О переименовании улицы в ауле Олжабай батыра Ерейментауского района
Решение акима сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района Акмолинской области от 28 сентября 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 28 октября 2009 года № 1-9-129
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения, аким сельского округа имени Олжабай батырРЕШИЛ:
1.Переименовать в ауле Олжабай батыра улицу Советская на улицу  имени Кайроллы Жакудина.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа
имени Олжабай батыра                       Б.И.Шапин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Ерейментауского района»                    М.Б.Адрешев

Ерейментау ауданы Олжабай батыр ауылының көшесінің атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Олжабай батыр атындағы селолық округі әкімінің 2009 жылғы 28 қыркүйектегі № 5 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қазанда № 1-9-129 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірлерін есепке ала отырып Олжабай батыр атындағы селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Олжабай батыр ауылындағы Советская көшесі Қайролла Жакудин  атындағы көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Олжабай батыр атындағы
селолық округі әкімі                       Б.И.Шапин
КЕЛІСІЛДІ:
«Ерейментау ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М.Б.Әдірешев