Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности
Решение маслихата Костанайской области от 12 января 2009 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 февраля 2009 года № 3668. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 31 июля 2015 года № 422
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 31.07.2015 № 422 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Костанайской области от 09.10.2013 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Во исполнения пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в  сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств областного бюджета.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Костанайской области от 09.10.2013 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Н. Алашбаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       Г. Сагиев

Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 158 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 12 ақпанда № 3668 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 422 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 31.07.2015 № 422 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 09.10.2013 № 201 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағын орындау мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен қызметін осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 09.10.2013 № 201 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Н. Алашбаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Сағиев