюджетті анықтау бойынша сұрағын қарап шығып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі 2009 жылғы 8 қаңтарда № 1-3-100 Тізілімдемесінде тіркелген және аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3 - санында жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 наурыздағы № С 16 – 1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі 2009 жылғы 19 наурызында № 1-3-104 Тізілімдемесінде тіркелген және аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі № 14 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі № 14 - санында жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 8 сәуірдегі № С 17 – 1 “Ақкөл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 1-3-106 Тізілімдемесінде тіркелген және аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17 - санында жарияланған) шешімдеріне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтың:
1 - тармақшасындағы:
«1437180» саны «1610272» санына ауыстырылсын;
«987800» саны «1160892» санына ауыстырылсын;
2 - тармақшасындағы:
«1458304,8» саны «1631396,8» санына ауыстырылсын;
3 - тармақтың:

цифры «239676» заменить на цифры «402768»;
в подпункте 1:
цифры «35874» заменить на цифры «291879»;
цифры «777» заменить на цифры «792»;
цифры «4900» заменить на цифры «4944»;
после строки «12717 тысяч тенге на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования» дополнить строками следующего содержания:
«5310 тысяч на расширение программы молодежной практики;
12150 тысяч тенге на создание социальных рабочих мест;
8545 тысяч тенге на капитальный ремонт котельной «Парковая»;
5852 тысячи тенге на капитальный ремонт котельной районного акимата;
19101 тысяча тенге на капитальный ремонт тепловых сетей котельной «Центральной»;
19700 тысяч тенге на капитальный ремонт центральной районной больницы;
38043 тысячи тенге на капитальный ремонт Искровской средней школы;
147245 тысяч тенге на капитальный ремонт автомобильных дорог в г.Акколь».
в подпункте 2:
цифры «203802» заменить на цифры «110889»;
строки «47742 тысячи тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры», «13000 тысяч тенге на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда» изложить в редакции следующего содержания:
«47742 тысячи тенге на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры», «13000 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
строки «47913 тысяч тенге на реконструкцию сетей водопровода в селе Приозерное (аул Жалгызкарагай);
15000 тысяч тенге на реконструкцию сетей водопровода в селе Степок;
30000 тысяч тенге на реконструкцию водопроводных сетей в городе Акколь (третья очередь)» исключить;
в пункте 4:
цифры «68191» заменить на цифры «78191»;
в подпункте 1:
цифры «65091» заменить на цифры «75091»;
после строки «1528 тысяч тенге на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги» дополнить строкой, следующего содержания:
«10000 тысяч тенге на текущий ремонт автомобильных дорог местной сети».
2. Приложение 1, 2 к решению Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2009 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» изложить в следующей редакции, согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Нурсадыков
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Ужакин
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                А.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

«239676» саны «402768» санына ауыстырылсын;
1 - тармақшасындағы:
«35874» саны «291879» санына ауыстырылсын;
«777» саны «792» санына ауыстырылсын;
«4900» саны «4944» санына ауыстырылсын;
«12717 мың теңге білім беру мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізуге» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«5310 мың теңге жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге;
12150 мың теңге әлеуметтік жұмыс орындарын құруға;
8545 «Парковая» қазандығын күрделі жөндеуге;
5852 аудан әкімдігі қазандығын күрделі жөндеуге;
19101 «Центральная» қазандығы жылу желілерінің күрделі жөнделуіне;
19700 мың теңге орталық аудандық аурухана қазандығының күрделі жөнделуіне;
38043 Искра орта мектебінің күрделі жөнделуіне;
147245 Ақкөл қаласы автомобиль жолдарының күрделі жөнделуіне».
2 - тармақшасындағы:
«203802» саны «110889» санына ауыстырылсын;
«47742 мың теңге инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымдарды  дамыту мен жайғастыруға», «13000 мың теңге мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қоры» жолдары келесі мазмұндағы редакцияда баяндалсын:
«47742 мың теңге инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту мен жайғастыруға және (немесе) сатып алуға», «13000 мың теңге мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорын құруға және (немесе) сатып алуға»;
«47913 Приозерное селосындағы (Жалғызқарағай ауылы) су құбырлары желілерін қайта жаңартуға»;
15000 Степок селосындағы су құбырлары желілерін қайта жаңартуға;
30000 мың теңге Ақкөл қаласындағы су құбырлары желілерін қайта жаңартуға (3-кезек)» жолдары алып тасталсын;
4 - тармақтың:
«68191» саны «78191» санына ауыстырылсын;
1 - тармақшасындағы:
«65091» саны «75091» санына ауыстырылсын;
«1528 мың теңге Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтердің шығындарына әлеуметтік көмек беру» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«10000 мың теңге жергілікті желідегі автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге».
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешімінің 1,2 - қосымшалары, осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім Ақкөл ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа түседі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ.Нұрсадықов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ю.Ужакин
КЕЛІСІЛДІ:
Ақкөл ауданының
әкімі                                      А.Үйсімбаев
Ақкөл
аудандық мәслихатының

973
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2352
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
280
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2792
1
Государственная пошлина
2792
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1558
452
Отдел финансов района (города областного значения
3100
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
3100
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
590
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
192
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
13
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
276
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
39
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией  не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
122
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
2
2
Неналоговые поступления

973
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2352
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
280
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
2792
1
Мемлекеттік баж
2792
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берлетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актлерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1558
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3100
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
3100
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
590
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
192
07
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
13
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
276
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
39
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден  жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
122
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
2
Салықтық емес түсiмдер