О внесении изменений в решение ХХХІІІ сессии городского маслихата от 28 июля 2006 года N 359 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение XIX сессии Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 24 июля 2009 года N 232. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 29 июля 2009 года N 8-6-86. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14 мая 2010 года N 336
Сноска. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.05.2010 N 336.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХІІІ сессии городского маслихата от 28 июля 2006 года N 359 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев 4 августа 2006 года за N 8-6-30 и официально опубликовано в N 91 (1346) газеты "Шарайна" 9 августа 2006 года) следующие изменения:
1) в заголовке решения слова "Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "Правила предоставления малообеспеченным гражданам жилищного пособия на содержание жилья, включая капитальный ремонт жилого дома, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских и сельских сетей телекоммуникаций";

"Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 шілдедегі ХХХІІІ сессиясының N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 232 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 шілдеде N 8-6-86 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 мамырдағы N 336 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010.05.14 N 336 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 4 қыркүйектегі Заңына және "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 28 шілдедегі ХХХІІІ сессиясының N 359 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2006 жылдың 4 тамызында 8-6-30 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2006 жылғы 9 тамыздағы 91 (1346) нөмірінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің атауындағы "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасын" деген сөздер "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізуге, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақысын және қалалық және селолық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру қағидасын" деген сөздермен ауыстырылсын;

2) в преамбуле решения слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон" заменить словами "постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";
3) в Правилах, утвержденных указанным решением:
в пункте 2 главы 1:
слова "к совокупному доходу семьи в размере 11 %" заменить словами "к совокупному доходу семьи в размере 10 %".
Сноска. Решение ХХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 28.07.2006 N 359 в РЦПИ не поступало.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).
Председатель сессии                        С. Имамбай
Секретарь городского маслихата             М. Ковтун
Согласовано:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ г. Сатпаев"          Т. Капарова
24 июля 2009 года

2) шешімнің кіріспесіндегі "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 949 қаулысына" деген сөздер "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі қаулысына" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешіммен бекітілген Қағидада:
1-тараудағы 2-тармақтағы "шығындар шегіндегі үлесі 11%" деген сөздер "шығындар шегіндегі үлесі 10%" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы).
Сессия төрағасы                            С. Имамбай
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Ковтун
Келісілді:
"Сәтбаев қалалық еңбекпен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т. Қапарова
2009 жылғы 24 шілде