О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 20 января 2009 года N 131/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 22 января 2009 года за N 212. Утратило силу с связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 5 мая 2010 года N 54/1-07)
Сноска. Утратило силу с связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.05.2010 N 54/1-07).
На основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-209, опубликовано в газете "Отарка" N 2 от 8 января 2009 года, в газете "Вести Экибастуза" N 2 от 8 января 2009 года) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2009 год (приложение 1) утвердить в следующих объемах:
1) доходы 6 342 732 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 5 338 719 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 10 935 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 42 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 951 078 тысяч тенге;
2) затраты 6 015 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0, в том числе:
бюджетные кредиты 0;
погашение бюджетных кредитов 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 1 441 580 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 1 441 580 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0;
5) Дефицит (профицит) бюджета - 1 114 739 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 114 739 тысяч тенге;
поступление займов 0;
погашение займов 0;
используемые остатки бюджетных средств 1 114 739 тысяч тенге.
2. Приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 "Перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2009 год, с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;

Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 қаңтардағы N 131/12 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қаңтарда N 212 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 54/1-07 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010.05.05 N 54/1-07 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 106-бабына сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы  (IV шақырылған кезекті XI сессия) "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде N 12-3-209 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтарда "Отарқа" газетінде N 2, 2009 жылғы 8 қаңтарда "Вести Экибастуза" газетінде N 2 жарияланған) N 129/11 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қоса беріліп отырған "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті" (1- қосымша) келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 6 342 732 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері 5 338 719 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 935 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін 42 000 мың теңге;
трансферт түсімдері 951 078 мың теңге;
2) шығындар 6 015 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо 1 441 580 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 1 441 580 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 1 114 739 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 114 739 мың теңге:
қарыздар түсімі 0;
қарыздарды өтеу 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 1 114 739 мың теңге.
2. 1-қосымша "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті" осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2-қосымша "2009 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

приложение 3 "Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
приложение 4 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), аульных (сельских) округов на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения, возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

3-қосымша "2009 жылға арналған қала бюджетін орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі" осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4-қосымша "2009 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 4 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.