о внесении изменений и дополнений в решения районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 1 февраля 2009 года N 94. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 23 февраля 2009 года за N 3-9-94. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 10 февраля 2010 года N 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16.02.2010 N 176.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпункта 5 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, решением очередной тринадцатой сессии областного маслихата от 06 февраля 2009 года N 153 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год", зарегистрированное в управлении юстиции Мугалжарского района от 05 января 2009 года N 3-9-86, опубликованное в газете "Мугалжар" 21 января 2009 N 3 и 28 января 2009 года N 4 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы "5 012 941" заменить цифрами "5 002 096";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "394 014" заменить цифрами "383 169";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 012 941" заменить цифрами "5 884 904,4";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
сальдо по операциям
с финансовыми активами 24 000 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 24 000 тысяч тенге;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
дефицит бюджета - 906 808,4 тысяч тенге;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
финансирование дефицита бюджета 906 808,4 тысяч тенге.
2) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры "11 100" заменить цифрами "11 082";
в части абзаца 4:
цифры "25 440" заменить цифрами "25 428";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на обеспечение подвоза учащихся к школам районов -19 185 тысяч тенге;
3) в пункте 10:
иключить абзац 3:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 30 000 тысяч тенге"
4) в пункте 12:
цифры "3 800" заменить цифрами "15090";

2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 ақпандағы N 94 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 23 ақпанда N 3-9-94 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 ақпандағы N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010.02.16 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4, 5 тармақшасына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 6 ақпандағы кезекті он үшінші сессиясының N 153 шешіміне сәйкес аудандық
мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың Мұғалжар әділет басқармасында 2009
жылғы 5 қаңтарда N 3-9-86 санымен тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтарда
N 3 және 28 қаңтарда N 4 "Мұғалжар" газеттерінде жарияланған 2008
жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы"
N 79 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"5 012 941" деген цифрлар "5 002 096" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "394 014" деген цифрлар "383 169" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "5 012 941" деген цифрлар "5 884 904,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
қаржы активтерімен жасалынатын
операциялар бойынша сальдо 24 000 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 24 000 мың теңге;
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы - 906 808,4 мың теңге;
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру 906 808,4 мың теңге.
2) 8 тармақтағы
3 абзацтың бөлігінде:
"11 100" деген цифрлар "11 082" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
"25 440" деген цифрлар "25 428" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
аудан мектептеріне оқушыларды жеткізуді қамтамасыз етуге – 19 185 мың теңге;
3) 10 тармақтағы
3 абзацтың бөлігінде:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға 30 000 мың теңгесі алынып тасталсын"
4) 12 тармақтағы
"3 800" деген цифрлар "15 090" деген цифрлармен ауыстырылсын;

5) Учесть, что в районном бюджете на 2009 год на основании областного постановления от 28 января 2009 года N 20 предусмотрены средства за счет средств свободного остатка, образовавшегося на начало года для оснащения оборудования кабинетов физики, химии и биологии 7500,0 тыс тенге.
6) приложение 1, 2 и 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1, 2 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Мугалжарского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной      Секретарь
тринадцатой сессии             районного маслихата
районного маслихата
Д.М.Мурзатаев                  С.С.Салыкбаев
Приложение N 1
к решению районного маслихата
от 9 февраля 2009 года N 94
Районный бюджет на 2009 год
Категория
Группа
Подгруппа
Наименование доходов
Сумма (тыс. тенге)

5) 2009 жылғы аудан бюджетіне Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 20 қаулысына сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферт есебінен физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығмен жарақтандыруға бөлінген 7500 мың теңге ескерілсін.
6) көрсетілген шешімдегі N 1, N 2 және N 4 қосымшалары осы шешімдегі N 1, N 2 және N 4 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Мұғалжар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1
қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың            Аудандық мәслихаттың
кезектентыс он үшінші              хатшысы
сессиясының төрағасы
Д.М.Мұрзатаев                   С.С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 9 ақпандағы
N 94 шешіміне
N 1 ҚОСЫМША
2009 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
Сомасы
(мың теңге)