Бейбіт жиналыстар, митингтер, пикеттер өткізу үшін тәртібі мен орнын қосымша реттеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 17 наурыздағы N 159/15 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 228 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі N 13/3 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 12.04.2016 N 13/3 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Екібастұз қаласы әкімдігінің бейбіт жиналыстар, митингтер, пикеттер өткізу үшін тәртібі мен орнын қосымша реттеу туралы ұсынысын қарастыра отырып, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингтер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабын басшылыққа ала, азаматтардың құқығы мен бостандығын, қоғамдық қауіпсіздігін, сондай-ақ көліктің, инфрақұрылым объектілерінің тоқтаусыз қызметін, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Екібастұз қаласында бейбіт жиналыстар, митингтер және пикеттер өткізу орны болып – Шешембеков көшесінде орналасқан "Шахтер" мәдениет және демалыс паркі мақұлдансын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік, мәдени даму және экология" (С.Ж. Рамазанов) тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы В. Егер
Қалалық мәслихат хатшысы Ғ. Балтабекова

О дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов и пикетов
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2009 года N 159/15. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 30 апреля 2009 года за N 228. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12 апреля 2016 года N 13/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12.04.2016 N 13/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Экибастуза о дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов и пикетов, руководствуясь статьей 10 Закона Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм городской маслихат РЕШИЛ:
1. Определить место для проведения мирных собраний, митингов и пикетов в городе Экибастузе - парк культуры и отдыха "Шахтер", расположенный по улице Шешембекова.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "Социальное, культурное развитие и экология".(Рамазанов С.Ж.).
Председатель сессии В. Егер
Секретарь городского маслихата Г. Балтабекова