О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 19 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 03 сентября 2009 года N 211. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 10 сентября 2009 года N 8-14-101. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года N 40
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 40.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-87, опубликовано в газете "Нура" от 30 декабря 2008 года N 52 (5083), в которое внесены изменения решением 14 сессии Нуринского районного маслихата от 31 марта 2009 года N 172 "О внесении изменений в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-93, опубликовано в газете "Нура" от 18 апреля 2009 года N 16 (5098), решением 15 сессии Нуринского районного маслихата от 24 апреля 2009 года N 181 "О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-96, опубликовано в газете "Нура" от 23 мая 2009 года N 21 (5103), решением 18 сессии Нуринского районного маслихата от 29 июля 2009 года N 207 "О внесении изменений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-100, опубликовано в газете "Нура" от 15 августа 2009 года N 33 (5116) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "2297002" заменить цифрами "2320136";
в подпункте 2:
цифры "2306615" заменить цифрами "2329749";

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 19 сессиясының 2009 жылғы 03 қыркүйектегі N 211 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте N 8-14-101 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 40 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-87 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5083) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы 14 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 172 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-93 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 18 сәуірдегі N 16 (5098) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі 15 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 181 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-96 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 23 мамырдағы N 21 (5103) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі 18 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 207 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-100 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 15 тамыздағы N 33 (5116) санында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшадағы:
"2297002" сандары "2320136" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
"2306615" сандары "2329749" сандарымен ауыстырылсын;

2) в пункте 6:
цифры "4456" заменить цифрами "4902";
3) в пункте 6-1:
цифры "111180" заменить цифрами "113880";
в абзаце 2:
цифры "10260" заменить цифрами "12960";
4) в пункте 11:
цифры "22000" заменить цифрами "21988";
5) Дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 20000 тыс. тенге, на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства Республики Казахстан на 2008-2010 годы.";
2. Приложения 1424 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии,
Секретарь районного Маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Нуринского района
М.С. Мухамеджанова
Приложение N 1
к решению 19 сессии районного маслихата
N 211 от 3 сентября 2009 года
Приложение N 1
к решению 12 сессии районного маслихата
N 148 от 24 декабря 2008 года
О районном бюджете на 2009 год
Категория
сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2) 6 тармақтағы:
"4456" сандары "4902" сандарымен ауыстырылсын;
3) 6-1 тармақтағы:
"111180" сандары "113880" сандарымен ауыстырылсын;
2 абзацтағы:
"10260" сандары "12960" сандарымен ауыстырылсын;
4) 11 тармақтағы:
"22000" сандары "21988" сандарымен ауыстырылсын;
5) 11-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын
"11-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға 20000 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
2. Жоғарыда көрсетілген шешімнің N 1, 4, 24 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы:              Е. Тұранов
Келісілді
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
М.С. Мухамеджанова
07 қыркүйек 2009 жыл
Нұра аудандық Мәслихаттың
2009 жылғы 3 қыркүйектегі
19 сессиясының N 211 шешіміне
1 қосымшасы
Нұра аудандық Мәслихаттың
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
12 сессиясының N 148 шешіміне
1 қосымшасы
2009 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сома (мың  теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2640
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2640

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2640
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
2640