Об утверждении размеров базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, стоимостей разового талона на рынках по Каркаралинскому району на 2010 год
Решение XIX сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/195. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 15 января 2010 года N 8-13-73. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30

Қарқаралы ауданы бойынша 2010 жылға салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері, аудан базарларында бір жолғы талонның бағаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының XIX сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/195 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қаңтарда N 8-13-73 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен

Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
На основании Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 12 июня 2001 года, Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі), 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі), 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Утвердить размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, стоимости разового талона на рынках по Каркаралинскому району на 2010 год согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Т. Даутов
Секретарь
районного маслихата                        О. Жукубаев
Согласовано:
Начальник Налогового управления
по Каркаралинскому району                  К. Отебаев
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата N 19/195
от 22 декабря 2009 года
Размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога за 2010 год (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
10
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
15
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4.
Игровая дорожка
75
5.
Карт
10
6.
Бильярдный стол
23
Приложение 2
к решению Каркаралинского
районного маслихата N 19/195
от 22 декабря 2009 года
Стоимости разового талона на рынках по Каркаралинскому району
Виды деятельности по разовым талонам
Стоимость разового талона на 1 день
в тенге за 2010 год

1. Қарқаралы ауданы бойынша 2010 жылға салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері, аудан базарларында бір жолғы талонның бағасы 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Даутов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    О. Жүкібаев
Келісілді:
Қарқаралы ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                Қ. Өтебаев
Қарқаралы ауданының мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
N 19/195 шешіміне
1 қосымша
Айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері
Салық салу объектісінің атауы
2010 жылға салынатын тіркелген салықтың базалық ставкасының мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтысы жоқ ойын автоматы
10
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған, ұтысы жоқ ойын автоматы
15
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын жеке компьютер
4
4.
Ойын жолы
75
5.
Карт
10
6.
Бильярд үстелі
23
Қарқаралы ауданының мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
N 19/195 шешіміне
2 қосымша
Аудан базарларында бір жолғы талонның бағалары
Бір жолғы талон негізіндегі кәсіпкерлік әрекеттің түрлері
Бір жолғы талонның 1 күнгі бағасы
теңгемен 2010 жылға