О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год"
Решение ХVI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24 апреля 2009 года N 140. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 30 апреля 2009 года N 8-5-68. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-60, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 декабря 2008 года N 53), в которое внесены изменения и дополнения решением XIV сессии Каражалского городского Маслихата от 27 февраля 2009 года N 122 "О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номеров 8-5-66, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 28 марта 2009 года N 12), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "916 953" заменить цифрами "1 121 718";
цифры "344 143" заменить цифрами "362 797";
цифры "570 207" заменить цифрами "756 318";
в подпункте 2):
цифры "911 762" заменить цифрами "1 116 527";
2) дополнить пункт 1:
подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 215923 тысяч тенге на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
210073 тысяч тенге - на обеспечение занятости населения;

Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХVІ сессиясының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 140 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 8-5-68 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-60, 2008 жылы 30 желтоқсанда N 53 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілген Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы XIV сессиясының N 122 "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-66, 2009 жылы 28 наурыздағы N 12 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"916 953" саны "1 121 718" санымен ауыстырылсын;
"344 143" саны "362 797" санымен ауыстырылсын;
"570 207" саны "756 318" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"911 762" саны "1 116 527" санымен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтағы:
2-1) тармақшасымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2-1) 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 215923 мың теңге сомасында, оның ішінде:
210 073 мың теңге - халықтың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз етуге;

5 850 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.";
3) приложения N 145 к указанному решению XII сессии городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению N 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2009 года.
Председатель XVІ сессии,
секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов
Приложение N 1
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 24 апреля 2009 года N 140
Городской бюджет города Каражал на 2009 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

5 850 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
3) Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" көрсетілген шешімнің N 145 қосымшаcы осы шешімнің N 123 қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
XVІ сессия төрағасы,
қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 140 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

020
Ремонт и содержание автомобильных дорого населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
27000
Приложение N 3
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 24 апреля 2009 года N 140
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима пос. Шалгинск
Программа
сумма
(тыс. тенге)
Наименование
Всего расходов по поселку
2446
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
27000
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 140 шешіміне
3-қосымша
Шалғы кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік
бағдарламаларының шығындары
Бағдарлама
Сомасы (мың теңге)
Атауы
Кенттің барлық шығындары
2446
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету