О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 июля 2009 года № 4С-16/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 28 июля 2009 года № 1-12-112. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-20-10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Акмолинского областного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» от 15 июля 2009 года № 4С-16-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3328 от 24 июля 2009 года) Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликован 9 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя») с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» от 27 февраля 2009 года № 4С-13/2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-105, опубликован 13 марта 2009 года в районной газете «Целинное знамя»), «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» от 7 апреля 2009 года № 4С-14/6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-106, опубликован 17 апреля 2009 года в районной газете «Целинное знамя»), «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» от 24 апреля 2009 года № 4С-15/2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-108, опубликован 15 мая 2009 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнения:

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі № 4С-16/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде № 1-12-112 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-20-10 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағындағы 1 тармақшасына және (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылдың 24 шілдесінде № 3328 болып тіркелген) Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-97 болып тіркелген, "Целинное знамя" аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-105 болып тіркелген, "Целинное знамя" аудандық газетінде 2009 жылғы 13 наурыздағы болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 4С-13/2 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-106 болып тіркелген, "Целинное знамя" аудандық газетінде 2009 жылғы 17 сәуірдегі болып жарияланған) 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-14/6 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-108 болып тіркелген, "Целинное знамя" аудандық газетінде 2009 жылғы 15 мамырдағы болып жарияланған) 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 4С-15/2 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларымен, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 639 048» заменить на цифры «1 691 269,3»;
цифры «160 596» заменить на цифры «160 096»;
цифры «20 147» заменить на цифры «20 647»;
цифры «1 453 084» заменить на цифры «1 505 305,3»;
в подпункте 2:
цифры «1 662 466,3» заменить на цифры «1 714 687,6»;
2) в пункте 4:
цифры «354 998» заменить на цифры «402 656»;
в подпункте 1:
цифры «107 727» заменить на цифры «141 013»;
цифры «25 638» заменить на цифры «23 074»;
цифры «10 000» заменить на цифры «9 980»;
после строки «8 550 тысяч тенге - на создание социальных рабочих мест» дополнить строкой следующего содержания:
«35 870 тысяч тенге- на содержание вновь вводимых объектов образования»;
в подпункте 2:
цифры «247 271» заменить на цифры «261 643»;
цифры «65 262» заменить на цифры «79 634»;
3) в пункте 5:
цифры «289 431» заменить на цифры «293 994,3»;
в подпункте 1:
цифры «95 047» заменить на цифры «99 630,2»;
цифры «30 851» заменить на цифры «30 230,1»;
цифры «22 003» заменить на цифры «21 602,3»;
цифры «36 805» заменить на цифры «35 014,8»;
цифры «688» заменить на цифры «553»;
цифры «4 700» заменить на цифры «4 230»
после строки «4 230 тысяч тенге - на капитальный ремонт Валихановской средней школы села Валиханово Жаркаинского района» дополнить строкой следующего содержания:
«8 000 тысяч тенге - на ремонт котельной № 1 в г.Державинске»;
в подпункте 2:
цифры «194 384» заменить на цифры «194 364,1»;
цифры «183 000» заменить на цифры «182 980,1»;
4) в пункте 6:
цифры «3 700» заменить на цифры «1 800».
2. Приложение 1 к решению Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликован 9 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя») изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н.Рахимов
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаркаинского
района                                     А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата

1) 1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 639 048» сандары «1 691 269,3» сандарына ауыстырылсын;
«160 596» сандары «160 096» сандарына ауыстырылсын;
«20 147» сандары «20 647» сандарына ауыстырылсын;
«1 453 084» сандары «1 505 305,3» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«1 662 466,3» сандары «1 714 687,6»сандарына ауыстырылсын;
2) 4 тармақтың:
«354 998» сандары «402 656» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақшасындағы:
«107 727» сандары «141 013» сандарына ауыстырылсын;
«25 638» сандары «23 074» сандарына ауыстырылсын;
«10 000» сандары «9 980» сандарына ауыстырылсын;
«8 550 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындарын құруға» жолдарынан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«35 870 мың теңге - білім беру орындарының жаңадан енгізетіндерін ұстауға»;
2 тармақшасындағы:
«247 271» сандары «261 643» сандарына ауыстырылсын;
«65 262» сандары «79 634» сандарына ауыстырылсын;
3) 5 тармақтың:
«289 431» сандары «293 994,3» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақшасындағы:
«95 047» сандары «99 630,2» сандарына ауыстырылсын;
«30 851» сандары «30 230,1» сандарына ауыстырылсын;
«22 003» сандары «21 602,3» сандарына ауыстырылсын;
«36 805 сандары «35 014,8» сандарына ауыстырылсын;
«688» сандары «553» сандарына ауыстырылсын;
«4 700» сандары «4 230» сандарына ауыстырылсын
«4 230 мың теңге - Жарқайың ауданы Уәлиханов селосындағы Уәлиханов орта мектебінің күрделі жөндеуіне" жолдарынан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«8 000 мың теңге - Державинск қаласындағы № 1 қазандықтың жөндеуіне»;
2 тармақшасындағы:
«194 384» сандары «194 364,1» сандарына ауыстырылсын;
«183 000» сандары «182 980,1» сандарына ауыстырылсын;
4) 6 тармақтың:
«3 700» сандары «1 800» сандарына ауыстырылсын.
2. (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-97 болып тіркелген, "Целинное знамя" аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы болып жарияланған), Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне берілген 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Рахымов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
Жарқайың ауданының
"Қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Ахметова
"Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Қоржымбаева
Жарқайың аудандық мәслихатының

1 100
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
280
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
110
08
Государственная пошлина, взимаемая  за регистрацию места жительства
140
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
15
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского , служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
11
2
Неналоговые поступления
5 221
01
Доходы от государственной собственности
121
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
121
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
121
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
5 100
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
5 100
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
5 100
3
Поступления от продажи основного капитала
20 647
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
500
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
500
03
Поступления от продажи гражданам квартир
500
03
Продажа земли и нематериальных активов
20 147
1
Продажа земли
20 147
01
Поступления от продажи земельных участков
20 147
4
Поступления трансфертов
1 505 305,3
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 505 305,3
2
Трансферты из областного  бюджета
1 505 305,3
01
Целевые текущие трансферты

1 100
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
280
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
110
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
140
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
15
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
2
Салықтық емес түсiмдер
5 221
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
121
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
5 100
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
20 647
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
500
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
500
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
500
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
20 147
1
Жерді сату
20 147
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
20 147
4
Ресми трансферттерден түсетін түсімдер
1 505 305,3
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1 505 305,3
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1 505 305,3
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер