О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2009 года № 4С-18/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 15 декабря 2009 года № 1-12-117. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-20-10
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликовано 9 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 699 735,2» заменить на цифры «1 699 698,2»;
цифры «1 513 771,2» заменить на цифры «1 513 734,2»;
в подпункте 2:
цифры «1 723 153,5» заменить на цифры «1 723 116,5»;
в пункте 4:
цифры «410 894,9» заменить на цифры «410 857,9»;
в подпункте 1:
цифры «140 210,9» заменить на цифры «140 173,9»;
цифры «3 031» заменить на цифры «2 994»;
в пункте 5:
в подпункте 1:
в строке «227 тысяч тенге – на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу» после слова «учебу» дополнить словами «в колледжах»;
2. Приложение 1 к решению Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликовано 9 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя») изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Демьянов
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 4С-18/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 желтоқсанда № 1-12-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-20-10 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексі 106 бабының 2 тармағындағы 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 6 бабының 1 тармағындағы 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-97 тіркелген, 2009 жылдың 9 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 699 735,2» сандары «1 699 698,2» сандарына ауыстырылсын;
«1 513 771,2» сандары «1 513 734,2» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«1 723 153,5» сандары «1 723 116,5» сандарына ауыстырылсын;
4 тармақтың:
«410 894,9» сандары «410 857,9» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақшасындағы:
«140 210,9» сандары «140 173,9» сандарына ауыстырылсын;
«3  031» сандары «2  994» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
"227 мың теңге - Аз қамсызданатын отбасындағы студенттердің оқуына төлеуге әлеуметтік көмек көрсетуге" жолындағы "оқуына" деген сөздің алды "колледждердегі" деген сөзбен толықтырылсын;
2. Жарқайың аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-97 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Демьянов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Ахметова
Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Қоржымбаева
Жарқайың аудандық мәслихатының

1 200
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
81
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 798
1
Государственная пошлина
1 798
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 100
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
410
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
60
08
Государственная пошлина, взимаемая  за регистрацию места жительства
196
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
15
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского , служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
11
2
Неналоговые поступления
5 221
01
Доходы от государственной  собственности
121
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
121
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
121
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
5 100
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
5 100
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
5 100
3
Поступления от продажи основного капитала

1 200
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
81
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1 798
1
Мемлекеттік баж
1 798
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 100
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
410
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
60
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
196
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
15
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
2
Салықтық емес түсiмдер
5 221
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
121
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекет  меншігіндегі мүлікті жалға беруден  түсетін кірістер
121
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
5 100
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер