Об организации общественных работ в Ерейментауском районе на 2010 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 30 декабря 2009 года № А-13/358. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 3 февраля 2010 года № 1-9-143. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 18 февраля 2011 года № а-2/52
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 18.02.2011 № а-2/52
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2010 году общественные работы в Ерейментауском районе.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Ерейментаускому району.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района «Об организации общественных работ в Ерейментауском районе на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № а-13-294 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-110, опубликовано 04 февраля 2009 года в районной газете «Ереймен», 04 февраля 2009 года в районной газете «Ерейментау»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Н.А.Ережепов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Управление
юстиции Ерейментауского
района Департамента
юстиции Акмолинской
области Министерство юстиции
Республики Казахстан»                      К.Ж.Кусаинов
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел по
делам обороны
Ерейментауского района
Акмолинской области»                       М.Ж.Рахимбеков
Начальник государственного
учреждения «Государственный
архив Ерейментауского района»
Управления архивов и
документации
Акмолинской области                        С.С.Сыздыков
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Ерейментауского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Н.К.Шарипов
Утверждено
Постановлением акимата
Ерейментауского района

2010 жылға Ерейментау ауданында қоғамдық жұмастарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № А-13/358 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 ақпанда № 1-9-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № а-2/52 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011.02.18 № а-2/52 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылдың 19 маусымындағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің 7, 8 тармақтарына сәйкес, Ерейментау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылда Ерейментау ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Ерейментау ауданындағы ұйымдардың ұсынылған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты жағдайлары, еңбек ақы төлемдерінің мөлшерлері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін.
3. Ерейментау ауданы әкімдігінің «2009 жылға Ерейментау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсанындағы № а-13/294 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-110 тіркелген, 2009 жылғы 04 ақпанындағы «Ереймен» аудандық газетінде және 2009 жылғы 04 ақпанындағы «Ерейментау» аудандық газетінде шығарылған) қаулысының күшін жойды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауға алу аудан әкімінің орынбасары С.К.Кушкунбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н.Ә.Ережепов
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы
Әділет министірлігі
Ақмола болысы
әділет департаменті
Ерейментау ауданының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    К.Ж.Кусаинов
«Ақмола облысы
Ерейментау ауданының
қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығының
міндетін атқарушы                          М.Ж.Рахимбеков
Ақмола облысының
мұрағаттар мен
құжаттамалар басқармасының
«Ерейментау ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.С.Сыздыков
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министірлігі
Ақмола облысының Ішкі
істер Департаментінің
Ерейментау ауданы ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы Н.К.Шарипов
Ерейментау ауданы әкімдігінің

От 30 декабря 2009 года
№ а-13/358
Перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Ерейментаускому району.
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Ерейментау Ерейментауского района Акмолинской области"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход.

2009 жылдың 30 желтоқсанындағы/
№ а-13/358 қаулысымен бекітілген
Ерейментау ауданындағы ұйымдардың ұсынылған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты жағдайлары, еңбек ақы төлемдерінің мөлшерлері және оларды қаржыландырудың көздері.
Кәсіпорындар мен ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемдері
1
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ерейментау қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау.

1540
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Тайбайского аульного оруга" Ерейментауского района Акмолинской области"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
960
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Койтасского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
96
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Павловского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
770
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Новодолинского сельского округа" Ерейментауского района, Акмолинской области
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
432
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Куншалганского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
480
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
540
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Тургайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
480
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомарковского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
192
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
360
11
Государственное учреждение  "Аппарат акима Бестогайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт,т подворный обход. Ремонтные работы.

1540
2
Ақмола облысы Ерейментау ауданының "Тайбай ауылдық округі әкімдігінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары.
960
кестенің жалғасы
Жұмыс жағдайлары
Қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшері
Қаржыландырудың қайнар көздері
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
кестенің жалғасы
3
Ақмола облысы Ерейментау ауданының "Қойтас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру.
Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
96
4
Ақмола облысы Ерейментау ауданының "Павловка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
770
5
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Новодолинка селолық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
432
6
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Күншалған селолық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
480
7
Ерейментау ауданының Олжабай батыр атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
540
8
Ақмола облысының Ерейментау ауданының "Торғай селолық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
480
9
"Ақмола облысы, Ерейментау ауданының, Новомарковка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
192
10
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Өлеңті селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
360
11
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бестоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді  мекендердің аумағын  абаттандыру және жиыстыру.
Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу,  аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары

384
12
Государственное учреждение "Аппарат акима села Селетинское Ерейментауского района"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
96
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Изобильненского сельского округа Ерейментауского района"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
192
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Бозтал Ерейментауского района"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
384
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Акмырзинского сельского округа Ерейментауского района"
Благоустройство и уборка территорий населенных пунктов. Помощь по оформлению социальных карт, подворный обход. Ремонтные работы.
240
16
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Еруйментауского района Акмолинской области"
Рассылка повесток и оформление личных дел призывников

384
12
"Ерейментау ауданы Сілеті ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
96
13
"Ерейментау ауданы Изобильный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
192
14
"Ерейментау ауданы Бозтал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
384
15
"Ерейментау ауданының Ақмырза селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумағын абаттандыру және жиыстыру. Әлеуметтік карталарын ресімдеуге көмектесу, аулаларды аралау. Жөндеу жұмыстары
240
16
"Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу және шақыру қағазын тарату

580
17
Государственное учреждение "Государственный архив Ерейментауского района" управления архивов и документации Акмолинской области
Помощь в реставрации архивных документов
192
18
Государственное учреждение "Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Помощь при обработке архивных документов
192
19
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента Внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан"
Помощь при оформлении документов по миграции населения. Помощь при оформлении документов техосмотра.
192
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет

580
17
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының "Ерейментау ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарын жаңартуда қөмек
192
18
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Ерейментау ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарын ресімдеу жұмысына көмек
192
19
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер Министрлігінің Ақмола облысы Ішкі істер Департаментінің Ерейментау ауданы ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындарды көшіқон бойынша құжаттандыру кезіндегі көмек. Техтексеру құжаттарын ресімдеу кезіндегі көмек.
192
кестенің жалғасы
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес Жергілікті бюджет
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Жергілікті бюджет