О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 26 декабря 2008 года N 754/12 "О порядке отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 июня 2009 года N 355/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 14 июля 2009 года N 12-3-236. Утратило силу - постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 4 мая 2010 года N 396/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 04.05.2010 N 396/5.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с произошедшими кадровыми изменениями в некоторых государственных органах, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 26 декабря 2008 года N 754/12 "О порядке отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-213, опубликовано в газетах "Отарка" и "Вести Екибастуза" от 29 января 2009 года N 5) с внесенными изменениями постановлением акимата города Экибастуза от 6 мая 2009 года N 261/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-230, опубликовано в газетах "Отарка" и "Вести Екибастуза" от 21 мая 2009 года, N 21), (далее - Постановление) следующие изменения:
1) ввести в состав комиссии по отбору работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест (далее - Комиссия):
Тулеубаева Сансызбая Сапаровича, заместителя акима города Экибастуза, председателем Комиссии;
2) вывести из состава Комиссии: Курманову Айзаду Амангельдиновну.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     Н.Набиев

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жүмыс берушілерді іріктеу тәртібі туралы" N 754/12 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы N 355/7 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 шілдеде N 12-3-236 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы N 396/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.04 N 396/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және кейбір мемлекеттік органдардың құрылымында болған кадрлық өзгерістерге байланысты, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 мамырдағы N 261/5 қаулысымен енгізілген өзгерістерімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің N 12-3-230 Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырдағы N 21 "Отарқа" және "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған) Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібі туралы" (нормативті-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің N 12-3-213 Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 5 "Отарқа" және "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған) N 754/12 қаулысына (бұдан әрі – Қаулы) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу бойынша комиссия құрамына (бұдан әрі – Комиссия):
Сансызбай Сапарұлы Төлеубаев, Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, Комиссия төрағасы болып алынсын;
2) комиссия құрамынан: Айзада Амангелдіқызы Құрманова шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екiбастұз қаласы әкiмiнiң орынбасары С.С.Төлеубаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев