О внесении изменений в решение маслихата от 1 августа 2006 года № 207 "Об утверждении Правил содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Аулиекольского района"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 17 июля 2009 года № 132. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 14 августа 2009 года № 9-7-101. Утратило силу - Решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 5 ноября 2009 года № 152
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 05.11.2009 № 152.
На основании статьи 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение маслихата от 1 августа 2006 года № 207 "Об утверждении Правил содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Аулиекольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-43, опубликовано 24 августа 2006 года в газете "Әулиекөл"):
объединить главы 2 и 3;
исключить наименование главы 3;
в пункте 9 слова "Владельцы животных обязаны" заменить словами "Владельцам животных необходимо".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель девятой сессии,
секретарь районного маслихата            А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Аулиекольская
районная территориальная
инспекция Комитета государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
______________ А.К. Тынымбаевич
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемилогического надзора
по Аулиекольскому району"
___________ Д.Е. Габдуллинович
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства Аулиекольского района"
_______________ Н.А. Сералынович

Мәслихаттың 2006 жылғы 1 тамыздағы № 207 "Әулиекөл ауданының елді мекендерінде ауыл шаруашылығы жануарларын ұстау Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 17 шілдедегі № 132 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 тамызда № 9-7-101 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 5 қарашадағы № 152 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009.11.05 № 152 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2006 жылғы 1 тамыздағы № 207 "Әулиекөл ауданының елді мекендерінде ауыл шаруашылығы жануарларын ұстау Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-43 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2006 жылғы 24 тамызда жарияланған):
2 және 3 баптар біріктірілсін;
3 баптың атауы алынып тасталсын;
9 тармақтағы "Жануарлардың иелері міндетті" деген сөздер "Жануарлардың иелеріне қажет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоғызыншы сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы             А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігінің
агроөнеркәсіптік кешеніндегі
мемлекеттік инспекциясы
Комитетінің Әулиекөл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ Ә.Қ. Тынымбайұлы
"Әулиекөл ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемилогиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Д.Е. Ғабдоллаұлы
"Әулиекөл ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ Н.А. Сералыұлы