О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2009 года № 4С-15-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 28 июля 2009 года № 1-6-102. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 05.04.2010 № 4С-20-10
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3328) и представлением акима района от 8 июля 2009 года № 556, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликовано от 16 января 2009 года, от 23 января 2009 года в районной газете «Маяк»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Астраханского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № 4С-12-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных равовых актов № 1-6-96, опубликовано от 1 мая 2009 года в районной газете «Маяк» № 17-18), в решение Астраханского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № 4С-14-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-99, опубликовано от 15 мая 2009 года  № 20, от 22 мая 2009 года № 21, от 5 июня 2009 года № 24 в районной  газете «Маяк») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1397655,8» заменить цифрами «1413845,8»;
цифры «238732» заменить цифрами «243732»;

Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-15-3 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде № 1-6-102 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010.04.05 № 4С-20-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» № 4С-11-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (3328 нөмірмен нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген) шешіміне және аудан әкімінің 2009 жылғы 8 шілдедегі № 556 ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1-6-92 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда, 2009 жылғы 23 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) 2009 жылдың 8 сәуіріндегі № 4С-12-1 Астрахан аудандық мәслихатының шешімдерімен енгізілген кейінгі өзгерістер мен толықтырулар «Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1-6-96 нөмірмен тіркелген, 2009 жылдың 1 мамырында № 17-18 аудандық «Маяк» газетінде жарияланған), 2009 жылдың 29 сәуіріндегі № 4С-14-1 «Астрахан аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1-6-99 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырда № 20, 2009 жылғы 22 мамырда № 21, 2009 жылғы 5 маусымда № 24 аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1397655,8» сандары «1413845,8 сандарымен ауыстырылсын»;
238732» сандары «243732» сандарымен ауыстырылсын;

цифры «1141214,8» заменить цифрами «1152404,8»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1409497,5» заменить цифрами «1425687,5»;
в пункте 4:
цифры «354241,8» заменить цифрами «365431,8»;
в подпункте 1) пункта 4:
цифры «164281» заменить цифрами «208336,7»;
цифры «993» заменить цифрами «775»;
цифры «83565» заменить цифрами «73924,3»;
цифры «15000» заменить цифрами «14632,4»;
цифры «24200» заменить цифрами «22372»;
дополнить абзацами следующего содержания:
"на содержание Жалтырского детского сада на 140 мест – 8520 тысяч тенге;
на капитальный ремонт средней школы села Петровка – 47590 тысяч тенге;"
в подпункте 2) пункта 4:
цифры «189960,8» заменить цифрами «157095,1»;
цифры «90058» заменить цифрами «90057,2»;
цифры «1272,8» заменить цифрами «866,9»;
цифры «64500» заменить цифрами «43157»;
цифры «30000» заменить цифрами «18884»;
Приложения 1, 2, 4 к решению районного маслихата  «О районном бюджете на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 4С-10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-92, опубликовано от 16 января 2009 года, от 23 января 2009 года   в районной газете «Маяк»), изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
сессии Астраханского
районного маслихата                        А.Ермилов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        Т.Ерсеитов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Астраханского района                       Р.Акимов
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел финансов»
Астраханского района                       Г.Шонабаева
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Астраханского района                       А.Жусупова
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата от
от 23 июля 2009
года № 4С-15-3 "О внесении
изменеии и дополнеий в решение
Астраханского районного маслихата
от 18 декабря 2008
года № 4С-10-2 "О районном
бюджете на 2009 год"
Районный бюджет на 2009 год
категория
класс
подкласс
Наименование
Сумма
I. ДОХОДЫ

«1141214,8» сандары «1152404,8» сандарымен ауыстырылсын;.
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1409497,5» сандары «1425687,5» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«354241,8» сандары «365431,8» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«164281» сандары «208336,7» сандарымен ауыстырылсын;
«993» сандары «775» сандарымен ауыстырылсын;
«83565» сандары «73924,3» сандарымен ауыстырылсын;
«15000» сандары «14632,4» сандарымен ауыстырылсын;
«24200» сандары «22372» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
«140 орынды Жалтыр бала-бақшасын ұстауға - 8520 мың теңге»;
«Петровка ауылында орта мектепте күрделі жөндеуге - 47590 мың теңге»;
4 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«189960,8» сандары «157095,1» сандарымен ауыстырылсын:
«90058» сандары «90057,2» сандарымен ауыстырылсын;
«1272,8» сандары «866,9» сандарымен ауыстырылсын;
«64500» сандары «43157» сандарымен ауыстырылсын;
«30000» сандары «18884» сандарымен ауыстырылсын;
Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 4С-10-2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (1-6-92 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда, 2009 жылғы 23 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1, 2, 4 қосымшасы осы шешімінің 1, 2, 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап әрекет етеді.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   А.Ермилов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т.Ерсейітов
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының
әкімі                                      Р.Әкімов
Астрахан ауданының
«Қаржы бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ғ.Шонабаева
Астрахан ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Жүсіпова
Астрахан аудандық
мәслихатының 2008 жылғы
18 желтоқсандағы № 4С-10-2
«2009 жылға арналған
аудандық бюджет туралы» шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюждет
санаттар
Сома
сыныптар
сыныпша
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР