О внесении дополнений в постановление акимата от 14 января 2009 года № 28 "Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 27 апреля 2009 года № 151. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 7 мая 2009 года № 9-3-109. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 24 сентября 2009 года № 330
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 24.09.2009 № 330 (порядок введения в действие см. п.4).
В соответствии со статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 14 января 2009 года № 28 "Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-3-99, опубликованный в еженедельной газете "Аркалык хабары" 30 января 2009 года в номере 4(233) следующие дополнения:
приложение дополнить абзацами:
"высвобожденные в связи с ликвидацией организации (юридического лица) либо прекращения деятельности работодателя (физического лица)";
"высвобожденные в связи с сокращением численности или штата работников";
"лица, занятые в режиме неполного рабочего времени";
"лица, занятые уходом за детьми в возрасте до семи лет из числа малообеспеченных и безработных".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шаяхметова К. Ш.
Аким города                                Т. Тулеубаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Аркалыкский городской отдел
занятости и социальных программ"
________________________М. Сулейменов

Әкімдіктің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 28 "Халықтың нысаналы топтарының 2009 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 151 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 мамырда № 9-3-109 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі № 330 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009.09.24 № 330 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5, 7-баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 28 "Халықтың нысаналы топтарының 2009 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-3-99 нөмірімен тіркелген, "Арқалық хабары" қалалық апталық газетінде 2009 жылдың 30 қаңтарындағы 4 (233)-нөмірінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
қосымша абзацтармен толықтырылсын:
"жұмыс беруші (заңды тұлға) таратылған не жұмыс беруші (жеке тұлға) қызметінің тоқтатылуына байланысты босатылғандар";
"қызметкерлерге саны немесе штаты қысқартылуына байланысты босатылғандар";
"толық емес жұмыс уақытының режимінде жұмыс істейтін тұлғалар";
"жеті жасқа дейін бала күтімімен отырған, оның ішінде аз қамтылған немесе жұмыссыз тұлғалар".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Ш. Шаяхметовқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 Т. Төлеубаев
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________________М. Сүлейменова