О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 30 мая 2008 года № 195 "Об утверждении перечня объектов, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Актюбинской области от 18 ноября 2009 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 декабря 2009 года № 3301. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 1 августа 2011 года № 242
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 01.08.2011 № 242.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области «Об утверждении перечня объектов, подлежащих приватизации» от 30 мая 2008 года № 195 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3256, опубликованное в газетах «Актобе», «Актюбинский вестник» 15 июля 2008 года № 83-83 (18.737-19.084) с учетом изменений и дополнений, внесенных постановлением акимата области от 30 марта 2009 года № 102 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 30 мая 2008 года № 195 «Об утверждении перечня объектов, подлежащих приватизации» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3287, опубликованное в газетах «Актобе», «Актюбинской вестник» 8 мая 2009 года № 56-57 (18.871-18.872), № 57-58 (19.119-19.120) следующие изменения и дополнения:
в пункте 2 и далее по тексту слова «Департамент финансов Актюбинской области» заменить словами «Управление финансов Актюбинской области»;
в пункте 3 слова «М.Серикбаев» заменить словами «А.Дубовенко»;
в приложении к постановлению «Об утверждении перечня объектов, подлежащих приватизации»:
дополнить строками:
по городу Актобе 26-16 - 26-22;
по Мартукскому району 63-1;
по Шалкарскому району 84-1;
исключить:
строку 43 - Здание бани село Ебейти, Байганинский район;
строку 44 - Здание бывшего туберкулезного диспансера, село Карауылкелды Байганинский район;
строку 57 - Здание цементного склада село Вознесеновка Мартукский район;
строку 58 - Склад строительных материалов село Вознесеновка Мартукский район;
строку 62 - Земельный участок под строительство дома село Вознесеновка Мартукский район;
строку 63 - Здание пилорамы село Вознесеновка Мартукский район;
строку 66 - Здание туберкулезной больницы, село Уил Уилский район.

"Жекешелендіруге ұсынылып отырған объектілердің тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 195 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 18 қарашадағы № 340 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 7 желтоқсанда № 3301 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 1 тамыздағы № 242 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2011.08.01 № 242 Қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27 бабының 2 тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28 бабының 3 тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жекешелендіруге ұсынылып отырған объектілердің тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 195 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 3256 тіркелген және «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінің 2008 жылғы 15 шілдедегі № 83-83 (18.737-19.084) санында жарияланған), «Жекешелендіруге ұсынылып отырған объектілердің тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 195 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 3287 тіркелген және «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 56-57 (18.871-18.872), № 57-58 (19.119-19.120) санында жарияланған) облыс әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 102 қаулысымен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының 2 тармағында және одан әрі мәтін бойынша «Ақтөбе облыстық қаржы департаменті» деген сөздер «Ақтөбе облысының қаржы басқармасы» деген сөздермен ауыстырылсын;
қаулының 3 тармағында «М.Серікбаев» деген сөз «А.Дубовенко» деген сөзбен ауыстырылсын;
«Жекешелендіруге ұсынылып отырған объектілердің тізбесін бекіту туралы» каулының косымшасында:
Ақтөбе қаласы бойынша 26-16 - 26-22;
Мәртөк ауданы бойынша 63-1;
Шалқар ауданы бойынша 84-1 жолдарымен толықтырылсын;
Байғанин ауданы Ебейті селосындағы монша ғимараты деген 43- жол;
Байғанин ауданы Қарауылкелді селосындағы бұрынғы туберкулез диспансерінің ғимараты деген 44- жол;
Мәртөк ауданы Вознесеновка селосындағы цемент қоймасы ғимараты деген 57- жол;
Мәртөк ауданы Вознесеновка селосындағы құрылыс материалдары қоймасы деген 58- жол;
Мәртөк ауданы Вознесеновка селосындағы үй құрылысына арналған жер учаскесі деген 62- жол;
Пилорам ғимараты Вознесеновка селосындағы Мәртөк ауданы деген 63- жол;
Ойыл ауданы Ойыл селосындағы ауруханасының ғимараты деген 66- жол алынып тасталсын.

2. ГУ «Управление финансов Актюбинской области» (Енсегенулы С.) внести соответствующие изменения в реестр объектов коммунальной государственной собственности.
3. Постановление акимата Актюбинской области от 13.102009 года № 294 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 30 мая 2008 года № 195 «Об утверждении перечня, объектов подлежащих приватизации» отменить.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области                              Е. Сагиндиков
Приложение
к постановлению акимата области
от 18 ноября 2009 года № 340
г.Актобе
26-16
Автомобиль «ВАЗ-21213»,
1996 года выпуска, г/н D 965 BW.
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 132 от 24.03.2009 г.
Состояние удовлетворительное
26-17
Автомобиль «ВАЗ-21063»,
1991 года выпуска, г/н D 914 BW.
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 132 от 24.03.2009 г.
Состояние удовлетворительное
26-18
Автомобиль «УАЗ-31514»,
1995 года выпуска, D 945 BW.
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 132 от 24.03.2009 г.
Состояние удовлетворительное
26-19
Автомобиль «ГАЗ-66»,
1989 года выпуска, D 960 BW.
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 132 от 24.03.2009 г.
Состояние удовлетворительное
26-20
Автомобиль «ГАЗ-3110»,
1999 года выпуска, D 902 BW.
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 132 от 24.03.2009 г.
Состояние удовлетворительное
26-21
Автомобиль «ЗИЛ 131 н»,
1988 года выпуска, D 979 BW.
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 132 от 24.03.2009 г.
Состояние удовлетворительное
26-22
Подсобное хозяйство
г.Актобе
Выявлен в процессе инвентаризации
Состояние неудовлетворительное
Мартукский район
63-1
Свинокомплекс
с/о Байнассай
Выявлен в процессе инвентаризации
Состояние неудовлетворительноен
Шалкарский район
84-1
2 складских здания
с/о Шетыргыз
Письмо акима Шалкарского района № 373 от 02.04.2009 г.
Состояние неудовлетворительноен

2. «Ақтөбе облысының қаржы басқармасы» ММ (С.Еңсегенұлы) мемлекеттік коммуналдық меншік объектілерінің тізіліміне тиісті өзгерістер енгізсін.
3. «Жекешелендіруге ұсынылып отырған объектілердің тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 195 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 қазандағы № 294 қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан соң он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               Е. Сағындықов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2009 жылғы 18 қарашадағы № 340
қаулысына қосымша
Ақтөбе қаласы
26-16
1996 жылы шығарылған, м/н D 965 BW, «ВАЗ-21213» автокөлігі.
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 24.03.2009 ж. № 132 хаты
жағдайы қанағаттанарлық
26-17
1991 жылы шығарылған, м/н D 914 BW «ВАЗ-21063» автокөлігі.
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 24.03.2009 ж. № 132 хаты
жағдайы қанағаттанарлық
26-18
1995 жылы шығарылған, м/н D 945 BW «УАЗ-31514» автокөлігі.
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 24.03.2009 ж. № 132 хаты
жағдайы қанағаттанарлық
26-19
1989 жылы шығарылған м/н D 960 BW «ГАЗ-66» автокөлігі.
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 24.03.2009 ж. № 132 хаты
жағдайы қанағаттанарлық
26-20
1999 жылы шығарылған, м/н D 902 BW «ГАЗ-3110» автокөлігі.
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 24.03.2009ж. № 132 хаты
жағдайы қанағаттанарлық
26-21
1988 жылы шығарылған, м/н D 979 BW «ЗИЛ 131 н» автокөлігі.
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 24.03.2009 ж. № 132 хаты
жағдайы қанағаттанарлық
26-22
Қосалқы шаруашылық
Ақтөбе қ.
Түгендеу жүргізу барысында
жағдайы қанағаттанарлықсыз
Мәртөк ауданы
63-1
Шошқа кешені
Байнасай с/о
Түгендеу жүргізу барысында
жағдайы қанағаттанарлықсыз
Шалқар ауданы
84-1
2 қойма ғимараты
Шетырғыз с/о
Шалқар ауданы әкімінің 02.04.2009 ж. № 373 хаты
жағдайы қанағаттанарлықсыз