О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 80/15 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 апреля 2009 года N 116/18. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 06 мая 2009 года N 8-4-142. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27 апреля 2011 года № 4-3/72)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27.04.2011 № 4-3/72).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XV сессии городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 80/15 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-127, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 16 января 2009 года N 2 (149) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1450186" заменить цифрами "1430801";
цифры "1366154" заменить цифрами "1346769";
в подпункте 2):
цифры "1450186" заменить цифрами "1430837";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 36";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "36";

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы XV сессиясының N 80/15 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 116/18 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 06 мамырда N 8-4-142 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 4-3/72 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.27 N 4-3/72 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы XV сессиясының N 80/15 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген N 8-4-127, 2009 жылғы 16 қаңтардағы "Приозерский вестник" газетінің N 2 (149) санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1450186" деген сандар "1430801" деген сандарға ауыстырылсын;
"1366154" деген сандар "1346769" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1450186" деген сандар "1430837" деген сандарға ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" деген сан "алу 36" деген сандарға ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"0" деген сан "36" деген сандарға ауыстырылсын;