Об организации общественных работ в 2009 году
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 16 февраля 2009 года № 74. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 26 марта 2009 года № 9-14-104
В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", с целью организации общественных работ акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с поступлением заявок на проведение общественных работ в районе от организаций с предоставлением рабочих мест на 150 человек, утвердить перечень предприятий и учреждений, предоставляющих рабочие места для организации общественных работ в 2009 году, согласно приложению 1.
2. Утвердить виды, объемы и условия общественных работ согласно приложению 2.
3. Утвердить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере полутора минимальных заработных плат из средств районного бюджета.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2009 года.
Исполняющий обязанности
акима Костанайского района                       М.Демесенов
Утверждены
постановлением акимата
от 16 февраля 2009 года
№ 74
Перечень
предприятия, учреждений, предоставляющих рабочие места
для организации общественных работ в 2009 году
1. Коммунальное государственное предприятие "Комек" акимата Костанайского района.
2. Государственное учреждение "Костанайский районный государственный архив".
3. Государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Костанайского района Костанайской области".
4. Государственное учреждение "Налоговое управление по Костанайскому району".
Утверждены
постановлением акимата
от 16 февраля 2009 года
№ 74
Виды, объемы и условия общественных работ
пп
Место проведения работ
Конкретные виды и объемы
1
Александровский сельский округ
Уборка улиц, парка, обелиск, автобусных остановок села Александровка, кладбищ, кошение травы, побелка деревьев, бордюров, изгороди, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, посадка молодых саженцев, перекопка, посадка и полив цветочных клумб, ремонт уличных ограждений, покраска газовых труб и опор - 31642  квадратных метра, вывоз  мусора.
Наружный и внутренний ремонт Александровской средней школы, семейной врачебной амбулатории, Дома культуры - 5000 квадратных метров.
2
село Воскресеновка

2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 ақпандағы № 74 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 26 наурызда № 9-14-104 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөнінде іс-шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы №836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелеріне сәйкес, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес ұйымдардан ауданға 150 адамға жұмыс орнын ұсынумен қоғамдық жұмыстарды өткізуге өтінім түсуіне байланысты, қосымшаға сәйкес 2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын ұсынатын кәсіпорындар мен мекемелер тізбесі бекітілсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және шарттары бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарда жұмыс істейтін жұмыссыздардың еңбекақысы аудандық бюджет қаражатынан бір жарым минималды еңбекақы көлемінде бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Қостанай ауданы әкімінің
міндеттерін атқарушы                             М.Демесенов
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 ақпандағы
№ 74 қаулысымен бекітілген
2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын ұсынатын кәсіпорындар, мекемелер тізбесі
1. Қостанай ауданы әкімдігінің "Көмек" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
2. "Қостанай аудандық мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі.
3. "Қостанай облысы Қостанай ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
4. "Қостанай ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 ақпандағы
№ 74 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және шарттары
р/с
Жұмыстарды өткізу орны
Нақты түрлер мен көлемдер
1
Александров селолық округі
Александров селосының автобус аялдамаларын, саябақтар мен көшелерін, ескерткішін, зиратын жинастыру, шөпті шабу, ағаштарды бордюрлерді, шартақтарды ақтау, ағаштарды, бұталарды кесу, қоқыстарды шығару; 31642 шаршы метр көше шарбақтарын жөндеу, газ трубаларын және тіреуіштерді сырлау.
Александров орта мектебін, отбасылық дәрігерлік амбулаторияны, Мәдениет үйін сыртқы және ішкі жөндеу – 5000 шаршы метр.
2
Воскресенов селосы

Уборка парка, улиц  села Воскресеновка 26000 квадратных метров; подрезка деревьев, кустарников, вырубка сухостоя, побелка деревьев, столбов, покраска заборов, вывоз  мусора. Перекопка, посадка, прополка  и полив цветочных клумб – 84 квадратных метра.
Наружный и внутренний ремонт Воскресеновской средней школы, фельдшерско-акушерского пункта, почты, здания аппарата акима села, библиотеки: покраска, побелка -2000 квадратных метров.
Перепись населения и подсобного хозяйства в 115 дворах села Воскресеновка.
3
Владимировский сельский округ
Уборка  улиц села Владимировка - 19600 квадратных метров, очистка дорог, прополка сорняка, подрезка деревьев  и кустарников, побелка деревьев, вывоз мусора, ремонт общественных колодцев, посадка 150 деревьев и уход за ними.
Ремонт здания аппарата акима - 500 квадратных метров,  фельдшерско-акушерского пункта села Сормовка – 60 квадратных метров, Владимировской средней школы - 600 квадратных метров  (побелка, покраска).
Перепись населения и подсобного хозяйства в 822 дворах села Владимировка, 79 дворах села Янушевка, 107 дворах села Сормовка.
4
Заречный сельский округ
Уборка территории сел Заречное, Талапкер, Осиновка, Рыспай -72000 квадратных метра: парка, автобусных остановок, свалки, подрезка деревьев и кустарников, кошение травы, побелка деревьев, бордюров и столбов, прополка сорняка,  уборка снежного покрова; сжигание мусора; перекопка, посадка, прополка и полив вручную 150 квадратных метров цветочной клумбы,  посадка   деревьев - 50 штук. Ремонт Талапкерской школы - 455 квадратных метров.
5
село Озерное
В селе Озерное уборка территории  90200 квадратных метров: улиц, парка, стадиона, скверов, кладбища, побелка деревьев, бордюров, столбов, покраска и побелка ограждений, подрезка деревьев и кустарников, кошение травы, вывоз мусора; перекопка, посадка, прополка и полив цветочных клумб -100 квадратных метров,  уход  за посаженными   деревьями.
Нужный ремонт здания аппарата акима села – 190 квадратных метров.
6
Садчиковский
сельский округ
Уборка территории Садчиковского сельского округа - 315900 квадратных метров: вокруг памятников, акимата, вдоль трассы, автобусной остановки, парка, стадиона, подрезка кустарников, деревьев, побелка автобусной остановки, деревьев, бордюров, изгороди, столбов, перекопка, посадка и полив цветников, погрузка и вывоз мусора.
Ремонт Садчиковской средней и Константиновской основной школы - 1450 квадратных метров, здания аппарата акима села - 258 квадратных метров.
Перепись населения и подсобного хозяйства селах: Садчиковка – в 641 дворе, Константиновка – в 232 дворах.
7
Мичуринский сельский округ
Уборка территории Мичуринского сельского округа: улиц, сквера, парка, аллеи, автобусной остановки -17500 квадратных метров, подрезка деревьев и кустарников, побелка деревьев, бордюров и столбов, кошение травы, вывоз мусора.
Наружный и внутренний ремонт фельдшерских акушерских пунктов сел Садовое и Алтынсарино -982 квадратных метра.
8
Октябрьский сельский округ
Уборка территории Октябрьского сельского округа:  стадиона -5000 квадратных метров, кладбища -15000 квадратных метров, скверов сел Октябрьское и Нечаевка - 4725 квадратных метров, обелисков 375 квадратных метров, очистка кюветов: села Октябрьское - 400 квадратных метров, села Лиманное - 300 квадратных метров, села Рыбное - 400 квадратных метров, кошение травы, вырубка поросли.
Подрезка деревьев и кустарников, побелка  деревьев, бордюров, заборов, столбов, перекопка, посадка и полив цветников, вывоз мусора.
Посадка   деревьев и уход за ними, очистка 14 колодцев.
Ремонт Совхозной средней,  Нечаевской и Молокановской основной, Рыбнинской и Ленинской начальных школ- 12125 квадратных метров.

Воскресенов селосының 26000 шаршы метр саябақтары мен көшелерін жинастыру, ағаштарды, бұталарды кесу, ағаштарды ақтау шарбақтарды ақтау, қоқыстарды шығару. Гүл клумбаларын қайта қазу, егу, отау және суару – 84 шаршы метр.
Воскресенов орта мектебін. фельдшерлік-акушерлік пунктті, поштаны, село әкімі аппаратының ғимаратын, кітапхананы сыртқы ішкі жөндеу, сырлау, ақтау – 2000 шаршы метр,
Воскресенов селосының 115 ауласындағы халық және қосалқы шаруашылық санағын жүргізу.
3
Владимиров селолық округі
Владимиров селосының 19600 шаршы метр көшелерін жинастыру, жолдарды тазарту, арам шөптерді жұлу, ағаштар мен бұталарды түзеп кесу, ағаштарды ақтау, қоқыс шығару; қоғамдық құдықтарды жөндеу, 150 түп ағаш отырғызу және оларды күту;
Аудан әкімі аппаратының ғимаратын жөндеу - 500 шаршы метр, Сормов селосының 60 шаршы метрлік фельдшерлік-акушерлік пунктін, 600 шаршы метр Владимиров орта мектебін жөндеу (сырлау, ақтау).
Владимиров селосының 822 ауласында, Янушев селосының 79 ауласында, Сормов селосының 107 ауласында қосалқы шаруашылықтар мен халық санағын алу.
4
Заречный селолық округі
Заречный, Талапкер, Осинов, Рыспай селоларының 72000 шаршы метр аумағын жинастыру: саябақтар, автобус аялдамаларын, бұталар мен ағаштарды кесу, шөпті шабу, ағаштарды бордюрлерді, шартақтарды ақтау, арам шөптерді жұлу, жамылған қарларды жинау, қоқысты жинау. 150 шаршы метр гүл клумбаларын қолмен қайта қазу, отырғызу, отау және суару, 50 түп ағаш отырғызу. Талапкер мектебін жөндеу – 455 шаршы метр.
5
Озерный селолық округі
Озерный селосының 90200 шаршы метр аумағын жинастыру:
көшелерді, саяжай, стадион, саябақ зират аумағын  жинастыру, бордюрлерді ақтау, шартақтарды сырлау, ағаштар мен бұталарды кесу, шөпті шабу, қоқыс шығару. 100 шаршы метр гүл клумбасын суару және арам шөптерін жұлу,  отырғызылған ағаштарды күту.
Село әкімі аппараты ғимаратын жөндеу – 190 шаршы метр.
6
Садчиков селолық округі
Садчиков селосының 315900 шаршы метр аумағын жинау: әкімдік, ескерткіш айналасын, тас жол жиегін, автобус аялдамаларын, стадионды, саябақты, ағаштарды, бұталы  ағаштарды кесу, ағаштарды,  бордюрлерді, шарбақтарды ақтау,  тиеу және қоқысты шығару.
Садчиков орта және Константинов негізгі мектептерін жөндеу – 1450 шаршы метр, село әкімі аппараты ғимаратын жөндеу – 258 шаршы метр.
Садчиков селосының 641 ауласындағы және Константинов селосының 232 ауласындағы халық және қосалқы шаруашылық санағын жүргізу.
7
Мичурин селолық округі
Мичурин селосының 17500 шаршы метр көше аумағын, аллеясын, саяжайын жинастыру, бұталар мен ағаштарды кесу, шөпті шабу, қоқысты  шығару.
Садовый және Алтынсарин селоларының 982 шаршы метр фельдшерлік-акушерлік пункттерінің ішін және сыртын жөндеу.
8
Октябрь
селолық
округі
Октябрь селолық округі аумағын жинастыру: стадион – 5000 шаршы метр, зират – 15000 шаршы метр, Октябрь және Нечаев селоларының скверлері – 4725 шаршы метр, ескерткіштер - 375 шаршы метр, кюветтерді тазарту: Октябрь селосының – 40 шаршы метр, Лиманное селосының – 300 шаршы метр, Рыбное селосының 400 шаршы метр, шөп шабу, бұталарды кесу.
Ағаштар мен талдарды түзеп кесу, ағаштарды, бордюрлерді қақпаларды, бағандарды ақтау, гүл бақшаларды қайта қазу, егу және суару, қоқыс шығару.
Ағаштарды кесу және оларды күту, 14 құдықты тазарту.
Совхоз орта, Нечаев және Молоканов негізгі, Рыбный және Ленин бастауыш мектептерін жөндеу – 12125 шаршы метр.

Перепись населения и подсобного хозяйства села Октябрьское - в 513 дворах, села Лиманное - в 98 дворах, села Рыбное – 66 дворах, села Молокановка – 140 дворах, села Нечаевка – 212 дворах, Шок-Карагай - 53 дворах.
9
Белозерский
сельский округ
Уборка территории сел Белозерка, Балыкта, Сергеевка - 371000 квадратных метров: стадионов, скверов, кладбищ, ремонт обелисков, выкорчевывание сухостоя, побелка  деревьев, столбов, бордюров, вывоз  мусора.
Ремонт здания аппарата акима - 100 квадратных метров, школ сел Белозерка, Балыкта, Сергеевка - 8565 квадратных метров, семейная врачебная амбулатория — 200 квадратных метров.
Перепись населения и подсобного хозяйства в 400 дворах.
10
Майкольский
сельский округ
Уборка территории  Майкольского сельского округа - 36220 квадратных метров: улиц, стадиона, парка, подрезка деревьев и кустарников, прополка сорняка, побелка деревьев, перекопка, посадка и полив цветников, вывоз мусора.
Ремонт здания  конторы села Майколь - 250 квадратных метров, Арманской  начальной школы - 240 квадратных метров, Рязановской начальной школы - 480 квадратных метров, Шеминовской средней школы - 450 квадратных метров.
11
Шишкинский
сельский округ
Уборка территории Шишкинского сельского округа - 12530 квадратных метров: подрезка деревьев и кустарников, побелка деревьев, бордюров и столбов,  кошение травы, вывоз мусора.
Ремонт Шишкинской средней школы - 920 квадратных метров,  фельдшерского акушерского пункта - 150 квадратных метров.
12
Ждановский  сельский округ
Уборка территории сел Ждановка, Васильевка, Кировка: подрезка деревьев, побелка  деревьев и столбов, кошение травы, покраска изгороди 17000 квадратных метров,  перекопка, посадка, прополка и ручной полив цветочных клумб 300 квадратных метров. Перепись населения и подсобного хозяйства в 200 дворах. Посадка и  уход за саженцами.
Ремонт фельдшерских  пунктов и школ в селах  Кировка, Васильевка, Ждановка - 2221 квадратный метр.
13
Московский
сельский округ
Уборка территории села Московское - 45000 квадратных метров: подрезка кустарников и деревьев, побелка столбов и деревьев, прополка сорняка, кошение травы,  вывоз  мусора.
Ремонт Московской средней, Озерной основной школ,  фельдшерского акушерского пункта, семейной врачебной амбулатории - 4019 квадратных метров.
14
Ульяновский сельский округ
Уборка  территории  села Ульяновское - 26000 квадратных метров: улиц, парка, площади, подрезка деревьев и кустарников, побелка бордюров, деревьев, столбов, вывоз мусора. Перекопка, посадка и полив цветников -50 квадратных метров.
Ремонт Ульяновской средней, Бегежанской основной школ – 8087 квадратных метров, фельдшерско-акушерских  пунктов - 104 квадратных метра.
Перепись населения и подсобного хозяйства в 275 дворах.
15
Глазуновский сельский округ
Уборка территории Глазуновского  сельского округа -72700 квадратных метров улиц, обелиска, аллеи, сквера, кладбищ, подрезка деревьев и кустарников, побелка деревьев, бордюров, ограждений, вырубка сухостоя, кошение травы, прополка сорняка, вывоз мусора. Перекопка, посадка, прополка  и полив цветочных клумб, уход за посаженными деревьями.
Ремонт здания аппарата акима села, библиотеки,  фельдшерско-акушерских  пунктов -1545 квадратных метров.
Перепись населения и подсобного хозяйства в 499 дворах
16
Половниковский
сельский округ

Селолардағы халық және қосалқы шаруашылық санағын жүргізу: Октябрь – 513 аулада, Лиманное – 98 аулада, Рыбное – 66 аулада, Молоканов – 140 аулада, Нечаев – 212 аулада, Шоқ-Қарағай – 53 аулада.
9
Белозер
селолық округі
Белозер, Балықты, Сергеев салолары аумағын жинастыру – 371000 шаршы метр: стадиондар, скверлер, зираттар, ескерткіштерді жөндеу, құрғап қалған ағаш түптерін тамырымен кесу, ағаштарды, бағандарды, бордюрлерді ақтау, қоқыс шығару.
Әкім аппараты ғимаратын жөндеу – 100 шаршы метр, Белозер, Балықты, Сергеев селолары мектептерін жөндеу – 8565 шаршы метр, отбасылық дәрігерлік амбулатория – 200 шаршы метр. 400 аулада халық және қосалқы шаруашылық санағын жүргізу.
10
Майкөл селолық округі
Майкөл селолық округі аумағын жөндеу – 36220 шаршы метр: көшелер, стадиондар, саябақтар, ағаштар мен бұтақтарды түзеп кесу, арам шөп жұлу, ағаштарды ақтау, гүл бақшаларды егу, суару, қоқыс шығару
Майкөл селосы кеңсесінің ғимаратын жөндеу – 250 шаршы метр, Арман бастауыш мектебі – 240 шаршы метр, Рязанов бастауыш мектебі – 480 шаршы метр, Шеминов орта мектебі – 450 шаршы метр.
11
Шишкин
селолық
округі
Шишкин селолық округі аумағын жинастыру – 12530 шаршы метр: ағаштар мен талдарды түзеп кесу, ағаштарды, бордюрлерді және бағандарды ақтау, шөп шабу, қоқыс шығару.
Шишкин орта мектебін жөндеу – 920 шаршы метр, фельдшерлік акушерлік пунктін жөндеу – 150 шаршы метр.
12
Жданов селолық округі
Жданов, Васильев, Киров селолары аумағын жинастыру: ағаштарды түзеп кесу, ағаштар мен бағандарды ақтау, шөп шабу, шарбақтарды сырлау – 17000 шаршы метр, гүл бақшаларын қайта қазу, егу, отау және қолмен суару – 300 шаршы метр, 200 ауладағы халық және қосалқы шаруашылық санағын жүргізу. Көшеттерды отырғызу және оларды күту.
Киров, Васильев, Жданов селоларындағы фельдшерлік пункттер мен мектептерді жөндеу – 2221 шаршы метр.
13
Мәскеу селолық округі
Мәскеу селосының аумағын жинастыру – 45000 шаршы метр: талдар мен ағаштарды түзеп кесу, ағаштар мен бағандарды ақтау, арам шөпті отау, шөп шабу, қоқыс шығару.
Мәскеу орта, Озерный негізгі мектептерін, фельдшерлік акушерлік пунктін, отбасылық, дәрігерлік амбулаторияны жөндеу – 4019 шаршы метр.
14
Ульянов
селолық округі
Ульянов селосының аумағын жинастыру – 26000 шаршы метр: көшелерді, саябақтар мен алаңдарды, ағаштар мен талдарды түзеп кесу, бордюрлерді, ағаштарды, бағандарды ақтау, қоқыс шығару. Гүл бақшаларын қайта қазу, егу және суару – 50 шаршы метр.
Ульянов орта, Бегежан негізгі мектептерін жөндеу – 8087 шаршы метр, фельдшерлік-акушерлік пункттерді жөндеу – 104 шаршы метр.
275 аулада халық және қосалқы шаруашылық санағын жүргізу.
15
Глазунов селолық округі
Глазунов селолық округінің аумағын жинастыру – 72700 шаршы метр: көшелер, ескерткіш, аллея, сквер, зираттар, ағаштар мен талдарды түзеп кесу, ағаштарды, бордюрлерді, қоршауларды ақтау, кеуіп қалған ағаш түбін тамырымен жұлу, шөп шабу, арам шөп отау, қоқыс шығару. Гүл бақшаларын қайта қазу, егу, отау және суару, отырғызылған ағаштарды күту.
Село әкімі аппараты ғимаратын, кітапхананы, фельдшерлік-акушерлік пункттерді жөндеу – 1545 шаршы метр.
499 ауладағы халық және қосалқы шаруашылық санағын жүргізу.
16
Половников селолық округі

Уборка территории  села Половниковка - 30196 квадратных метров:  парка, улиц, площади, обелиска, кладбища, побелка деревьев, столбов и ограждений, зачистка территории демонтированного здания двухэтажного дома, прополка сорняка,  ремонт 4 общественных колодцев, стелы. Перекопка, посадка, прополка и полив цветочной клумбы – 65 квадратных метров.
Ремонт  здания аппарата акима, Половниковской средней школы - 1106 квадратных метров.
17
село Борис-Романовка
Уборка  территории села Борис-Романовка - 9000 квадратных метров, побелка бордюров, деревьев, столбов, заборов, кошение травы, подрезка деревьев,  вывоз  мусора. Перекопка,  прополка и ручной полив цветочных клумб  - 70 квадратных метров, посадка саженцев и уход за ними.
Ремонт  пристройки школы (акимат, фельдшерско-акушерский  пункт, почта, библиотека - 990 квадратных метров.
18
Надеждинский  сельский округ
В селе Надеждинка уборка территории 4000 квадратных метров; улиц, парка, стадиона - 5400 квадратных  метров, кладбища – 50000 квадратных метров, покраска изгороди-100 квадратных метров, подрезка деревьев и кустарников, побелка деревьев, кошение травы, вывоз  мусора. Перекопка,  прополка и ручной полив цветочных клумб  - 100 квадратных метров. Ремонт здания аппарата акима – 120 квадратных метров.
Перепись населения и подсобного хозяйства в 383 дворах
19
Жамбылский сельский округ
Уборка территории Жамбылского сельского округа: улиц, сквера, аллеи, кладбища, подрезка кустарников, деревьев, побелка бордюров, деревьев, столбов, покраска заборов, фасадов - 75000   квадратных метров. Ремонт памятника участникам войны.
Перекопка, посадка, прополка и полив цветочных клумб 250 квадратных метров. Вывоз мусора.
20
поселок Затобольск
Уборка территории поселка Затобольск – 334679 квадратных метров: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий  от снега, уборка мусора по улицам Калинина, Терешковой, Поповича, Школьной, Калабаева, 40 лет Октября, Ленина, Механизаторов, Семина, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин,  кладбища, объездных дорог в районе поселка, помощь в подготовке площади  и уборке после праздничных мероприятий,  подрезка деревьев,  кустарников, спиливание сухостоя, посадка молодых саженцев и уход за ними,  побелка бордюров, деревьев, столбов, покраска изгороди, кошение травы, перекопка цветочных клумб, погрузка и вывоз мусора.
21
Государственное учреждение “Костанайский районный государственный архив”
Помощь в проведении технических работ по обработке и хранению документов
22
Государственное учреждение “Объединенный отдел по делам обороны Костанайского района Костанайской области”.
Помощь в проведении технических работ по обработке различных документов, оформлении и доставке повесток по призыву граждан для прохождения воинской службы
23
Государственное учреждение “Налоговое управление по Костанайскому району”
Помощь в проведении технических работ по обработке различных документов и работе с населением
Условия выполнения общественных работ:
Рабочий день общественного работника не превышает восьми часов при пятидневной рабочей неделе. Оплата производится ежемесячно и зависит от объема выполненных работ. Общественный работник обеспечивается спецодеждой, инструментом, оборудованием в соответствии с законодательством об охране труда; обеспечение выплаты социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещения вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровью, безработным, участвующим в общественных работах в соответствии с действующим законодательством; соблюдение коммунальным государственным предприятием, государственными учреждениями законодательства Республики Казахстан о труде, пенсионном обеспечении и страховании.

Половников селосының аумағын жинастыру – 30196 шаршы метр: саябақ, көшелер, алаң, ескерткіш, зират. Ағаштарды, бағандарды, және қоршауларды ақтау, бөлшектелген екі қабатты үй ғимаратының аумағын тазарту, арам шөп отау, 4 қоғамдық құдықты, селоның белгі тасын (ескерткіш) жөндеу. Гүл бақшаларын қайта қазу, егу, отау және суару – 65 шаршы метр.
Әкім аппараты ғимаратын, Половников орта мектебін жөндеу – 1106 шаршы метр.
17
Борис-
Романов селосы
Борис-Романов селосының аумағын жинастыру – 9000 шаршы метр, бордюрлерді, ағаштарды, бағандарды, қақпаларды ақтау, шөп шабу, ағаштарды түзеп кесу, қоқыс шығару. Гүл клумбаларын қайта қазу, отау және қолмен суару – 70 шаршы метр, көшеттер отырғызу және оларды күту.
Мектептің қосымша құрылысын, әкім аппараты ғимаратын, фельдшерлік-акушерлік пунктті, поштаны, кітапхананы жөндеу – 990 шаршы метр.
18
Надеждин селолық округі
Надеждин селосының аумағын жинастыру – 4000 шаршы метр; көшелер, саябақ, стадион – 5400 шаршы метр, зират – 50000 шаршы метр, шарбақты сырлау – 100 шаршы метр, ағаштар мен талдарды түзеп кесу, ағаштарды ақтау, шөп шабу, қоқыс шығару. Гүл клумбаларын қайта қазу, отау және қолмен суару – 100 шаршы метр. Әкім аппараты ғимаратын жөндеу – 120 шаршы метр.
383 аулада халық және қосалқы шаруашылық санағын жүргізу.
19
Жамбыл селолық округі
Жамбыл селолық округінің аумағын жинастыру: көшелерді, скверді, аллеяны, зиратты, талдар мен ағаштарды түзеп кесу, бордюрлерді, ағаштарды, бағандарды ақтау, қақпалар мен фасадтарды сырлау – 75000 шаршы метр. Соғысқа қатысқандарға ескерткішті жөндеу.
Гүл клумбаларын қайта қазу, егу, отау, және суару – 250 шаршы метр. Қоқыс шығару.
20
Затобол кенті
Затобол кентінің аумағын жинастыру – 334679 шаршы метр: тротуарларды жаяу жүргінші жолдарын, әкімшілік ғимараттар маңындағы қарды тазарту, Калинин, Терешкова, Попович, Школьный, Қалабаев, 40 лет Октября, Ленин, Механизаторлар, Семин көшелеріндегі, орталық алаңдағы, ескерткіш маңындағы қоқыстарды жинастыру, кенттегі жол бойын, зиратты, айналып өтетін жолдарды тазарту, мерекелік іс-шараларға байланысты алаңды дайындауға және ол өткен соң жинастыруға көмек көрсету, ағаштар мен талдарды түзеп кесу, кеуіп қалған ағашты арамен кесу, жас көшеттерді отырғызу және оларды күту, бордюрлерді, ағаштарды, бағандарды ақтау, шарбақтарды сырлау, шөп шабу, гүл клумбаларын қайта қазу, қоқысты тиеу және шығару.
21
"Қостанай аудандық мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және сақтау бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек.
22
"Қостанай облысы Қостанай ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Түрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге, әскери қызметтен өту үшін азаматтарды шақыруға шақыру қағаздарын ресімдеуге және жеткізуге көмек.
23
"Қостанай ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Түрлі құжаттарды өңдеу және халықпен жұмыс бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек.
Қоғамдық жұмыстарды орындаудың шарттары:
Қоғамдық жұмыскердің жұмыс күні бес күндік жұмыс аптасында сегіз сағаттан аспайды. Төлем ай сайын жүргізіледі және ол орындалған жұмыс көлеміне байланысты есептеледі. Еңбекті қорғау заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмысшы арнайы киіммен, құрал сайманмен қамтамасыз етіледі; қолданыстағы заңнамаға сәйкес қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбек жарақатына немесе басқа да ауытқуларға әкелген, денсаулығына келтірілген зиянды өтеуге, уақытша жұмысқа қабілетсіздігіне әлеуметтік жәрдемақылармен қамтамасыз етіледі; коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынмен, мемлекеттік мекемелермен еңбек, зейнетақылық қамсыздандыру және сақтандыру туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының сақталуы.