Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 27 июля 2009 года № 1823. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 07 августа 2009 года за № 3-1-115. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 12 октября 2013 года № 2825
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 12.10.2013 № 2825 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1314 пункта 1 статьи 31 и   статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения города Актобе, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультационной комиссии;
2) женщины старше 50 лет;
3) мужчины старше 55 лет;
4) молодежь до 25 лет включительно;
5) лица, не работающие длительное время (более одного года);
6) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
7) женщины, имеющие детей в возрасте до 5 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Калдыгулову С.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города                               А.Мухамбетов

Ақтөбе қаласы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 27 шілдедегі № 1823 қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2009 жылдың 07 тамызда № 3-1-115 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2013 жылғы 12 қазандағы № 2825 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 12.10.2013 № 2825 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 1314 тармақшаларына және 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек рыногындағы жағдай мен бюджеттік қаражатына қарай, Ақтөбе қаласы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының келесі қосымша тізбесі белгіленсін:
1) дәрігерлік-консультациялық комиссиясының анықтамалары бойынша жұмыста шектеу қойылатын тұлғалар;
2) 50 жастан асқан әйелдер;
3) 55 жастан асқан ерлер;
4) 25 жасқа дейінгі жастар;
5) ұзақ уақыт бойы жұмыс жасамаған тұлғалар (бір жылдан астам);
6) жанұясында бір де бір адам жұмыс жасамайтын тұлғалар;
7) 5 жасқа дейінгі балалары бар әйелдер.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.М.Қалдығұловаға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкімі                              А. Мұхамбетов