Об установлении стоимости разовых талонов и размеров ставок на отдельные виды налогов на 2010 год
Решение 18 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2009 года N 18/217. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 30 декабря 2009 года N 8-9-74. Утратило силу - решением 31 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 31/360
Сноска. Утратило силу - решением 31 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 31/360.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Законов Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на рынках Абайского района на 2010 год, согласно приложения 1.
2. Установить стоимость разового талона на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер на 2010 год, согласно приложения 2.
3. Установить размеры ставок фиксированного налога с единицы объектов налогообложения расположенных в Абайском районе на 2010 год, согласно приложения 3.
4. Считать утратившими силу ранее принятое решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 10/119 "Об установлении стоимости разовых талонов и размеров ставок на отдельные виды налогов на 2009 год", государственный регистрационный номер 8-9-51 от 12 января 2009 года, опубликованное в районной газете "Абай-Ақиқат" N 5 (3750) от 23 января 2009 года.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
Абайского районного маслихата              Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель налогового
управления по Абайскому району             Б. Ахметов
21.12.2009
Приложение 1
к решению 18 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 21 декабря 2009 года N 18/217
Стоимость разовых талонов на рынках Абайского района на 2010 год
N п/п
Наименование рынка
Специализация
Вид торгового места
Площадь торгового места кв.м.

2010 жылға арналған бір жолдық талондардың және салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалар мөлшерінің құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 18 сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 18/217 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 8-9-74 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 31 сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 31/360 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 31 сессиясының 2010.12.23 N 31/360 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексіне, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 жылға арналған Абай ауданының базарларындағы бір жолдық талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Эпизодтық сипаттағы 2010 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Абай ауданында орналасқан бір салық салу объектісіне тіркелген салық ставкаларының 2010 жылға арналған мөлшерлері 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. 2009 жылғы 12 қаңтардағы мемлекеттік тіркеу нөмірі 8-9-51, 2009 жылғы 23 қаңтардағы "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің N 5 (3750) санында жарияланған, 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған бір жолдық талондардың және салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалар мөлшерінің құның белгілеу туралы" Абай аудандық мәслихатының бұрын қабылданған N 10/119 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбе күн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы Абай
аудандық мәслихатының хатшысы              Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы төрағасы             Б. Ахметов
2009.12.21
Абай аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
18 кезекті сессиясының
N 18/217 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған Абай ауданының базарларындағы бір жолдық талондардың құны
р/с
Базар атауы
Мамандандыру
Сауда орнының түрі
Сауда орнының ауданы, шаршы метр