О мерах по организации социальных рабочих мест
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 15 мая 2009 года N 126. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 17 июня 2009 года N 8-5-72. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 07 июля 2010 года N 115
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 07.07.2010 N 115.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О занятости населения" от 23 января 2001 года и Постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года N 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию", в целях оказания социальной поддержки безработных граждан, относящихся к целевым социальным группам, акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить на 2009 год прилагаемый перечень организаций создающих социальные рабочие места для лиц, входящих в целевые социальные группы по городу Каражал (согласно приложения).
2. Отделу занятости и социальных программ (Гармашовой Н.) проводить работу по приему и направлению на работу безработных граждан из целевых социальных групп, изъявивших желание работать на социальных рабочих местах, заключению договора с работодателями по организации социальных рабочих мест для безработных граждан.

Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі іс-шаралар туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 126 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 маусымда N 8-5-72 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 7 шілдедегі N 115 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010.07.07 N 115 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңарту мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 қаулысына сәйкес, әлеуметтік мақсатты топтарға жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтiк қолдау көрсету мақсатында Қаражал қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қаражал қаласы бойынша тұрғындардың әлеуметтік мақсатты топтарына енетiн тұлғаларды 2009 жылы әлеуметтiк жұмыс орындарына қабылдайтын кәсiпорындардың тiзiмi бекiтiлсiн (қосымшаға сәйкес).
2. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Н. Гармашова) әлеуметтік жұмыс орындарында жұмыс істеуге ықыласты, әлеуметтік мақсатты топтардағы жұмыссыз азаматтарды жұмысқа қабылдау және жіберу, осы санаттағы азаматтарды жұмысқа орналастыру жөнінде жұмыс берушілермен шарт жасасу және әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырудың тиімділігін, жасалған шарттардың орындалуын бақылау жөніндегі жұмыстарды жүргізсін.

3. Размер оплаты труда безработным из целевых социальных групп, в том числе высвобожденных работников, выпускников и оралманов трудоспособного возраста, направленных на социальные рабочие места в 2009 году, производится работодателем ежемесячно в соответствии с условиями трудового договора, за фактически выполненный объем работ и будет составлять 30 000 тенге, из них 15 000 тенге за счет средств, выделенных из республиканского бюджета в рамках реализации Дорожной карты, 15 000 тенге за счет средств работодателя.

3. 2009 жылы әлеуметтік жұмыс орындарына жолданған әлеуметтік мақсатты топтағы жұмысшыларға,сонымен қатар қысқартылған жұмысшыларға, еңбекке жарамды жастағы түлектер мен оралмандарға төленетін еңбекақы мөлшерін жұмыс берушілер ай сайын еңбек шартына сәйкес нақты орындалған жұмыс көлемі үшін жүргізеді, және ол 30 000 теңгені құрайды, оның ішінде 15000 теңге Жол картасын іске асыру бағдарламасы шеңберінде Республикалық бюджеттен бөлінген қаржының есебінен, 15000 теңге жұмыс берушілердің қаражаты есебінен.

4. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал N 216 от 15 июля 2008 года "О мерах по организации социальных рабочих мест" (регистрационный номер 8-5-57 от 25 августа 2008 года, опубликованный в газете "Қазыналы өңір" от 6 сентября 2008 года за N 36).
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Оспанову З.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Г. Мукашев
Утверждено
постановлением акимата города Каражал

4. Қаражал қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N 216 "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі іс-шаралар туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қаражал қаласы Әділет басқармасында 2008 жылы 25 тамызда тіркелген тіркеу нөмірі 8-5-57, 2008 жылғы 6 қыркүйектегі "Қазыналы өңір" газетінің N 36 жарияланған).
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары З. Оспановаға жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмi                                 Ғ. Мұқашев