О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16 сентября 2009 года № 4С-20/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 28 сентября 2009 года № 1-7-92. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 4С-27/9
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 4С-27/9
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года,пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», согласно постановления акимата района от 10 сентября 2009 года № а-9/215 Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликовано 9 января 2009 года в газетах «Бұланды таңы» и «Вести Бұланды жаршысы») с последующими изменениями и дополнениями: решение от 9 апреля 2009 года № 4С-16/3 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-77, опубликовано 24 апреля 2009 года в газете «Бұланды таңы» № 17, 24 апреля 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы» № 17); решение от 29 апреля 2009 года № 4С-17/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-78, опубликовано 15 мая 2009 года в газете «Бұланды таңы» № 20, 15 мая 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы» № 20); решение от 23 июля 2009 года № 4С-19/2 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-87, опубликовано 7 августа 2009 года в газете «Бұланды таңы» № 32, 7 августа 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы» № 32) следующие изменения и дополнения:

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 4С-20/1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қыркүйекте № 1-7-92 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/9 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 4С-27/9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, аудан әкімдігінің 2009 жылғы 10 қыркүйектегі № а-9/215 қаулысына байланысты Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Бұланды таңы» және «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған), кейін: (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-77 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі «Бұланды таңы» газетінің № 17 санында, 2009 жылғы 24 сәуірдегі «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 17 санында жарияланған) «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/3 шешіммен; (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-78 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы «Бұланды таңы» газетінің № 20 санында, 2009 жылғы 15 мамырдағы «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 20 санында жарияланған) «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-17/1 шешіммен; (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-87 тіркелген, 2009 жылғы 7 тамыздағы «Бұланды таңы» газетінің № 32 санында, 2009 жылғы 7 тамыздағы «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 32 санында жарияланған) «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 23 шілдедегі №  4С-19/2 шешіммен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в подпункте 1) пункта 1:
цифры «280831» заменить на цифры «275545»;
цифры «4567» заменить на цифры «9853»;
приложения 1, 4 к решению районного маслихата от 19 декабря 2008 года за № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликовано 9 января 2009 года в газете «Бұланды таңы» № 2, 9 января 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы» № 2) изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 20
внеочередной сессии                        Д.Айдынбаев
Секретарь
районного Маслихата                        П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Буландынского района                       Е.Нугманов
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление
по Буландынскому району»                   О.Абильдин
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Буландынского района                       К.Самойлова
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата от

1-тармақтың 1) тармақшасында:
«280831» сандары «275545» сандарына ауыстырылсын;
«4567» сандары «9853» сандарына ауыстырылсын;
«2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Бұланды таңы» газетінің № 2 санында, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 2 санында жарияланған) шешімінің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 20-сессияның
төрағасы                                   Д.Айдынбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
әкімі                                      Е.Нұғыманов
«Бұланды ауданы бойынша
салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    О.Әбілдин
Бұланды ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    К.Самойлова
Бұланды
аудандық мәслихатының