О внесении изменений в решение 10 сессии Саранского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 198 "Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного суммарного налога на отдельные виды деятельности на 2009 год"
Решение 13 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 26 февраля 2009 года N 227. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 08 апреля 2009 года N 8-7-82. Утратило силу - решением 21 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 371

Саран қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға жекеленген қызмет түрлеріне белгіленген жиынтық салық бағаларының мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы" № 198 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының мәслихатының 13 сессиясының 2009 жылғы 26 ақпандағы N 227 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласы Әділет басқармасында 2009 жылы 08 сәуірде N 8-7-82 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 21 сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 371 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением 21 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 371.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 21 сессиясының 2009.12.22 N 371 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)", Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)", Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Внести в решение 10 сессии Саранского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 198 "Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного суммарного налога на отдельные виды деятельности на 2009 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 8-7-76, опубликовано в газете "Ваша газета" N 4 от 24 января 2009 года), следующие изменения:

1. Саран қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға жекеленген қызмет түрлеріне белгіленген жиынтық салық бағаларының мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы" N 198 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 8–7–76 нөмірмен тіркелген, "Ваша газета" газетінде 2009 жылы 24 қаңтарда № 4 жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:

1) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению;
2) приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его официального опубликования.
Председатель сессии                        Т. Глотова
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 13 сессии
Саранского городского маслихата
от 26 февраля 2009 года N 227
Стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)*
N
Виды предпринимательской деятельности
Стоимость в процентах от месячного расчетного показателя
1.
Реализация бахчевых культур
13
2.
Реализация газет и журналов
9
3.
Реализация живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
12
4.
Реализация продуктов, произведенных в личном подсобном хозяйстве, садоводства, огородничества и дачных участков, кормов для животных и птиц, веников, метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы.
6
5.
Реализация семян, а также посадочного материала.
12
6.
Услуги владельцев личных тракторов и другой сельскохозяйственной техники по обработке земельных участков
24
*Размеры стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях) установленные на единицу объекта налогообложения в день.
Приложение 2
к решению 13 сессии
Саранского городского маслихата
от 26 февраля 2009 года N 227
Размеры ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения на отдельные виды деятельности*
N
Наименование объекта налогообложения
Размер базовой ставки фиксированного суммарного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без денежного выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
6
2.
Игровой автомат без денежного выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
9
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры.
2
4.
Игровая дорожка
44
5.
Бильярдный стол
7
*Размеры ставок фиксированного суммарного налога установленные на единицу объекта налогообложения в месяц.

1) осы шешімнің 1 қосымшасы жаңа мазмұнда, аталған шешімнің 1 қосымшасына сәйкес берілсін;
2) осы шешімнің 3 қосымшасы жаңа мазмұнда, аталған шешімнің 2 қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркеуден өткеннен соң, ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Глотова
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2009 жылғы 26 ақпандағы
13 сессиясының N 227 шешіміне
1 қосымша
Ауық-ауық сипатта қызмет жасайтын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны (тұрақты жайлардағы қызметтен басқа)*
N
Кәсіпкерлік қызмет түрлері
Айлық есептік көрсеткіштен пайыздық құны
1.
Бақша өнімдерін сату
13
2.
Газеттер мен журналдарды сату
9
3.
Үй маңында, саяжайларда өсірілген гүлдерді сату
12
4.
Қосалқы ауыл шаруашылық, бау-бақша, саяжайда өндірілген өнімдерді, жануарлар мен құстарға жемдерді, сыпырғыштарды, орман жидектерін, саңырауқұлақ, балықтар, бал сату.
6
5.
Тұқымдарды, сондай ақ көшет материалдарын сату
12
6.
Жер учаскелерін өңдеу бойынша жеке тракторлары және басқа ауыл шаруашылық техникасы бар адамдардың қызметі
24
*Ауық-ауық сипатта қызмет жасайтын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының (тұрақты жайлардағы қызметтен басқа) жиынтық салық бағаларының бірдей мөлшері салық салу обьектісіне бір күнге белгіленген.
Саран қалалық мәслихатының
2009 жылғы 26 ақпандағы
13 сессиясының N 227 шешіміне
2 қосымша
Жеке қызмет түрлеріне салық салу обьектісінің бірлігінен тіркелген жиынтық салығы ставкаларының мөлшері*
N
Салық салынатын обьектінің атауы
Салық салу обьектісінен тіркелген салық ставкасының бірыңғай мөлшері (айлық есептік көрсеткіштерімен)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ақшалай ұтысы жоқ ойын автоматы
6
2.
Көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ақшалай ұтысы жоқ ойын автоматы
9
3.
Ойынға арналған жеке компьютер
2
4.
Ойын жолдары
44
5.
Бильярд үстелі
7
*Тіркелген жиынтық салығы ставкаларының бірыңғай мөлшері бір жылға салық салу бірлігіне белгіленген.