О внесении изменения в решение маслихата от 28 января 2009 года № 112 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек на территории Денисовского района"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 22 июля 2009 года № 142. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 17 августа 2009 года № 9-8-133. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 сентября 2010 года № 235
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 09.09.2010 № 235.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил содержания собак и кошек на территории Денисовского района" от 28 января 2009 года № 112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-120, опубликовано 3 апреля 2009 года, 10 апреля 2009 года в газете "Наше время") следующее изменение:
пункт 13 Правил изложить в новой редакции:
"13. В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" за нарушение настоящих Правил предусмотрена ответственность в виде предупреждения или штрафа. Дела об административных правонарушениях данной категории рассматривает отдел внутренних дел".
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной одиннадцатой
сессии районного маслихата                 В. Морковник
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО

2009 жылдың 28 қаңтарындағы № 112 мәслихаттың "Денисов ауданының аумағында иттер мен мысықтарды ұстау Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгертуді енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 142 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 тамызда № 9-8-133 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 9 қыркүйектегі № 235 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.09.09 № 235 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурызында № 213 "Нормативтік құқықтық актілері туралы" Заңының 28 бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. 2009 жылдың 28 қаңтарындағы № 112 мәслихаттың "Денисов ауданының аумағында иттер мен мысықтарды ұстау Ережелерін бекіту туралы" шешіміне енгізу (№ 9-8-120 Реестірінің мемлекеттік тіркеуіндегі нормативтік құқықтық актілерінде тіркелген, 2009 жылдың 3 сәуірінде, 2009 жылдың 10 сәуірінде "Наше время" аудандық гәзетінде жарияланды) келесі өзгертуді:
Ереженің 13 тармағын жаңа редакцияда жариялау:
"13. Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылықтары туралы" кодексіне сәйкес осы Ережені бұзғаны үшін ескерту немесе айыппұл түрінде жауапкершілік қарастырылған. Осы санаттағы әкімшілік құқық бұзушылықтар жөнінде істерді ішкі істер бөлімі қарастырады.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезекті
он бірінші сессиясының төрағасы            В. Морковник
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ