О городском бюджете на 2010-2012 годы
Решение 21 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 356. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 30 декабря 2009 года N 8-7-98. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года N 2-27/63)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 11.05.2011 № 2-27/63).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2010 – 2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 1975461 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 626141 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7011 тысяч тенге;
доходы от операций с капиталом – 51701 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1290608 тысяч тенге;
2) затраты – 1987530 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 54450 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 54450 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 66519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66519 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66519 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25.02.2010 N 388 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.04.2010 N 419 (вводится в действие с 01.01.2010); от 01.07.2010 N 431 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 465 (вводится в действие с 01.01.2010); от 02.11.2010 N 497 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Установить на 2010 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 5 %;
2) по социальному налогу – 5 %.

2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 21 сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 356 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 желтоқсанда N 8-7-98 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 2-27/63 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2011.05.11 N 2-27/63 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1975461 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 626141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7011 мың теңге;
капиталдармен операциялардан түсімдер - 51701 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1290608 мың теңге;
2) шығындар – 1987530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 54450 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 54450 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) 66519 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 66519 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 66519 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 2010.02.25 N 388 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.04.16 N 419 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.07.01 N 431 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 465 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.02 N 497 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативі келесі көлемдерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 5 %;
2) әлеуметтік салық бойынша - 5 %.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 465 (вводится в действие с 01.01.2010).
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2010 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, на подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 2010.09.14 N 465 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2010 жылға арналған қалалық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2010 жылға арналған қалалық бюджетті атқару үдерісінде жергілікті секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить бюджет поселка Актас, согласно приложению 6 к настоящему решению.
6. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2010 год в размере 10714 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        К. Сатова
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 21 сессии
Саранского городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 356
Городской бюджет на 2010 год

5. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес Ақтас кентінің бюджеті бекітілсін.
6. Саран қаласының 2010 жылға арналған резерві 10714 мың теңге көлемінде бекітілсін.
7. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            К. Сатова
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
N 356 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған Қалалық бюджет

26949
005
Государственная адресная социальная помощь
3004
006
Жилищная помощь
20565
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24721
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1040
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21538
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3094
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9454
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
66
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
19278
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10302
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10302
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20947
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20947
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20563
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
384
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
277667
1
Жилищное хозяйство
131766
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

26949
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3004
006
Тұрғын үй көмегі
20565
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24721
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1040
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21538
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3094
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9454
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
66
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
19278
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10302
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10302
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20947
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20947
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20563
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
384
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
277667
1
Тұрғын үй шаруашылығы
131766
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі