О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 19 июня 2008 года N 148/7 "Об утверждении "Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума из бюджета города"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 13 ноября 2009 года N 134/19. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 20 декабря 2009 года N 12-1-146. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 июня 2010 года N 48/25
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17.06.2010 N 48/25.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам", в целях социальной защиты граждан городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 19 июня 2008 года N 148/7 "Об утверждении "Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума из бюджета города" (7-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-124, опубликованное 26 августа 2008 года в газетах "Сарыарка самалы" N 95 и 25 августа 2008 года, 1 сентября 2008 года "Версия" N 34, 35), следующие изменения и дополнения:
"пункт 1 изложить в новой редакции: "Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года N 94, постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";
пункт 12 изложить в новой редакции "Совокупный доход семьи – это все виды доходов членов семьи, полученные в денежной или натуральной форме за квартал, предшествующий кварталу обращения на жилищную помощь или компенсацию затрат на отдельные виды капитального ремонта, кроме доходов от личного подсобного хозяйства, садоводства, огородничества, социальной помощи отдельным категориям нуждающимся гражданам по решению местных представительных органов в размере, не превышающий 10 МРП государственной адресной социальной помощи, жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилья, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества, государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет";

Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы "Қалалық бюджеттен тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметті, байланыс қызметін тұтыну төлемақысы және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне жұмсалатын шығындар өтемақысы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 148/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 13 қарашадағы N 134/19 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 12-1-146 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы N 48/25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.06.17 N 48/25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын-үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" N 512 қаулысына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы "Қалалық бюджеттен тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметті, байланыс қызметін тұтыну төлемақысы және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне жұмсалатын шығындар өтемақысы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 148/7 шешіміне (4-сайланған 7-кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-124 болып тіркелген, 2008 жылғы 26 тамыздағы "Сарыарқа Самалы" N 95 және 2008 жылғы 25 тамыздағы, 2008 жылғы 1 қыркүйектегі "Версия" N 34, 35 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"Осы Ереже Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" N 94 Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" N 512 қаулысына сәйкес әзірленген" 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын;
"Отбасы табысының жиынтығы – бұл жеке қосалқы шаруашылықтан, бақ өсіруден, бақшашылықтан, жеке санаттарына мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмектен, тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметті, байланыс қызметін тұтыну төлемақысы және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне жұмсалатын шығындар өтемақысы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегінен, 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларына мемлекеттік жәрдемақыдан, жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмектен, 10 АЕК аспайтын мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек мөлшерінен, бұрын тұрғын үй көмегіне өтініш берген немесе күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне жұмсалған шығындардың өтемақысы үшін ақшалай немесе заттай түрде алушылардан басқасының бәрі отбасы мүшесінің жеке табысы" 12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын;

в пункте 16 после слов "установить в размере" заменить словами "для потребителей, использующих электрические плиты – 110 киловатт в месяц на одного человека, для потребителей, не использующих электрические плиты – 90 киловатт в месяц на одного человека";
пункт 29 изложить в новой редакции "Начисление компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон производится согласно Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальной политике и ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        П. Вырвинский
Секретарь городского маслихата             М. Желнов

16-тармақтағы "мөлшерде белгіленсін" сөздерінен кейін "электр плиталарды пайдаланатын тұтынушылар үшін бір адамға айына - 110 киловатт; электр плиталарды пайдаланбайтын тұтынушылар үшін бір адамға айына - 90 киловатт" сөздерімен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 512 қаулысымен бекітілген, әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы Қағидаларына сәйкес телефон үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақыны есептеу жүргізіледі" 29-тармақ жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихатының әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына және тексеру комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 (он) күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            П. Вырвинский
Қалалық мәслихатының хатшысы               М. Желнов